Nonna Rosa Debrecen
4026 Debrecen, Piac u. 12.

Nonna Rosa Debrecen a térképen

Nonna Rosa Debrecen értékelése:

2. helyezett a 198 debreceni étterem közül
3. helyezett Észak Alföldön - 651 étterem közül

étterem, kávézó - kávéház, koktél bár

Nonna Rosa Debrecen képei

Szállások Debrecen városában
Wellness csomagok Debrecen városában

Nonna Rosa Debrecen vélemények

2019. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. február 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Születésnapokon az ünnepelt választja ki az ebéd helyszinét,ezért jövünk ma az olasz étterembe.

Kb. 1 éve jártunk itt,azóta nem sok minden változott. Örülünk,hogy ez az új szinfolt  megmaradt Debrecen gasztronómiai  palettáján. Asztalt foglaltunk 5 főre, igy nyugodtan érkezünk 13 órára,s az emeleten még asztalt is választhatunk.
Mezôkövesd
Battonya
Létavértes

2019. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. február 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
A 2017-ben nyitott olasz étterem hívogató üvegkalitkát állított fel a Piac utcán. A hely nagyon jól ki van találva, a tévében remek fotókat vetítenek az egyes fogásokról, a beltér – mind a téli terasz, mind a belső rész – elegáns, szeretnivaló. A kiszolgálás első osztályú, pincérünknek minden szava, minden gesztusa helyén van.

Deilinger TOP étteremértékelő
2019. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. január 29.
Többször jártunk már ezen a helyen, mert az ételeik mindig különlegesen vannak elkészítve a legtöbb hajdúsági étteremhez képest. Nagyon jó a szakácsuk, imádjuk az íz összeállításaikat. Méltán híres helye Debrecennek! Térjenek be ha tehetik. Első ránézésre drága helynek tűnik, de a minőséget meg kell fizetni mindenhol.

2018. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. február 17. - 4 látogató hasznosnak vélte
A ,73-as olasz film - A nagy zabálás - egy jelenete lóg a falon,miután feljutunk a galériára ahol az asztalok vannak. A Piac utcán tavaly nyilt étterem,a Bikával szemben van,csak gyalog közelithető meg,a Dósa nádor téren lehet parkolni. Már éppen ideje tesztelni. Érkezés 14. 30-kor. Nem nagy hely, 12 asztal van, velünk együtt 4 foglalt.

Csilla TOP szállásértékelő
Csilla TOP egyébhely értékelő
2017. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. november 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Először jártunk ezen a nemrég nyílt helyen. Bűbájos ,nagyon szépen berendezett ,igazán stílusos étterem. Alsó és felső szintből áll,a választék főleg halételek,pizzák. A halételek inkább az étterem különlegességei-vörös tonhal,kagyló,languszta,rákok,lazac,homár-azok is különlegesen elkészítve és igazán esztétikusan tálalva. De van báránycomb,bélszín,olasz tészták.

Legnépszerűbb csomagok Debrecenben és környékén
Laci Magánszálláshely
2019.08.25. - 2020.08.19.
Hotel Délibáb
3 nap/2 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, welcome ásványvíz bekészítéssel, fürdőbelépővel, beltéri játszóház használattal, fürdőköntös és papucs biztosításával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.01. - 2019.09.30.
Muskátli Apartmanház 4
4 nap/3 éjszaka 5.833,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, 1 napi Aqua Palace belépővel
2019.01.02. - 2019.12.31.
Hotel Aqua Blue
8 nap/7 éjszaka 10.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, masszázzsal, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.02.25. - 2019.12.31.
Victoria Garden Hotel
Nyíregyháza
2 nap/1 éjszaka 9.950 - 14.450,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2019.07.16. - 2020.06.30.

Szállodák Debrecenben és környékén
Erdőspuszta Club Hotel Debrecen
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Debrecen
Hotel Rudolf Debrecen
Téli romantikus pillanatok (min. 2 éj)
Aqua-Palace élmények (min. 2 éj)
Karácsony (min. 3 éj)

Nonna Rosa DebrecenX