Korzó Ételbár Debrecen
4025 Debrecen, Hatvan u. 1-3.

Korzó Ételbár Debrecen a térképen

Korzó Ételbár Debrecen vélemények

Vitti TOP szállásértékelő
Vitti TOP étteremértékelő
2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 2.
A gyorsétterem jellegű Korzó nagyon szép helyen, a templom oldalában van. Egy gyors ebédre vagy vacsorára teljesen megfelelő. A kiszolgálás kicsit lassú és személytelen, de sokan vannak, így érthető. Fish and chipset kértünk tartármártással. A hal nagyon finom volt, bár elég kicsi, a krumpli a hagyományos fagyasztott krumpli, de nem volt rossz.

Vladyslav TOP étteremértékelő
Vladyslav TOP egyébhely értékelő
2018. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. május 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy nagyon meleg áprilisi napon tértünk be ide, hogy egy hűsítő limonádétól felfrissülve folytassuk városnéző sétánkat. Az étteremben és a "teraszon" nem voltak sokan, viszont a felszolgálókat ez a közepes vendégszám is megizzasztotta kissé. A rendelt italokat csak bő húsz perc után kaptuk meg, bár az italokat viszonylag hamar elkészítették, de azt nem nekünk, hanem az utánunk érkező friss vendégeknek adták át, míg mi csak vártunk egyre szomjasabban.

koverj TOP szállásértékelő
2017. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 19.
Nagyon meleg időben jártunk ott, már ismertük a helyet, ezért is ide tértünk be. A korábbi tapasztalatokhoz képest picit kezd lecsúszni a lejtőn. A hangulat megmaradt, de a személyzet nem volt a topon. Nem voltak sokan, mégis sokat kellett várnunk és amikor bemondták a sorszámunkat, össze-vissza keverték a rendelést másokéval, pedig a tételes számlát is odaadtuk.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 17.
Debreceni nyaralásunk alatt az utolsó napon éhesen tértünk be a korzó ételbárba Ahol este hangulatosan megvacsoráztunk őszintén megmondom nem vártam túl sokat tőle. Tárkonyos csirke illetve tárkonyos marha ragú levest kértünk kemencében sült cipóban . Mind kettő hatalmas adag volt ami a cipő bírta addig telítve volt vele leves és mellé leveses tányérba tálalták a többit.
Tapolca
Deszk
Battonya
Létavértes

2015. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. január 5.
Igen népszerű hely, ami vélhetően annak tulajdonítható, hogy csupa slágerételt kínálnak elérhető áron elfogadható minőségben, ügyet sem vetve az ektekticitásra. Van itt brassói, burrito, pizza, thai tészta, rántott csibe.

Legnépszerűbb csomagok Debrecenben és környékén
Hotel Divinus
2-3 éjszaka 25.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi gálavacsorával, karácsonyi programokkal, mini díszített karácsonyfa bekészítéssel, kézműves foglalkozásokkal, szaunaszeánsszal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.23. - 2020.12.27.
Laci Magánszálláshely
2 nap/1 éjszaka 4.650,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.11.27. - 2021.11.27.
HRC Panzió
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2020.10.21. - 2020.12.31.
Hotel Aqua Blue
2 nap/1 éjszaka 10.500 - 12.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.03. - 2020.12.22.
Hunguest Hotel Béke
2020.11.26. - 2021.11.27.

Szállodák Debrecenben és környékén
Hotel Divinus Debrecen
Erdőspuszta Club Hotel Debrecen
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Debrecen
Karácsony (min. 2 éj)
Karácsonyi meghittség (min. 2 éj)
Karácsonyi hét az Atlantisban (min. 2 éj)

Korzó Ételbár DebrecenX