Hotel Divinus Debrecen ★★★★★

Hotel Divinus Debrecen
Hotel Divinus DebrecenHotel Divinus Debrecen
Hotel Divinus DebrecenHotel Divinus Debrecen

Hotel Divinus Debrecen bemutatkozása

Az ötcsillagos Hotel Divinus Debrecen belvárosától sétatávolságra található, a mediterrán világ színeit viselő, emberközeli szálloda. Egyedülálló fekvése egyszerre nyújtja egy városi és egy zöldövezeti szálloda előnyeit és kényelmét.

Peró Vendégház Debrecen - Napi árak önellátással
Hőforrás napok
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló

Hotel Divinus Debrecen vélemények

Kiváló 2016. július 19.gyerekekkel járt itt
Gyönyörű környezet, igényes, szép szállida, tágas családi szoba. Nagyszerű wellness részleg 1 és 3 éves fiaimnak pont megfelelő és mi szülők is jól ki tudtuk használni. A dolgozók kedvesek és segítőkészek voltak. Szívesen visszamennék bármikor.
Átlagos 2016. július 12.a párjával járt itt
Egyetemi éveim színhelyére régóta vágytam vissza, de valahogy soha nem sikerült. Aztán néhány éve láttam az akkor nyílt szálloda hirdetését, s egyre érett a gondolat, hogy no majd akkor egyszer-oda. Nem kellett volna. Mutatós, de tartalom semmi. Nem jöttünk rá, mitől is öt csillag ez (igaz, éjszaka sem enni, sem kávézni nem akartunk.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2016. május 17.a párjával járt itt
Nagy izgalommal és kíváncsisággal indultunk neki a 300 km-nek, hogy eljussunk Debrecen 5 csillagos szállodájába, ugyanis még nem nagyon voltunk max. 4 csillagosban! Az elhelyezkedése a hotelnek az kiváló csendes és szép zöldövezeti helyen van és valami csodálatos a szálloda kívülről, mondom ez igen 5 csillag! !
Szörnyű 2016. május 9.a párjával járt itt
A szobába kipakolva, izgatottan mentünk le párommal a wellness részlegre. Meglepődve tapasztaltuk, milyen kevés medence fogadott bennünket. Ez még nem is okozott volna nagy problémát, azonban másnap amikor felkeltem, rémülten vettem észre, hogy bedagadtak a szemeim és rettentően fájtak. A reggelit már könnyek közt, égő fájdalmak közepette fogyasztottam el.
Kiváló 2016. május 4.egyedül járt itt
A legszebb debreceni helyszínen, a Nagyerdőben található a szálloda. A megközelítése jó, a kiszolgálás osztályon felüli volt, a felszolgálók mindenben segítettek, a recepción a be- és kijelentkezés gyors és szakszerű volt.
A problémám a wellness részleg méreteivel volt, mert az ott tartózkodásom alatt nem sikerült bejutnom a jacuzziba a "teltház" miatt.
Kiváló 2016. április 3.családjával járt itt
Rendkívül kedves volt a személyzet. Az ételek bőségesek és finomak voltak. A szoba és a hotel gyönyörű. A wellness része kicsit kicsi, a medence vize nem túl meleg. Az úszómedence tökéletes volt. A parkoló a hotel alatt van, ahol biztonságba tudhattuk autónkat, illetve közvetlen a szoba szintjére jutottunk lifttel.
Számomra egy felejthetetlen élmény lett az ott töltött pár nap.
Kiváló 2016. március 29.egyedül járt itt
Két szobában 3 fővel töltöttünk nagyon kellemes 3 napot ( 2 éjszaka ) a szállodában. Hangulatos, elegánsan berendezett hotelba érkeztünk. Remekül összeállított húsvéti programok voltak. Finom ételek, figyelmes kiszolgálás jellemezte az eltöltött időt.
Nagyon tetszett, hogy sok fiatal pár, gyerekek - jó hangulat volt a jellemző.
Ha tehetjük máskor is jövünk.
Kiváló 2016. február 21.a párjával járt itt
Párommal visszatérő vendégek vagyunk a Hotel Divinusban. A szoba kényelmes, ízlésesen van berendezve, a wellness részlege az egyik legjobb, amit Magyarországon láttam: van úszómedence, ami tényleg alkalmas úszásra és a megfelelő tér miatt nincsen tolongás. A gasztronómia terén elég széles választékot kínálnak, válogathat magának a különféle ételérzékenységre hajlamos ember is.
Kiváló 2016. február 15.a párjával járt itt
Igazán kellemes hétvégét töltöttünk el itt a párommal. A szálloda nagyon szép, a lobby berendezése igazán pazar és a szobák is kifogástalanok. A sok fabútor igazán elegáns és az ágy nagyon kényelmes. A fürdőszoba szép nagy és kellemes volt az elrendezése is. A wellness részleg tetszett a legjobban, főleg a 25 méteres úszómedence, de a többi is jó volt.
Kiváló 2016. február 8.gyerekekkel járt itt
A hoteljük nagyon szép és tiszta! A felszolgáló személyzet is udvarias. Voltak elnézések a recepción emiatt kellett futnom egy kört az élményfürdőből mert elfelejtettek adni belépőt a csomaghoz. De attól függetlenűl ott se volt gond! A gyermek pancsoló hőmérsékletén lehetne kicsit emelni. Ezektől függetlenűl jól éreztük magunkat! Köszönjük!
Hotel Divinus Debrecen a térképen
4032 DebrecenNagyerdei körút 1.
+36 52 510900
• fedett úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • szépségszalon • szolárium • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • gyerekmedence
• Wi-Fi vezeték nélküli Internet a szobában (felár)
• Wi-Fi vezeték nélküli Internet a közös helyiségekben (felár)
• Internet használat a szálloda számítógépén (felár)
• Mélygarázs, kamerával felügyelt: 4000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • 24 órás szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár