Sever Török Étterem Debrecen
4024 Debrecen, Piac u. 11-17.

Sever Török Étterem Debrecen a térképen

grevus TOP szállásértékelő
grevus TOP étteremértékelő
grevus TOP egyébhely értékelő
2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 19.
A belváros szívében ha éhesek vagyunk érdemes ide betérni. Finom ízletes ételek, sokféle van a török étteremben. A személyzet nyugodt, ahogy ez a Török emberekre jellemző, türelemmel ad segítséget ha kérdés van. A rendelést nem mindig jegyzik meg jól, többszöri elmondás után azt kaptuk, amit kértünk. Nagy adag és jóízű volt eddig amit ettünk.

2020. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. január 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy éve teszteltük,akkor alaposan kiveséztük,most éppen török család a vendégünk,és kiváncsiak vagyunk hogy értékelik ők az itteni ételeket. Belbecs nem változott,örömmel látom,hogy a török szakácsok még itt vannak,sőt nyelvileg is fejlődnek. . Az átbocsátóképesség nem lett gyorsabb,szervezettebb. Öten vagyunk,elég nehézkes mire leülünk az asztalhoz.

csukati TOP szállásértékelő
csukati TOP étteremértékelő
csukati TOP egyébhely értékelő
2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 10.
Az étellel nincsen semmi baj, sőt, nagyon finom volt a borjúhúsból készült sis kebab. A személyzet kimondottan barátságos, türelmesen elmondták, mi miből készül, mit takar a név. Az étel ízletes, törökös. A fizetés érdekes, bemondás alapján történik, mivel az étel még éppen készül a helyiség túloldalán. A hely viszont egy átlagos gyorsétterem képét mutatja.

2019. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mióta felfedeztük az éttermet (jó helyen van! ), azóta sokszor és szívesen étkeztünk ott. A ldgnagyobb előny számunkra, hogy jó áron gyorsan lehetséges viszonylag nagy választékof fogyasztani. Eddig bármit ettünk, elégedettek voltunk. A személyzet nagyon kedves, a kiszolgálás gyors, az ételek finomak és mennyiségben is bőven megfelelőek.

2019. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. január 19. - 6 látogató hasznosnak vélte
A Boszphorusz bezárt! . . Helyette egy másik török étterem nyilt,a Sever (pásztor), a miskolci után,Debrecenben is megnyitva üzletét. A Boszporusz helyén,a Bika oldalában,jól megközelithető helyen,s jó érzékkel,egy dinamikusan növekvő város főterén,ahol a rengeteg külföldi diákból is megélnek. A magyarok majd beszoknak.

Legnépszerűbb csomagok Debrecenben és környékén
Centrum Panzió
2021.06.24. - 2021.12.31.
Silver Hotel
3 nap/2 éjszaka 17.450 - 28.450,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness szolgáltatásokkal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.14. - 2021.08.29.

Szállodák Debrecen környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Debrecen
Silver Hotel Debrecen
Hotel Hőforrás Debrecen
Hajdúszoboszló kiemelt üdülőövezetében, a városi gyógyfürdőtől mintegy 500 méterre...
Hurrá nyár (min. 4 éj)
Nyári Silver napok (min. 2 éj)
Senior Napok (min. 3 éj)

Sever Török Étterem DebrecenX