Szőke Cukrászda Debrecen

2024.07.01-ig
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Szőke Cukrászda Debrecen vélemények

Kiváló 2023. október 8.gyerekekkel járt itt
Születésnapi ünnepségre rendeltünk Eszterházy tortát. Az elégedettség maximális. Szépen formázott, elegánsan díszített, és nagyon finom. Eddig is szerettük ezt a cukrászdát (fagylaltok, aprósütemények, pogácsák), továbbra is hűek maradunk. Köszönjük!
Kiváló 2023. április 8.a párjával járt itt
Véletlenül találtunk rá, meglepően korrekt áron voltak a sütemények, hatalmas választékkal, Húsvét előtt sok, alkalomra készült desszerttel. A kiszolgálás flottul ment. A választékban találunk mentes sütiket is, nem horror áron. A capuccinóra kedves kávérajzokat kaptunk, az egyik szintén Húsvét témában.
2019. október 28.gyerekekkel járt itt
Kellemes hétvégi napsütésben - kutyasétáltatás közben - betértünk a cukrászdába fagylaltozni. A választék már a szokásostól lényegesen kevesebb volt, de október hónap van. Eléggé szűkös a hely a fedett teraszon, de megoldottuk ezt a problémát, most is. A kiszolgálás kissé személytelen volt a középkorú hölgy részéről.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 33 városban járt már3 évnyi aktív tagság
2019. január 29.a párjával járt itt
Többször rendeltünk már tőlük tortákat akár barátoknak akár magunknak és sosem csalódtunk bennük. Mindig pontos precíz munkát végeznek, hiba sosem csúszott eddig a gépezetbe. Az ízeik pont kellemesek, nincs túlcukrozva a torba / sütemény, mint jó pár helyen. Ízlésesen vannak feldíszítve. Időre mindig el is készítik a kívánt portékát. Szeretünk ide járni, remélem Önöknek is tetszeni fog az étel.
Átlagos 2018. december 22.egyedül járt itt
Na,csak összejön egy kávé talán. Ráadásul igy Karácsony előtt még nincsenek is sokan a Szőke cukrászdában. Kérek egy erős kávét,meg sütiket. Leülök,mig kihozza a süteményt és a kávét, szétnézek. Kis üzlet,de befér 4 asztal a célnak pont megfelel.
Szőke Cukrászda Debrecen - Étel/italSzőke Cukrászda Debrecen - Külső képSzőke Cukrászda Debrecen - Étel/italSzőke Cukrászda Debrecen - Étel/ital
Kiváló 2018. május 12.gyerekekkel járt itt
Az Úrrétje utcai üzletben szoktunk fagylaltot és süteményt fogyasztani. Nagyon kellemes hely, a gyerekek kedvükre választhatnak finomságok közül. Esetünkben ez többkörös rendelést jelent. Kedvesek és figyelmesek a kiszolgálók. Az étcsokoládés fagylalt és a sajtos roló volt a favorit. Természetesen legközelebb is ezt a helyet választjuk.
Kiváló 2016. augusztus 1.családjával járt itt
A minap Debrecenben járva ebéd előtt gondoltam elnyalok egy fagylaltot. Az autót épp a Szőke cukrászda előtt tettem le, így adta magát a helyszín. Málnafagylaltot kértem, amiből dőlt a friss málnaíz, állagban lehetett volna kicsit selymesíteni, de azért én erre a teljesítményre megadnám az 5 pontot.
Szőke Cukrászda Debrecen - Külső képSzőke Cukrászda Debrecen - Étel/italSzőke Cukrászda Debrecen - Étel/italSzőke Cukrászda Debrecen - Étel/italSzőke Cukrászda Debrecen - Étel/italSzőke Cukrászda Debrecen - Étel/italSzőke Cukrászda Debrecen - Étel/ital
2016. február 27.családjával járt itt
A klasszikus belváros része, a Hatvan utca elején, parkolni viszonylag könnyű még szombat délután is. A hely kissé zsúfolt, ülőhely nincs, tömeg van, ez nem véletlen, mint utólag kiderült, a jó minőség és a barátságos árak miatt. A személyzet gyors és profi, 2 nagy tálca sütemény alig 3. 100 Ft.