Hotel Divinus Debrecen ★★★★★

Hotel Divinus Debrecen
Hotel Divinus DebrecenHotel Divinus Debrecen
Hotel Divinus DebrecenHotel Divinus Debrecen

Hotel Divinus Debrecen bemutatkozása

Az ötcsillagos Hotel Divinus Debrecen belvárosától sétatávolságra található, a mediterrán világ színeit viselő, emberközeli szálloda. Egyedülálló fekvése egyszerre nyújtja egy városi és egy zöldövezeti szálloda előnyeit és kényelmét.

Peró Vendégház Debrecen - Napi árak önellátással
Spa ajánlat fürdőbelépővel
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló

Hotel Divinus Debrecen vélemények

Szörnyű 2020. február 12.a párjával járt itt
Az Agoda weboldalán foglaltam szállást egy éjszakára. Volt egy kérdés, hogy mikor várható az érkezésem és bejelöltem a 12:00-13:00-t. A hotel küldött egy e-mailt, amiben tájékoztat, hogy a korai becsekkolás 10. 000 Ft-ba kerül. Én arra nem válaszoltam, mivel tudtam, hogy nem fogom igénybe venni, vagyis sem a hoteltől, sem az Agodától nem rendeltem meg korai becsekkolást.
Szörnyű 2016. május 9.a párjával járt itt
A szobába kipakolva, izgatottan mentünk le párommal a wellness részlegre. Meglepődve tapasztaltuk, milyen kevés medence fogadott bennünket. Ez még nem is okozott volna nagy problémát, azonban másnap amikor felkeltem, rémülten vettem észre, hogy bedagadtak a szemeim és rettentően fájtak. A reggelit már könnyek közt, égő fájdalmak közepette fogyasztottam el.
Szörnyű 2014. december 2.a párjával járt itt
Sok hotelben megfordultunk már és igen nagy elvárással voltunk a Divinussal szemben. Borzasztó csalódás ért, a szálloda külleme igen csak megtévesztett. Belülről alig 3 csillagos szinvonal. Kopottas bútorok a szobában, büdös bogár a falon, koszos teraszajtó, ízetlen ételek! Egyszóval katasztrofális az egész! Más 4 csillagos szálloda luxus ehhez képest!
Gyenge 2022. szeptember 28.a párjával járt itt
Fűtés nélküli hideg szoba egy 5 csillagos szállodában! Kinti hőmérséklet hetek óta 10 fok körül éjjel. Fáztunk, de fűtést nem engedtek. Visszatérő vendég vagyok, de legközelebb nem választanám.
Gyenge 2018. február 2.gyerekekkel járt itt
A hotel épülete szép, a személyzet kedves, készséges, de sajnos ez még mind kevés az 5 csillaghoz. A wellness részleg meglehetősen "élménymentes", a jacuzzi nem működött, a melegvizes "minimedencében" pedig semmilyen élményelem nincsen, ráadásul méreténél fogva maximum egy családnak elég. A wellness ablakai nagyon piszkosak, illúziórombolóak voltak.
Gyenge 2015. május 25.a párjával járt itt
Azt gondolom,hogyha valamit kedvező áron kínálnak,abban az esetben sem szabadna a minőség rovására válnia. és ezen a hétvégén pontosan ez történt! Először is érkezésnél a parkolás díja 3000Ft volt,ami azt gondolom elég drága,főleg ha az ember egy ilyen helyre megy. ingyenes parkoló a szállodából összesen 8 db volt.
Hotel Divinus Debrecen - VendéglátásHotel Divinus Debrecen - VendéglátásHotel Divinus Debrecen - BelsőHotel Divinus Debrecen - Külső kép
Gyenge 2014. április 2.barátokkal járt itt
A szálloda külső megjelenése tetszetős, a belső dízájn már kevésbé. A közös helyiségek stílusa megfejthetetlen. De ez a legkevesebb gond. A személyzet egyrésze barátságos, míg többen rendkívül "bunkó" módon viselkedtek. A szolgáltatások igen szegényesek: Nincs aroma-, illetve sókamra, tepidárium stb.
Átlagos 2021. augusztus 29.gyerekekkel járt itt
Első alkalommal választottunk ***** szállást ,mely nem hatott bennünk mélyreható benyomást ! Lehet hogy nem használtuk ki az 5* adta lehetőségeket és ezért éreztük a már ismert 4* feletti különbségeket. Volt azért ami a 3* felé billentetté az élményeket . Pl. :-A Londiner fiúnak segíteni kellett a csomag felemelésében .
Átlagos 2021. augusztus 23.a párjával járt itt
A hotel Debrecen egy nagyon szèp rèszèn helyezkedik el. A szemèlyzettel meg voltunk elègedve, kedvesek voltak. Az ètelek ìzletesek ès van vàlasztèk, bàr a reggelik esetèben nagyjàbòl mindhàrom alkalommal ugyanazok voltak kìnàlva.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt már
Átlagos 2020. augusztus 26.gyerekekkel járt itt
Nagyszerű recepció, szép lámpákkal, gyors ügyintézés, még akkor is ha utcai szobát akartak adni, ezt kértem ne mert hangos, egy kis ráfizetés és minden ment simán! A nagy csalódás a wellness volt! Kis igénytelen meleg víz, semmi gépészet, viszont az úszó medence az rendben volt, de! ! ! ! A jakuzzi nem működött! Nem értem!
Hotel Divinus Debrecen a térképen
4032 DebrecenNagyerdei körút 1.
+36 52 510900
• fedett úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • szépségszalon • szolárium • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • gyerekmedence
• Wi-Fi vezeték nélküli Internet a szobában (felár)
• Wi-Fi vezeték nélküli Internet a közös helyiségekben (felár)
• Internet használat a szálloda számítógépén (felár)
• Mélygarázs, kamerával felügyelt: 4000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • 24 órás szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár