Csokonai Söröző & Étterem Debrecen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen
Csokonai Söröző & Étterem DebrecenCsokonai Söröző & Étterem Debrecen
Csokonai Söröző & Étterem DebrecenCsokonai Söröző & Étterem Debrecen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen bemutatkozása

Több mint negyed évszázada a tökéletes ízekért. Ételválasztékunkban nemzetközi, és hagyományos magyaros ételspecialitások gazdag kínálatát vonultatjuk fel. Várjuk kedves vendégeinket Debrecen szívében a Kossuth utca 21. szám alatt vagy rendelje meg online ételeinket, hogy otthonában is élvezhesse éttermünk csodálatos ízeit.

Peró Vendégház Debrecen - Napi árak önellátással
Hőforrás napok
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen vélemények

Szörnyű 2015. június 1.a párjával járt itt
:( 2 x (is) probálkoztunk finomat enni . . . Kettőböl kettő katasztrófa! A kiszolgálás valóban remek! A hely . . . A fotók magukért beszélnek. Ezt a gyönyörű patináns dongaboltozatos pincét ilyen ízléstelenül átalakítani!
Összefoglalva: Valóban nem ajánlom senkinek. Az ételek minősége erősen kifogásolható a székek kényelmetlenek. Parkolás nem megoldott.
Szörnyű 2014. július 23.egyedül járt itt
A panzióban ajánlották, hogy aki tőlük itt ebédel 15 % engedményt kap. Rendeléskor hivatkoztam rá a pincérnél, aki szerint 10 % az a 15. Menüt rendeltem, mert nagyon kedvemre való lett volna -eperkrémleves, sült oldalas, aranygaluska -, de ott a volna! Az oldalas már pár nappal azelőtt megsülhetett, 1 heti menüjük minden nap ua.
Gyenge 2016. október 30.családjával járt itt
A kiszolgálás abszolút középszerű , a pincérnek nem sikerült emlékezni az italrendelésünk és nem tudott használható infrmáciokkal szolgálni az értelek allegéntartalmáról, az egész viselkedése unszimpatikus volt. Nagy különbséggel kaptunk meg az ételeinket , már majdnem mindenki befejezte mire édesanyámé megérkezett. A tartátmártás kritikán aluli.
Gyenge 2015. április 23.a párjával járt itt
Több év után tértünk be ebbe a sörözőbe. A belső kialakítás azóta sokat változott, modernebb lett. Csokonai levest ettünk ami langyos volt. Így gyorsan bekanalaztuk. Én csirkemellfilét ettem füstölt sonkával tört burgonyával, de a krumpli itt is majdnem hideg és sótlan volt. A párom csokis pitét evett ami elment. A mellékhelyiség az éppen tűrhető kategória, de toalettpapír nem volt.
Átlagos 2015. június 3.gyerekekkel járt itt
Születésnapi akció keretében voltunk az étteremben, 4 felnőtt és két gyerek. Arról volt szó, hogy az én ételem ingyen lesz, de sajnos ez nem így lett, annyit fizettünk, amennyit fogyasztottunk. . . egy-egy pezsgőt kaptunk az anyukámmal, a fiúk vezettek. . .
Az étterem egyébként szuper, az ételek finomak, a kiszolgálás is jó, de azóta nem jártunk ott. . .
Átlagos 2013. október 15.családjával járt itt
Az ételek finomak voltak, a kiszolgálás is nagyon jó volt, de a helytől egy kicsit többet vártam. Ahol mi ültünk még zene sem volt, kicsit nyomasztó volt a helyiség. És ami a legjobban zavart minket, hogy a végösszeg nem stimmelt. Ott nem néztük át, de itthon átszámolva 1500 Ft-al többet számoltak fel.
Átlagos 2013. október 4.a párjával járt itt
Még csak egyszer voltunk itt, de akkor nem szereztem valami pozitív élményeket. Valamilyen évforulót ünnepeltünk itt. Mivel már sokan dicsérték és ajánlották izgatottan vártam. De soha nem felejtem el a dolgot. Emlékszem mit ettem: Csirkét hercegnő módra jázminrizzsel. Előtte még soha nem ettem jázminrizst, ekkor először.
2082
2022. július 12.a párjával járt itt
Debrecenben a belváros környékén elég macerás parkolni, ha már az ember arra adta a fejét, hogy autóval látogatja meg az egyik legnépszerűbb éttermet az ittjartam oldalról. De sikerült találni egy üres telket bérlő vagy bitorló magánvállalkozót, aki a sáp szedése fejében autókat megállni enged. Innen már csak 10 perc, negyedóra.
Csokonai Söröző & Étterem Debrecen - MosdóCsokonai Söröző & Étterem Debrecen - MosdóCsokonai Söröző & Étterem Debrecen - MosdóCsokonai Söröző & Étterem Debrecen - MosdóCsokonai Söröző & Étterem Debrecen - Étel/italCsokonai Söröző & Étterem Debrecen - Étel/italCsokonai Söröző & Étterem Debrecen - Étlap/itallapCsokonai Söröző & Étterem Debrecen - Étlap/itallapCsokonai Söröző & Étterem Debrecen - Étlap/itallapCsokonai Söröző & Étterem Debrecen - Étlap/itallapCsokonai Söröző & Étterem Debrecen - BelsőCsokonai Söröző & Étterem Debrecen - BelsőCsokonai Söröző & Étterem Debrecen - EgyébCsokonai Söröző & Étterem Debrecen - Külső képCsokonai Söröző & Étterem Debrecen - Külső kép
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 62 városban járt márFelfedező - 76 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1056 feltöltött kép
2022. március 28.barátokkal járt itt
Az itteni lelkendező vélemények hatására kértük debreceni barátainkat, hogy ebbe az étterembe menjünk, amikor meglátogatjuk őket. Nagy volt bennünk a várakozás, amikor megérkeztünk, és volt bennünk némi csalódottság az ebéd végeztével. A pincehelyiség hangulatos nyerstéglás, boltíves kialakításához a mi ízlésünk szerint nem illenek a kisliba-zöld és a fakó lila plüss kárpitok.
2021. december 12.a párjával járt itt
A párommal jártam itt, az ételek több mint rendben voltak, az ital választék különösen tetszett a kiszolgálás pedig első osztályú volt.
Csak ajánlani tudom, mert ez egy élmény!
Csokonai Söröző & Étterem Debrecen a térképen
4024 DebrecenKossuth u. 21.
+3652410802
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • sportközvetítés • széles borválaszték • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi
hagyományos magyar fogások
Zene
Élőzene: könnyűzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
Gépzene: elektronikus, könnyűzene, nemzetközi slágerek
Különtermek
különterem - max. 20 fő