Víg Molnár Vendéglő Debrecen

2024.07.01-ig
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Víg Molnár Vendéglő Debrecen vélemények

Kiváló 2019. április 24., üzleti partnerrel járt itt
Sokat járok Debrecenben munka ügyben, egyik ügyfelem ajánlotta a helyet,
ilyenkor csak itt állok meg ebédelni. Nagyon jó "MENÜ"-s hely, olcsó, korlátlan fogyasztással, bőséges választékkal. A személyzet kedves, udvarias. Nem egy 5* hotel étterme, de ár érték arányban nincs messze felülmúlja a többi menüs helyet.
Szörnyű 2017. május 15.egyedül járt itt
Óriási csalódás, szombaton 3 órakor gyakorlatilag üres az "svéd"asztal. Még rántott alapételek sincsenek. Kiábrándító!
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt már3 évnyi aktív tagság
2017. május 11.családjával járt itt
Nagyon jó, mert az étterem előtt lehet parkolni. Ha délután zárás előtti órákban érkezünk, akkor is van többféle étel csak várni kell amíg elkészül. Korlátlan fogyasztás, a kifizetett pénzért jót adnak. A személyzet kedves udvarias. Az ételek finomak, és háziasak. Sajnos másfél órával zárás előtt már nem lehetett kártyával fizetni,mint egyébként más időpontban.
Kiváló 2016. július 28.családjával járt itt
Többször. ebédeltünk a vendéglőben.Igazán választékos,nagyon ízletes ételek vannak.Az autóval érkező. is kényelmesen meg tud állni az étterem előtt.Az ár-érték arány teljesen jó!
Átlagos 2016. június 4.a párjával járt itt
A belvárost és a Nagyerdőt már körbeettük - néhány kivételével -most távolabb megyünk. Teóriám,hogy minél kijjebb megyünk,annál jobb a vendéglő,még nem dőlt meg,de ma nem jött be! A hely jól megközelithető a forgalmas Vámospércsi úton,a vendéglő előtt parkolni is lehet.
Víg Molnár Vendéglő Debrecen - Külső képVíg Molnár Vendéglő Debrecen - Külső képVíg Molnár Vendéglő Debrecen - BelsőVíg Molnár Vendéglő Debrecen - Étel/italVíg Molnár Vendéglő Debrecen - BelsőVíg Molnár Vendéglő Debrecen - BelsőVíg Molnár Vendéglő Debrecen - Étel/ital
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt már3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. január 31.a párjával járt itt
Kiváló étkezési lehetőség, annyit ehetünk amennyi jólesik 1000 forintért. Többféle ételből választhatunk, nyugalmas jó helyen. Parkolni közvetlen az étterem előtt lehet. Finom ízűen főznek itt. A személyzet kedves, visszavárják az ide betérőket. Lehet olcsón is jót szolgáltatni, ez ilyen hely! Gratulálni tudok csak nekik, kevés helyen jellemző ez.
Kiváló 2015. december 7.barátokkal járt itt
Kevesebbet vártam , többet , jobbat kaptam ! Nyugalmas körülmények között elfogyasztott ebédet . A város központjában + 100 forintért jóval nagyobb a kínálat , ennek ellenére lenyűgözött a hely csendes , harmonikus légköre. Nem kedvelem a tumultust ,a zajt és a tolakodást. Ezért is voksolok a Víg Molnár étteremre.
2015. március 16.a párjával járt itt
Az ételek finomak, frissen készülnek. Többféle közül lehet választani. A svédasztalos jelleg működik de ha maradékot hagysz felárat fizetsz. Teljesen korrekt. Leves kétféle, nagyon ízletes . 1000 Ft ból nagyon jól meg lehet ebédelni. A személyzet nagyon kedves és segítőkész. Folyamatos az érdeklődés látszik hogy van kialakult törzsvendég kör. Jót ettünk, máskor is betérnénk.
Kiváló 2015. február 4.a párjával járt itt
Egy Vasútmodell kiállításon kérdeztük meg, hogy van-e a közelben olcsó házias étterem. Ezt az éttermet ajánlották. A kicsi, egyszerű tiszta étterembe lépve, tájékoztatott bennünket két kedves hölgy, hogy választhatunk a svéd asztalról, és ehetünk az ételekből annyit, amennyit akarunk 990 Ft ellenében.
Víg Molnár Vendéglő Debrecen a térképen
4034 DebrecenVámospércsi út 28.
• házhozszállítás
H-P