Moneka

Moneka adatlapja

Regisztráció2013.11.23
Utoljára itt2016.02.10

Átlagos 2013. december 27., kollégákkal járt itt
A kollégáimmal rendszeres vendégei vagyunk ennek a menza jellegű étkezdének. A menüadagok olyan nagyok, hogy mi általában felezni szoktunk a kollégákkal és így is jól lakunk. Bár ez is változó, mikor kisebb, mikor nagyobb adagok vannak, de általában utóbbi. A menza jelleg tényleg az egész éttermet bejárja; az ételek, az olaj illata pedig a kabátunkat, sajnos.
Kiváló 2013. december 24.barátokkal járt itt
Minden jó volt, semmi panaszunk nem lehet rá! Óriási adagok, ízletes ételek egy finom bor társaságában. A kiszolgálás is kiváló volt. Szép kilátás nyílt a Tagore sétányra, a Balaton part csupán néhány méter. Ha Balatonfüreden járunk, biztos bemegyünk ismét! Elégedetten távoztunk mind a négyen.
Kiváló 2014. április 12.a párjával járt itt
Párom Valentin napon vitt el ebbe az étterembe. A felszolgálás tökéletes volt, a pincér minden kérdésünkre válaszolt, sőt végül az ő általa ajánlott fogást választottam, ami nagyon finom volt! Valentin nap alkalmából egy pohár borral és szívalakú ajándék desszerttel is kedveskedtek nekünk, ami szintén nagyon kiváló volt.