Régi Vigadó Debrecen

Peró Vendégház Debrecen - Napi árak önellátással
Napi árak önellátással
Peró Vendégház Debrecen
Hotel Medián Hajdúnánás - All in one wellness csomag teljes ellátással
All in one wellness csomag teljes ellátással
Hotel Medián Hajdúnánás
79.000 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval
Hotel Nagyerdő Debrecen - Nyugdíjas napok
Nyugdíjas napok
2024.10.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Régi Vigadó Debrecen vélemények

Kiváló 2019. július 17.a párjával járt itt
Egyik pénteken ellátogattunk a Thermál Fürdőbe. A kellemes napot megkoronázta az ebéd a Régi Vigadóban. Menüt ettünk, amit előre lefoglaltunk, mert hamar elfogy. Nagyon finom mézes-mustáros csibe leves volt, rengeteg husival. Utána rántott gomba és karfiol rizzsel és tartárral. Nagyon ízletesre sikeredett mind a leves, mind a főfogás.
Kiváló 2019. április 24.gyerekekkel járt itt
Családdal kerestünk egy helyet, ahol gyerkőccel is tudunk vacsorázni. A nyár leghidegebb napját fogtuk ki, de a személyzet figyelmes volt és egyből hoztak takarót a feleségemnek és a gyerkőcnek is.
Árak rendben voltak,
a kínálat bőséges
a személyzet figyelmes volt.
Előz napi étteremhez képest kiváló ellátást kaptunk.
Ajánlom jó szívvel mindenkinek!
Kiváló 2015. augusztus 14. járt itt
Egy gyógyfürdős pihenés után ültünk be erre a helyre négyen, és egyikünknek sem okozott csalódást. Hangulatos, kellemes, természetes a környezet, főleg a teraszos rész. A kiszolgálás kedves és gyors, az ételek nagy adagok és finomak, mind a főételek, mind a desszertek. Jó a csapolt sörük is. Az árakkal is meg voltunk elégedve.
Csak ajánlani tudom mindenkinek.
Kiváló 2013. október 3.egyedül járt itt
Neten kerestem normális menüt. Több helyen is megnéztem, de egyik sem volt ínyemre való. A régi vigadó menüje láttán kezdett csorogni a nyálam (húsleves, velővel töltött sertésszelet), de már korábban jártam ott, hideg, személytelen helynek tapasztaltam. Ennek ellenére a menü miatt mégis mentem, és csak néztem, mint borjú az új kapura.
Kiváló 2013. június 12.barátokkal járt itt
Nemrégiben baráti társasággal vacsoráztunk! Nagyon kellemes volt már hely hangulata a belépéskor is ,de a felszolgálás ,és az ételek minősége ize ezt még megkoronázta.Nagyon jól éreztük magunkat. Gratulálok a tulajnak és Öt segitő személyzetnek!!
Máskor is hozzájuk fogunk betérni vendégeinkkel.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt már3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. június 12.a párjával járt itt
Hangulatos kellemes hely, mindenkinek ajánlom! A Nagyerdőben kiváló kirándulóhelyen található, a belvárostól nem messzire, könnyen megközelíthető helyen, ahová villamossal is egyszerű a megközelítése. Autóval a parkolás is megoldható kényelmesen. Családi programnak, de barátoknak is kikapcsolódást jelenthet.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 367 városban járt márFelfedező - 2452 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25988 feltöltött kép
2023. szeptember 8.egyedül járt itt
A Régi Vigadóba több ízben is ellátogattunk 2010 és 2016 között, nem volt soha átütő élmény. A nemrégiben, múlt hónap elején egy debreceni gasztro-fesztivál alkalmából hazafele tartva a rendezvényről megálltam a fagyispultjuk előtt, választottam egy mangós fagyit, nem volt teljesen meggyőző, de 4 pontot azért megér. A kiszolgálás kifejezetten kedves volt.
Régi Vigadó Debrecen - EgyébRégi Vigadó Debrecen - EgyébRégi Vigadó Debrecen - EgyébRégi Vigadó Debrecen - EgyébRégi Vigadó Debrecen - Egyéb
2017. augusztus 27.a párjával járt itt
Szombat van és meleg. Hüvös helyet keresünk az ebédhez,s múlt heti séta után a Grill teraszt most ebédelni keressük fel. Étlap rögtön jön,felszolgáló el,pedig innék is valamit. Sokan vannak,csoportok is,mérgezett egér tempó van a személyzetnél,állkák a sarat . Megjön emberünk,hogy mit innánk,egyúttal rendelünk is.
Régi Vigadó Debrecen - Étel/italRégi Vigadó Debrecen - Étel/italRégi Vigadó Debrecen - Étel/italRégi Vigadó Debrecen - Étlap/itallapRégi Vigadó Debrecen - Étlap/itallapRégi Vigadó Debrecen - Étlap/itallapRégi Vigadó Debrecen - Étel/italRégi Vigadó Debrecen - Étlap/itallapRégi Vigadó Debrecen - Külső képRégi Vigadó Debrecen - Étel/italRégi Vigadó Debrecen - Étel/italRégi Vigadó Debrecen - BelsőRégi Vigadó Debrecen - BelsőRégi Vigadó Debrecen - BelsőRégi Vigadó Debrecen - Étel/italRégi Vigadó Debrecen - Étel/italRégi Vigadó Debrecen - Étel/italRégi Vigadó Debrecen - Étel/italRégi Vigadó Debrecen - Étel/italRégi Vigadó Debrecen - Étel/italRégi Vigadó Debrecen - Étel/italRégi Vigadó Debrecen - Étel/italRégi Vigadó Debrecen - Étel/italRégi Vigadó Debrecen - Étel/italRégi Vigadó Debrecen - Külső képRégi Vigadó Debrecen - Külső képRégi Vigadó Debrecen - Külső képRégi Vigadó Debrecen - Étlap/itallapRégi Vigadó Debrecen - Étel/italRégi Vigadó Debrecen - Étel/italRégi Vigadó Debrecen - Külső képRégi Vigadó Debrecen - Külső képRégi Vigadó Debrecen - Külső képRégi Vigadó Debrecen - Külső képRégi Vigadó Debrecen - Étel/italRégi Vigadó Debrecen - Étel/italRégi Vigadó Debrecen - Étel/italRégi Vigadó Debrecen - Étlap/itallapRégi Vigadó Debrecen - Étlap/itallapRégi Vigadó Debrecen - Étlap/itallapRégi Vigadó Debrecen - Étlap/itallapRégi Vigadó Debrecen - Külső képRégi Vigadó Debrecen - Külső képRégi Vigadó Debrecen - Külső képRégi Vigadó Debrecen - Külső képRégi Vigadó Debrecen - Étel/italRégi Vigadó Debrecen - Étlap/itallapRégi Vigadó Debrecen - Étlap/itallapRégi Vigadó Debrecen - Étlap/itallapRégi Vigadó Debrecen - Külső képRégi Vigadó Debrecen - Étel/italRégi Vigadó Debrecen - Külső képRégi Vigadó Debrecen - Külső képRégi Vigadó Debrecen - Külső képRégi Vigadó Debrecen - Étel/italRégi Vigadó Debrecen - Étel/italRégi Vigadó Debrecen - Étel/italRégi Vigadó Debrecen - Étel/italRégi Vigadó Debrecen - Étel/italRégi Vigadó Debrecen - Külső kép
2016. július 30.gyerekekkel járt itt
Hétköznapi ebédet költöttünk el itt, amellyel teljesen elégedettek voltunk. Mivel jártunk itt korábban, még dél előtt odamentünk, mert azt tapasztaltuk, hogy hamar elfogy a menüjük. A korai ebédet tudjuk javasolni azoknak, akik menüt szeretnének enni itt - másnap hiába értünk oda háromnegyed tizenkettőkor, már csak a la carte lehetett volna enni.
2016. július 9.családjával járt itt
Jó régen voltunk itt, akkor nem a legteljesebb megelégedéssel. Azóta sokat változott a helyzet. A megközelítés sem egyszerű, körbe kell menni, s a stadion felől bejōnni. Aki még le is tud parkolni az megérdemli az ebédet. Mi a fizető parkolót választjuk, mert más nincs. Mármint hely, így viszont az étterem előtt tudunk megállni.