Sever Török Étterem Debrecen

Hotel Kamilla Balmazújváros

Sever Török Étterem Debrecen vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt már3 évnyi aktív tagság
2020. március 19.a párjával járt itt
A belváros szívében ha éhesek vagyunk érdemes ide betérni. Finom ízletes ételek, sokféle van a török étteremben. A személyzet nyugodt, ahogy ez a Török emberekre jellemző, türelemmel ad segítséget ha kérdés van. A rendelést nem mindig jegyzik meg jól, többszöri elmondás után azt kaptuk, amit kértünk.
2020. január 22.barátokkal járt itt
Egy éve teszteltük,akkor alaposan kiveséztük,most éppen török család a vendégünk,és kiváncsiak vagyunk hogy értékelik ők az itteni ételeket. Belbecs nem változott,örömmel látom,hogy a török szakácsok még itt vannak,sőt nyelvileg is fejlődnek. . Az átbocsátóképesség nem lett gyorsabb,szervezettebb.
Sever Török Étterem Debrecen - Étel/italSever Török Étterem Debrecen - Étel/italSever Török Étterem Debrecen - BelsőSever Török Étterem Debrecen - BelsőSever Török Étterem Debrecen - Étel/italSever Török Étterem Debrecen - Étel/italSever Török Étterem Debrecen - BelsőSever Török Étterem Debrecen - BelsőSever Török Étterem Debrecen - Külső képSever Török Étterem Debrecen - BelsőSever Török Étterem Debrecen - Étel/italSever Török Étterem Debrecen - Étel/italSever Török Étterem Debrecen - BelsőSever Török Étterem Debrecen - Étel/italSever Török Étterem Debrecen - Étel/italSever Török Étterem Debrecen - Étel/italSever Török Étterem Debrecen - Étel/italSever Török Étterem Debrecen - EgyébSever Török Étterem Debrecen - Étel/italSever Török Étterem Debrecen - EgyébSever Török Étterem Debrecen - Belső
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 43 városban járt márFelfedező - 34 helyen első értékelőNépszerű író - 20 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 105 feltöltött kép
2019. augusztus 10.a párjával járt itt
Az étellel nincsen semmi baj, sőt, nagyon finom volt a borjúhúsból készült sis kebab. A személyzet kimondottan barátságos, türelmesen elmondták, mi miből készül, mit takar a név. Az étel ízletes, törökös. A fizetés érdekes, bemondás alapján történik, mivel az étel még éppen készül a helyiség túloldalán.
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
2019. augusztus 2.családjával járt itt
Mióta felfedeztük az éttermet (jó helyen van! ), azóta sokszor és szívesen étkeztünk ott. A ldgnagyobb előny számunkra, hogy jó áron gyorsan lehetséges viszonylag nagy választékof fogyasztani. Eddig bármit ettünk, elégedettek voltunk. A személyzet nagyon kedves, a kiszolgálás gyors, az ételek finomak és mennyiségben is bőven megfelelőek. Mindenkinek ajánlom!
Sever Török Étterem Debrecen - Étel/ital
Átlagos 2019. január 19.családjával járt itt
A Boszphorusz bezárt! . . Helyette egy másik török étterem nyilt,a Sever (pásztor), a miskolci után,Debrecenben is megnyitva üzletét. A Boszporusz helyén,a Bika oldalában,jól megközelithető helyen,s jó érzékkel,egy dinamikusan növekvő város főterén,ahol a rengeteg külföldi diákból is megélnek. A magyarok majd beszoknak.