Aquaticum Termál & Wellness Hotel Debrecen ★★★★

Debrecen és környéke
4,8
az 58 debreceni szállás közül
Négy csillagos szálloda, Szálloda minősítés alatt
Aquaticum Termál & Wellness Hotel Debrecen
Aquaticum Termál & Wellness Hotel DebrecenAquaticum Termál & Wellness Hotel Debrecen

5Szolgáltatás
Spa ajánlat fürdőbelépővel
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló

Aquaticum Termál & Wellness Hotel Debrecen vélemények

Kiváló 2016. május 4.gyerekekkel járt itt
Nyáron jártunk Debrecenben. Sajnos pont esős időszakot fogtunk ki. De a szálloda és az Aquaticum kárpótolt. Családi szobában voltunk,de nem volt zavaró. Étterem kultúrált,jó,finom ételek, pincérek figyelték minden kérésünket. Kicsit bonyolult volt átjutni a szállodai szoba és az Aquaticum között de hamar megszoktuk.
Kiváló 2015. december 10.a párjával járt itt
Másodszor jártunk itt. Minden nagyon tetszett. A szobák kényelmesek, csend van, pihenésre nagyon alkalmas. A személyzet udvarias, segítőkész. A pincérek szintén, az egyik különösen tetszett nekünk. Beszélgettünk, szerintem nagyon jópofa volt, igazi pincér. Az étterem is kifogástalan. Mindenki az igénye szerint étkezhet, mind reggeli, mind pedig vacsora alkalmával.
Aquaticum Termál & Wellness Hotel Debrecen - Külső képAquaticum Termál & Wellness Hotel Debrecen - BelsőAquaticum Termál & Wellness Hotel Debrecen - SzobákAquaticum Termál & Wellness Hotel Debrecen - Külső képAquaticum Termál & Wellness Hotel Debrecen - KörnyékAquaticum Termál & Wellness Hotel Debrecen - Medence/kertAquaticum Termál & Wellness Hotel Debrecen - EgyébAquaticum Termál & Wellness Hotel Debrecen - SzobákAquaticum Termál & Wellness Hotel Debrecen - SzobákAquaticum Termál & Wellness Hotel Debrecen - BelsőAquaticum Termál & Wellness Hotel Debrecen - BelsőAquaticum Termál & Wellness Hotel Debrecen - Belső
Kiváló 2015. november 22.kollégákkal járt itt
Jól megközelíthető, igen szép,csendes környéken /nagyerdő mellett/ található, elegáns hotel. Modern, nívős berendezés, kényelmes, tágas szoba. /legalábbis az,amit kaptunk, külön kanapéval, külön WC-vel, de többféle szoba van. /Sokat kellett gyalogolni a labirintusszerű folyosókon, de nem árt a mozgás.
2015. augusztus 3.gyerekekkel járt itt
A hotel gyönyörű,szép,tiszta,az ételek finomak,az étterem is nagyon hangulatos jól felszerelt. Azt viccnek tartom,hogy egy szállodában a bár 21. 00-ig tart csak nyitva. . . nem lehet egy kellemes estét eltölteni. Arról nem beszélve hogy egy fő tartózkodik a pultba. . 4 fogyasztó embert fél óra alatt tud kiszolgálni. . . . .
2015. május 29.gyerekekkel járt itt
A hely ahol a szálloda található elképesztő: város, de erdős, hangos és csendes, belváros, de parkos, egyszerűen tökéletes. Minden ott van: éttermek, park, szökőkút, állatkert vidámpark, csendes villamos –ami fullos (tv, stb) 300 HUF / menet. Még mindig nem tudom megszokni, hogy a recepció a második emeleten van, nem gond, csak fura.
Aquaticum Termál & Wellness Hotel Debrecen - BelsőAquaticum Termál & Wellness Hotel Debrecen - BelsőAquaticum Termál & Wellness Hotel Debrecen - BelsőAquaticum Termál & Wellness Hotel Debrecen - BelsőAquaticum Termál & Wellness Hotel Debrecen - BelsőAquaticum Termál & Wellness Hotel Debrecen - BelsőAquaticum Termál & Wellness Hotel Debrecen - BelsőAquaticum Termál & Wellness Hotel Debrecen - BelsőAquaticum Termál & Wellness Hotel Debrecen - BelsőAquaticum Termál & Wellness Hotel Debrecen - BelsőAquaticum Termál & Wellness Hotel Debrecen - BelsőAquaticum Termál & Wellness Hotel Debrecen - BelsőAquaticum Termál & Wellness Hotel Debrecen - Külső képAquaticum Termál & Wellness Hotel Debrecen - Külső képAquaticum Termál & Wellness Hotel Debrecen - Külső képAquaticum Termál & Wellness Hotel Debrecen - Külső kép
Kiváló 2015. április 4.gyerekekkel járt itt
Már kétszer volt szerencsénk családunkkal eltölteni itt néhány napot, nem volt véletlen, hogy visszatértünk. Kiváló kiszolgálás, fantasztikus ételek, közvetlen átjárás az élményfürdőbe. Benn a Nagyerdő közepén, közel a városhoz, akár gyalogosan is. Kicsit drága lett a felújítás óta, de szuper hely! Szívesen mennénk újra!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 216 feltöltött kép
2014. október 31.a párjával járt itt
Kifejezetten wellness szállodát kerestünk, és ezt itt teljes mértékben megtaláltuk. Autóval ugyan nem egyszerű a szálloda megközelítése, de az utazásunk előtt pár nappal a szálloda küldött egy leírást az odavezető útról. :-) Maga a szálloda nagyon szép helyen, a Nagyerdő szélén található, a Termálfürdő és az Élményfürdő között.
Aquaticum Termál & Wellness Hotel Debrecen - Külső képAquaticum Termál & Wellness Hotel Debrecen - Medence/kertAquaticum Termál & Wellness Hotel Debrecen - WellnessAquaticum Termál & Wellness Hotel Debrecen - WellnessAquaticum Termál & Wellness Hotel Debrecen - KörnyékAquaticum Termál & Wellness Hotel Debrecen - Medence/kertAquaticum Termál & Wellness Hotel Debrecen - Medence/kertAquaticum Termál & Wellness Hotel Debrecen - BelsőAquaticum Termál & Wellness Hotel Debrecen - SzobákAquaticum Termál & Wellness Hotel Debrecen - SzobákAquaticum Termál & Wellness Hotel Debrecen - SzobákAquaticum Termál & Wellness Hotel Debrecen - Külső képAquaticum Termál & Wellness Hotel Debrecen - Környék