Csokonai Söröző & Étterem Debrecen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen
Csokonai Söröző & Étterem DebrecenCsokonai Söröző & Étterem Debrecen
Csokonai Söröző & Étterem DebrecenCsokonai Söröző & Étterem Debrecen

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen bemutatkozása

Több mint negyed évszázada a tökéletes ízekért. Ételválasztékunkban nemzetközi, és hagyományos magyaros ételspecialitások gazdag kínálatát vonultatjuk fel. Várjuk kedves vendégeinket Debrecen szívében a Kossuth utca 21. szám alatt vagy rendelje meg online ételeinket, hogy otthonában is élvezhesse éttermünk csodálatos ízeit.

Peró Vendégház Debrecen - Napi árak önellátással
Hőforrás napok
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló

Csokonai Söröző & Étterem Debrecen vélemények

2018. április 23., kollégákkal járt itt
A korábbi értékelők véleményét olvasgatva kicsit félve fogok ennek az étteremnek az értékeléséhez. Ilyen rengetegen egyetlen általam értékelt helyet sem értékeltek, viszont az elég érdekes, hogy szinte minden értékelő kizárólag erről az egy helyről írt, és minden értékelőnél minden "kiváló".
Kiváló 2018. november 11.családjával járt itt
Márton napján ki libát nem eszik. . . . elv alapján,ülünk be a Csokonaiba,óvatosságból előre asztalt foglalva. Az óvatosság indokolt, telt ház van,parkolni is nehéz a környéken,a család a Piac utcán parkol le,mig én őrzöm az asztalt. Érkezés 14,00-kor. Pincérünk rutinos,nem ma kezdte a szakmát.
Csokonai Söröző & Étterem Debrecen - Étel/italCsokonai Söröző & Étterem Debrecen - BelsőCsokonai Söröző & Étterem Debrecen - Étlap/itallapCsokonai Söröző & Étterem Debrecen - Étel/italCsokonai Söröző & Étterem Debrecen - BelsőCsokonai Söröző & Étterem Debrecen - Étel/italCsokonai Söröző & Étterem Debrecen - Étel/italCsokonai Söröző & Étterem Debrecen - Étel/italCsokonai Söröző & Étterem Debrecen - Étel/italCsokonai Söröző & Étterem Debrecen - Étel/italCsokonai Söröző & Étterem Debrecen - Étel/italCsokonai Söröző & Étterem Debrecen - BelsőCsokonai Söröző & Étterem Debrecen - Étel/italCsokonai Söröző & Étterem Debrecen - Étel/italCsokonai Söröző & Étterem Debrecen - Étel/italCsokonai Söröző & Étterem Debrecen - BelsőCsokonai Söröző & Étterem Debrecen - Étel/italCsokonai Söröző & Étterem Debrecen - Étel/italCsokonai Söröző & Étterem Debrecen - Külső képCsokonai Söröző & Étterem Debrecen - BelsőCsokonai Söröző & Étterem Debrecen - BelsőCsokonai Söröző & Étterem Debrecen - Étlap/itallapCsokonai Söröző & Étterem Debrecen - Étlap/itallapCsokonai Söröző & Étterem Debrecen - Étlap/itallapCsokonai Söröző & Étterem Debrecen - BelsőCsokonai Söröző & Étterem Debrecen - Étlap/itallapCsokonai Söröző & Étterem Debrecen - Étel/italCsokonai Söröző & Étterem Debrecen - Étel/italCsokonai Söröző & Étterem Debrecen - Étel/italCsokonai Söröző & Étterem Debrecen - BelsőCsokonai Söröző & Étterem Debrecen - Étel/italCsokonai Söröző & Étterem Debrecen - Étel/italCsokonai Söröző & Étterem Debrecen - Étel/italCsokonai Söröző & Étterem Debrecen - Külső kép
Gyenge 2016. október 30.családjával járt itt
A kiszolgálás abszolút középszerű , a pincérnek nem sikerült emlékezni az italrendelésünk és nem tudott használható infrmáciokkal szolgálni az értelek allegéntartalmáról, az egész viselkedése unszimpatikus volt. Nagy különbséggel kaptunk meg az ételeinket , már majdnem mindenki befejezte mire édesanyámé megérkezett. A tartátmártás kritikán aluli.
Szörnyű 2014. július 23.egyedül járt itt
A panzióban ajánlották, hogy aki tőlük itt ebédel 15 % engedményt kap. Rendeléskor hivatkoztam rá a pincérnél, aki szerint 10 % az a 15. Menüt rendeltem, mert nagyon kedvemre való lett volna -eperkrémleves, sült oldalas, aranygaluska -, de ott a volna! Az oldalas már pár nappal azelőtt megsülhetett, 1 heti menüjük minden nap ua.
Kiváló 2014. május 29.a párjával járt itt
1998 óta minden évben legalább egyszer elmegyünk ide úgy hogy nem a közelben lakunk. Akárki akármit mond, ez az ország legjobb étterme. Az új belső nekem nem igazán tetszik, a régi sokkal autentikusabb volt de hát ez építészként szakmai ártalom. A kiszolgálás figyelmes, az ételek hibátlanok az ár-érték arány I. osztályú. Csak ajánlani tudom mindenkinek!
Kiváló 2024. január 17.a párjával járt itt
Tökéletes minden, a pincérek nagyon kedvesek, az ételek nagyon finomak, aki teheti egyszer mindenképp próbálja ki!
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2023. december 2.családjával járt itt
Őszintén, nem csodálkozom, hogy ez az étterem áll az első helyen. Kicsit persze drága, de cserébe nagyon finom és az adag is rendben van!
A kiszolgálás remek, kedvesek a pincérek nagyon. A hely jellege nekem nagyon tetszik, szép, kellemes, hangulatos.
Kiváló 2023. november 8.a párjával járt itt
Egy roppant kedves középkorú úr szolgált ki minket. (enyhén kopaszodik, elnézést ha ezt olvassa, de így tudni kiről van szó) A felszolgálás gyorsan történt, nagyon finom ételeket ettünk (steak, illetve csirkemell csíkok), illetve italokat ittunk (mohito, tequila sunrise). Csak ajánlani tudjuk a helyet :)
Kiváló 2022. szeptember 16.a párjával járt itt
A hely belvárosban található, 2 perc séta a nagytemplomtól.
Parkolás az étterem udvarán biztosított.
A személyzet kedves, és segítőkész, figyelmesek.
Az ételek finomak, és bőségesek.
A hely hangulata jó, a tisztsaság is tökéletes.
Aki teheti legalább 1x étkezzen itt,nem fogja megbánni.
Csokonai Söröző & Étterem Debrecen - EgyébCsokonai Söröző & Étterem Debrecen - EgyébCsokonai Söröző & Étterem Debrecen - Egyéb
Kiváló 2021. október 3.a párjával járt itt
Nagyon szép a díszítés, a bútorok és a fények. Az ételek nagyon finomak és ízletesek. A felszolgálás gyors és precíz. A személyzet udvarias. A hely hangulata nagyon kellemes hangvételű. Szép tiszta és kellemes hely,csak ajánlani tudom.
Csokonai Söröző & Étterem Debrecen a térképen
4024 DebrecenKossuth u. 21.
+3652410802
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • sportközvetítés • széles borválaszték • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi
hagyományos magyar fogások
Zene
Élőzene: könnyűzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
Gépzene: elektronikus, könnyűzene, nemzetközi slágerek
Különtermek
különterem - max. 20 fő