Mignon Cukrászda Debrecen
4024 Debrecen, Kossuth u. 9.

Mignon Cukrászda Debrecen a térképen

grevus TOP szállásértékelő
grevus TOP étteremértékelő
grevus TOP egyébhely értékelő
2019. novemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. december 27.
A belvárosi cukrászdában is ugyanolyan jó a hangulat, mint a "régebbiben!" Kisebb, de családias, modern.A személyzet azonnal kedvünkbe járt, nagyon udvarias, és gyors volt a kiszolgálás. Bármelyik süteményt is választjuk, nagyon finomak, könnyű krémmel töltve, és kinézetre is gyönyörűek. Az árak elég magasak, ezért minőséget adnak.

Mobilról küldte. | 2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 18.
A barna sörös sós karamellás süti utólèrhetetlen, ilyen finomat mèg sohasem ettem.Remèlem mindig fogját árulni!

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 12.
Több Debreceni és Hajdúszoboszlói cukrászda remekeit kóstoltuk végig az elmúlt hónapokban, végül annyira megtetszett a Mignon cukrászda, hogy innen rendeltük meg az esküvőnkre a tortát. Nincs túltolva a cukor mennyisége a süteményeikben. A számunkra a legízletesebbek a manapság nagyon felkapott Oreo szelet, a kinderszelet és a joghurtos erdeigyümölcs szelet.
Debrecen

2016. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 4.
Meglep, hogy mennyi új üzlet nyílik a városban, valami talán kezd alakulni a gazdaságban is. Mindennap itt megyek el a ház előtt, végre be is jutok, megnézni a cukrászdát. kellemes hely, pont megfelelő méret, nem hodály, de le is lehet ülni. Nem a sütemény, hanem a fagyi viszi a boltot, de süti is van. Én is azt kérek.

Legnépszerűbb csomagok Debrecenben és környékén
Centrum Panzió
Debrecen
2021.06.24. - 2021.12.31.
Hotel Aurum
2 nap/1 éjszaka 17.029 - 35.591,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness és termál részleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
2021.04.30. - 2021.12.20.

Szállodák Debrecen környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Debrecen
Silver Hotel Debrecen
Hotel Hőforrás Debrecen
Hajdúszoboszló kiemelt üdülőövezetében, a városi gyógyfürdőtől mintegy 500 méterre...
Hurrá nyár (min. 4 éj)
Nyári Silver napok (min. 2 éj)
Senior Napok (min. 3 éj)

Mignon Cukrászda DebrecenX