Csokonai Söröző & Étterem Debrecen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen
Csokonai Söröző & Étterem DebrecenCsokonai Söröző & Étterem Debrecen
Csokonai Söröző & Étterem DebrecenCsokonai Söröző & Étterem Debrecen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen bemutatkozása

Több mint negyed évszázada a tökéletes ízekért. Ételválasztékunkban nemzetközi, és hagyományos magyaros ételspecialitások gazdag kínálatát vonultatjuk fel. Várjuk kedves vendégeinket Debrecen szívében a Kossuth utca 21. szám alatt vagy rendelje meg online ételeinket, hogy otthonában is élvezhesse éttermünk csodálatos ízeit.

Peró Vendégház Debrecen - Napi árak önellátással
Prémium nyár
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen vélemények

2014. február 22.a párjával járt itt
Az "Itt jártam. hu" legjobb a városban értékelése miatt választottuk ezt az éttermet, de felvetődött bennünk a kérdés, nem történik-e "önsegítés" a véleményezésben? (Túl sok az 1. értekelős - 5 csillagos pontozó náluk). Igaz, az ételek finomak voltak, a kiszolgálás is figyelmes (talán túlzottan is), de összességében mégsem érzem kiérdemeltnek a címet.
Kiváló 2014. január 23.családjával járt itt
Minden évben többször járunk erre a helyre, nagyon finomak az ételek. Ajánlani tudom a cipós vetrece levesüket, különleges, és isteni finom! A kiszolgálás tökéletes, gyorsan elkészül az étel. Egyes ételeket az asztalunknál csinálnak, ami szerintem nagyon jó ötlet. Kedvesek a pincérek, jó a hangulat. És a hely is nagyon szép. Csak ajánlani tudom mindenkinek!
Kiváló 2014. január 16.gyerekekkel járt itt
Gyerekeimmel sétáltunk Debrecen városában mikor egy hirtelen ötlettel bementünk a Csokonai-ba Én nem ismertem a helyet a gyerekeim ajánlották. Nem csalódtam igazán kellemes,hangulatos volt. Az ételek finomak voltak,a kiszolgálás kedves,udvarias. Rossz tapasztalatom nem volt,valószínűleg máskor is betérünk ide. Mindenkinek ajánlom ezt a helyet
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. december 27.a párjával járt itt
Ha jól emlékszem kétszer jártam a Csokonaiban. Először kollégáimmal a'la carte-t rendeltünk, most pedig a párommal menüt ettünk. Nyilván egy menü nem lesz olyan pazar, mint egy a'la carte, de nem csalódtunk! Nagyon finom volt, és egy kis plusz díszítéssel vagy nagyobb adagként (bár nekem így is elég volt) akár annak is elment volna!
Kiváló 2013. december 21.a párjával járt itt
Még hideg volt, kabátra volt szükség, amikor a Csokonaiba mentünk. A kabátok udvarias lesegítése után leültetett a pincér minket középre. Csak ott volt hely. Már az italokat is kihozta, amikor szóltam, hogy én nem érzem jól magam azon a helyen, szeretnék egy boxba átülni. Ünnepelünk a párommal és nem tetszik, hogy "körbeülnek".
Kiváló 2013. december 16.a párjával járt itt
Nem sok rosszat tudnék mondani, esetleg annyit, hogy kicsit elvan dugva de ez sem rossz, sőt még jónak is mondható. Az étel nagyon finom volt, a felszolgáló kedves illedelmes fiatalember, a környezet is tetszett, hangulatos kis hely. Legközelebb színházban járok biztos beugrok, egy rendes vacsorára a párommal, csak ajánlani tudom az éttermek kedvelőinek.
Kiváló 2013. november 20.családjával járt itt
Családi rendezvényeken voltunk már többször is, mindig kifogástalan a kiszolgálás, az ételek, a körülmények úgy általában is! Rendkívül udvarias, figyelmes kiszolgálásban részesül a kedves VENDÉG, mert itt tényleg mindenki a szó klasszikus értelmében vendég. Fantáziadús étlap, remek ételek, nagyon elegáns, hangulatos belső kialakítás. Mindenkinek jó lelkiismerettel ajánlom! :-)
Kiváló 2013. október 23., kollégákkal járt itt
Kolléganőmmel jártam itt, az ételekkel és a kiszolgálással nagyon meg voltunk elégedve, kellemes és hangulatos környezet van!A felszolgálok nagyon segítőkészek! A gesztenyés palacsintát ajánlottak desszertnek ilyet még nem ettünk de isteni finom volt, másoknak is nagyon ajánljuk ezt az éttermet!!!!!!
Kiváló 2013. október 23.gyerekekkel járt itt
Kisfiunk 1 éves születésnapját tartottuk az étteremben. Ezúton is szeretnénk megköszönni az étterem személyzetének a kedves és szolgálatkész hozzáállását. A család minden tagjának nagyon ízlettek a különleges levesek és főételek, de talán férjem oldalasa (mézes) volt a legfinomabb! Mi a borozó részben voltunk a többi vendégtől elkülönülve.
Csokonai Söröző & Étterem Debrecen - Belső
Átlagos 2013. október 15.családjával járt itt
Az ételek finomak voltak, a kiszolgálás is nagyon jó volt, de a helytől egy kicsit többet vártam. Ahol mi ültünk még zene sem volt, kicsit nyomasztó volt a helyiség. És ami a legjobban zavart minket, hogy a végösszeg nem stimmelt. Ott nem néztük át, de itthon átszámolva 1500 Ft-al többet számoltak fel.
Csokonai Söröző & Étterem Debrecen a térképen
4024 DebrecenKossuth u. 21.
+3652410802
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • sportközvetítés • széles borválaszték • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi
hagyományos magyar fogások
Zene
Élőzene: könnyűzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
Gépzene: elektronikus, könnyűzene, nemzetközi slágerek
Különtermek
különterem - max. 20 fő