Aquaticum Termál & Wellness Hotel Debrecen ★★★★

Debrecen és környéke
4,8
az 58 debreceni szállás közül
Négy csillagos szálloda, Szálloda minősítés alatt
Aquaticum Termál & Wellness Hotel Debrecen
Aquaticum Termál & Wellness Hotel DebrecenAquaticum Termál & Wellness Hotel Debrecen

5Szolgáltatás
Hőforrás napok
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló

Aquaticum Termál & Wellness Hotel Debrecen vélemények

2017. október 17.gyerekekkel járt itt
Összességében jó, a Nagyerdő közepében kellemes hely. Kár hogy az étterem kialakításánál nem használták ki ezt a csodás adottságát és az alagsorba tették, pedig mennyivel kellemesebb lenne terasszal és kilátással! Az étel, a lakosztály és a személyzet kifogástalan volt.
Kiváló 2017. október 3.gyerekekkel járt itt
Szuper 3 napot töltöttünk el Debrecenben ebben a szállodában. A személyzet kedves,barátságos. Az ételek finomak voltak,reggeli lehetne változatosabb. A vacsora szuper volt mindig,jók a szakácsok. A szobák szépek,tágasak. A játszóház szuper mind a felnőtteknek mind a gyerekeknek. A konditerem is említést érdemel,teljesen jól felszerelt. Nekünk nagyon tetszett minden! :-)
Kiváló 2017. július 28.gyerekekkel járt itt
Fantasztikus 5 napot töltöttünk a szállodában, a megközelítése kicsit nehézkes, de a hely kárpotolt mindenért. Mesés környezetben van, rengeteg látnivaloval a környéken, minden közel van a hotelhez. A fürdö nagyon szuper, a szálloda szép, tiszta, kényelmes szobák, az ételek kiváloak, nagyon nagy a választék.
Átlagos 2017. július 26.családjával járt itt
A megközelíthetőség nagyon rossz, át kellett hajtani a mélygarázson és fizetni azért, hogy a parkolóba jussunk, majd onnan még két sorompón áthajtani a szálloda elé, a be és kipakolásig, de érdemi tájékoztató táblák nélkül. A köntös, amit kaptunk konkrétan szakadt és rongyos volt.
Kiváló 2016. november 22.csoporttal járt itt
A hotel fekvése kiváló. A nagyerdőre néző szobák előtt éjjel semmi forgalom, nappal a tavat, sétáló embereket látni, semmi zaj. Ami gond volt, a megtalálása. Sehol nem jelzi tábla a városban sem a hotelt, sem a fürdőt, legalábbis mi Bp. felől nem láttuk. Konferenciára mentünk, többen korábban érkeztünk /1 óra körül/, de a szobákat egy perccel sem lehetett 2 ó előtt elfoglalni.
2016. november 15.gyerekekkel járt itt
A hotel elhelyezkedése jó,főleg gyerekes családoknak Közel van az állatkert,akkor éppen állatkertek éjszakája volt. A deluxe apartman tágas,az ágyak kényelmesek,egyedül a kilátás zavaró,amely másik szobára néz. A játszószoba mindennel felszerelt,nagyobb gyerekek is megtalálják a szórakozási lehetőséget.
2016. szeptember 19.gyerekekkel járt itt
2016. augusztusban voltunk a szállodában. Már a parkolóban kellemes meglepetés ért bennünket, nagyon kedvesen segítségünkre siettek. A szobák nagyon izlésesen berendezett. Az ágyak nagyon kényelmesek. A konyha remek. A pincérek fantasztikusan segítőkészek, gyorsak és kedvesek. A szálloda egész személyzetére jellemző volt a kedvesség.
Aquaticum Termál & Wellness Hotel Debrecen - Szórakozás/Sport
Átlagos 2016. augusztus 22.gyerekekkel járt itt
Tényleg vegyes érzésekkel távozik az ember innen. A hotel a felujitás után csodálatos kivéve a roppant puha majdnem használhatatlan ágyszivacsot. Az étkezés ilyen szinvonalas és magas árfekvésű hotelhez képest csalódás,a reggelihez késöbb-fél 10körül-érkezöknek már nem jutott minden és szólni kellett hogy lesz e még,nem mindig lett.
Kiváló 2016. július 30.gyerekekkel járt itt
Negyedszerre nyaraltunk az Aquaticumban, ez önmagában is mutatja, hogy elégedettek vagyunk a kínálatával. Kisgyerekes családoknak ideális - sok-sok gyereket (számos külföldit is) lehet látni a hotelban, a hangszigetelés nagyszerű, nem zavaróak a hanghatások.
Kiváló 2016. május 25.családjával járt itt
Az Aquaticumban kétszer töltöttem el mediterrán hétvégét. Először tinédzser korom elején, a családommal, majd tavaly másod magamban, így teljesen más szemszögből, aktuális koromnak megfelelő élményekkel gazdagodtam, de a végkifejlet minkét alkalommal ugyanaz volt: Egy felejthetetlen mediterrán hétvége.