Garda Étterem & Pizzéria Debrecen

Garda Étterem & Pizzéria Debrecen
Garda Étterem & Pizzéria DebrecenGarda Étterem & Pizzéria Debrecen
Garda Étterem & Pizzéria DebrecenGarda Étterem & Pizzéria Debrecen

Garda Étterem & Pizzéria Debrecen bemutatkozása

Éttermünk Debrecen zöld övezetében, a Nagyerdőtől nem messze bújik meg. Az étterem neve és berendezése Észak-Olaszországot idézi meg, de mégsem egy olasz étteremben járunk. Kínálatunk rendkívül változatos és eklektikus. Az alapvetően nemzetközi jellegű étlapunkon megtalálhatóak mind a hagyományos magyar konyhát idéző fogások, mind pedig a klasszikus ételek és sok más ételkülönlegesség.

Peró Vendégház Debrecen - Napi árak önellátással
Nyugdíjas napok
2024.10.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Garda Étterem & Pizzéria Debrecen vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márNépszerű író - 30 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2014. július 6.a párjával járt itt
Még nem voltam ebben az étteremben, de azt hiszem kipróbálok náluk mást is, látva az étlapjukat. Tiszta hely, a pincér rögtön jött, amikor megérkeztünk, pedig voltak már jó néhányan, de többen dolgoznak. Parkoló van előttük, ami szerencsés dolog, mert kissé messze van a tömegközlekedéstől. A felszolgált étel nekem ízlett. Számomra kicsit drágának tűnik.
2014. június 3.a párjával járt itt
Most jártam itt először, csak egy gyors ebédre "ugrottunk be". Közösségi közlekedéssel nekem kicsit távol lett volna, hisz nem belvárosi étterem. Kocsival voltunk, parkolni lehet előttük és ingynes. Jó idő lévén a kerti részen voltunk. Gyrostálat ettünk, amire nem kellett túl sokat várni. Az adagra nem mondhatomm, hogy bőséges volt.
Garda Étterem & Pizzéria Debrecen - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. december 27., kollégákkal járt itt
Kollégákkal itt ünnepeltük a karácsonyt. Lemondtunk az 50%-od szerdai napi kedvezményről, hogy ne csak hatan tudjunk egy asztalhoz ülni, hanem mind a kilencen. Így is járt 33% kedvezmény. Az ételek finomak voltak, a hely hangulatos és a kiszolgálással se volt baj. Egyedül a megmaradt somlóim szobrozott előttem kb.
2013. december 24.gyerekekkel járt itt
Jól megközelíthető helyen, ingyenes parkolással, kedves kiszolgálás, bőséges ételek, megfizethető árak. Csak is ajánlom másoknak is. Kellemes hangulat, akár kettesben a pároddal, akár a családoddal szeretnél egy jót enni. Ha nincs kedved utazgatni, házhoz is rendelhetsz.
Kiváló 2013. december 3.a párjával járt itt
2013 Május 27-én (Hétfőn) 21:30-ra volt foglalásom. Egy kedves hölgy ismerősömet vittem el erre a helyre vacsorázni. Másoktól hallottam,hogy milyen finomak az ételeik,és hogy különleges akciójuk van, ami nagyon megtetszett. Interneten lehet foglalni náluk helyet, és pár percen belül jön is a válasz e-mail melyben közlik,hogy várnak szeretettel, mely tényleg így is volt.
Garda Étterem & Pizzéria Debrecen a térképen
4028 DebrecenDamjanich u. 22.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • házhozszállítás • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • zártkörű rendezvény lehetősége • bankkártya-elfogadás
H-V
nemzetközi