Hotel Divinus Debrecen ★★★★★

Hotel Divinus Debrecen
Hotel Divinus DebrecenHotel Divinus Debrecen
Hotel Divinus DebrecenHotel Divinus Debrecen

Hotel Divinus Debrecen bemutatkozása

Az ötcsillagos Hotel Divinus Debrecen belvárosától sétatávolságra található, a mediterrán világ színeit viselő, emberközeli szálloda. Egyedülálló fekvése egyszerre nyújtja egy városi és egy zöldövezeti szálloda előnyeit és kényelmét.

Peró Vendégház Debrecen - Napi árak önellátással
2024.08.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Hotel Divinus Debrecen vélemények

2016. október 21.a párjával járt itt
Tökéletes hétvégét töltöttünk itt. Vonattal érkezve villamossal kiválóan elérhető a szálloda. A környezet barátságos, alkalmas kirándulásra, nagy sétákra, futásra, andalgásra. A szálloda kényelmes,a Munkatársak igazán segítőkészek, kedvesek. Az étkezéssel egyik nap nem volt szerencsénk, lehet nem jól választottunk. A reggeli gazdag választéka kiváló. Visszavágyunk! ! !
Kiváló 2016. október 8.gyerekekkel járt itt
Már két éve voltunk itt kettesben, de idén már 11 hónapos kislányunkkal, hármasban is nagyszerű 5 éjszakát tölthettünk itt. A lakosztály nagyon szép és tágas, 1-2 gyerekkel is kiváló választás.
Kiváló 2016. szeptember 15.a párjával járt itt
Nagyon tetszett a hotel elhelyezkedése, közel volt az élményfürdőhöz. A városközpont könnyen megközelíthető volt. A személyzet kiszolgálása remek.
Negatívum volt, hogy a welness részleget nem mindig tudtuk a nyitvatartási időn belül használni.
2016. szeptember 7.gyerekekkel járt itt
Minden kényeztetés megvolt ebben a szállodában. Sokat úsztam, edzettem, sétáltam az erdőben. Finomak voltak az ételek. Kényelmes és szépek a szobák. A külön üdvözlés nagyon tetszett. Nagyon jól éreztem magam. Másnak is ajánlani fogom. :)
Köszönöm.
Kiváló 2016. augusztus 30.gyerekekkel járt itt
Két éve jártunk ebben a hotelban, ahol jól éreztük magunkat, aránylag közel van mindenhez. Most viszont sokkal finomabbak voltak az ételek és a személyzet is kedvesebb, segítőkész. A szobák kényelmesek, szépen berendezettek. A wellnes részleg is csodálatos. Valószínű, hogy még visszatérünk, ajánlani tudom másoknak is.
Átlagos 2016. augusztus 25.gyerekekkel járt itt
A személyzet a szokásosnál kedvesebb, szolgálatkészebb volt, pl. külön kérésre próbáltak egészségesebb ételt készíteni, mint ami a kínálatban szerepelt. Hiányoltam a szezonális gyümölcsöket, ezután azt is kaptunk, de sajnos csak mi! Vegetáriánusként nagyon meg kellett néznem, mit egyek, mert szinte mindenben volt valami állati.
Kiváló 2016. augusztus 22.gyerekekkel járt itt
Nagyon meg vagyunk elégedve, gyonyoru az egész hotel, a szobák, a wellness részleg, a gyerekek is élvezték a pancsolást is, és a játszószobát is. Nagyon jó az elhelyezkedése is, nagyon kozel van minden a hotelhez, nagyon kedves a személyzet, a tisztaság is elso osztályú, az ára is kiváló.
Kiváló 2016. augusztus 14.gyerekekkel járt itt
25 évvel ezelőtt jártam a Hotel Divinus elődjében, akkor még TSZ Üdülő volt, nyaralni. Akkor kisgyermekként nagyon jól éreztem magam. Most én vittem a kislányomat nyaralni, oda és fantasztikus élményekkel jöttünk haza.
Kiváló 2016. augusztus 14.gyerekekkel járt itt
Remek szálloda a Nagyerdő közvetlen szomszédságában, gyalogosan is elérhető közelségben van számos programlehetőség. A szobák kényelmesek, szépen berendezettek, a wellness remek, az ételek finomak. Számos szolgáltatás elérhető helyben, de érdemes előre egyeztetni a telítettség miatt.
2016. július 30.gyerekekkel járt itt
Utolsó napra kifogyott a szobànkba a szappan és a tusfürdő is,ott tartózkodàsunk alatt egyik nap sem töltötték fel.Az ételek nem voltak valami vàltozatosak. Tiszta ,jó fekvésű szàlloda. Wellnes részleget nagyon élveztük, 22 óràig vacsora utàn még le tudtunk menni a gyerekekel.
Hotel Divinus Debrecen a térképen
4032 DebrecenNagyerdei körút 1.
+36 52 510900
• fedett úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • szépségszalon • szolárium • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • gyerekmedence
• Wi-Fi vezeték nélküli Internet a szobában (felár)
• Wi-Fi vezeték nélküli Internet a közös helyiségekben (felár)
• Internet használat a szálloda számítógépén (felár)
• Mélygarázs, kamerával felügyelt: 4000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • 24 órás szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár