Latin Cafe Debrecen

Latin Cafe Debrecen
Latin Cafe DebrecenLatin Cafe Debrecen
Latin Cafe DebrecenLatin Cafe Debrecen

Latin Cafe Debrecen bemutatkozása

Debrecen belvárosában, a Csapó utca sétálóövezetében, a Fórum bevásárlóközpont mellett található bisztró.
Évek óta üzemelünk non-stop nyitva tartással, a Bisztró részünk déli 12 órától éjjel 24 óráig tart nyitva. Vasárnap a Bisztró zárva, míg a kávézó részünk folyamatosan üzemel.

Peró Vendégház Debrecen - Napi árak önellátással
Prémium nyár
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló

Latin Cafe Debrecen vélemények

2023. augusztus 10.egyedül járt itt
Tavaly augusztusban már estefele tértem be, fél9 tájt a Latin caféba. Őszintén szólva nem reméltem, hogy kapok valami kézműves sört. Kellemes meglepetésként ért, hogy a Debreceni Sörfőzde pilsét tartják csapon. Ebből kértem egy pohárral. 450 ft volt, ami jó ár/érték arány. A kiszolgálás még javítható.
Latin Cafe Debrecen - EgyébLatin Cafe Debrecen - EgyébLatin Cafe Debrecen - EgyébLatin Cafe Debrecen - Egyéb
Átlagos 2019. augusztus 16.a párjával járt itt
Többször is járok arrafelé naponta ezért látom, hogy tele van fiatalokkal, így minket "középkorúakat" nemigen vesznek észre a felszolgálók. Sok esetben kint ülnek egy asztalnál és sokat cigarettáznak, beszélgetnek. Az asztalokat jó lenne letörölni mielőtt felveszik a rendelést, mindketten hozzáragadtunk.
Átlagos 2018. november 23.egyedül járt itt
Jó helyen van, a Fórum mellett,nagy az átmenőforgalom,nem kell harcolniuk a vendégekért,ez sajnos meg is látszik. Délidőben érkezem,néhányan ücsörögnek bent,és kint,a pultnál kiszolgálás folyik,megvárom,de utána sem jön senki az asztalhoz,a 2 fős személyzet nem vesz rólam tudomást,mikor az italhütőt tölti fel,intek,hogy itt volnék,erre az egyik pincér jön egy jegyzetfüzettel.
Latin Cafe Debrecen - Külső kép
2016. november 3.barátokkal járt itt
Barátokkal tértünk be egy kis beszélgetésre, forró csokizásra. Én chiliset kértem, nagyon finom volt. Süteményt is kértünk, ami ízlett. A kiszolgálás megfelelő volt, kedves volt hölgy, ami manapság sajnos már külön érték. Van kinti terasz rész is, amit még hidegben is szívesen használnak sokan. Ár-érték arányban is elfogadható.
Kiváló 2016. október 24.barátokkal járt itt
Baráti társasággal ültünk be egy délután, kávéztunk és sütiztünk. A személyzet extra kedves volt velünk és segítőkész. A kávék nagyon-nagyon finomak voltak, és a süteményekből is elég nagy volt a választék. Plusz pont, hogy van paleo sütijük is. Az árakkal nagyon elégedettek voltunk.
Kiváló 2016. február 22. járt itt
Pozitívum: koktél, pultosok,
Negatívum: néha betéved egy két érdekes arc.

Csak ajánlani tudom mindenkinek.
Latin Cafe Debrecen a térképen
4024 DebrecenCsapó u. 28.
06 30 9152253
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • kisállat bevihető • koktélok • szabadtéri • széles borválaszték
H-V
bistro
kávékülönlegességek
Zene
Gépzene: alternatív, blues, country, dance, elektronikus, folk, house, jazz, könnyűzene, latino, magyar slágerek, nemzetközi slágerek, pop, reggae, rock, rock&roll
1000 Ft (kb. ár)
Kézműves Debreceni Csapolt Világos és Csapolt Barna