Hotel Divinus Debrecen ★★★★★

Hotel Divinus Debrecen
Hotel Divinus DebrecenHotel Divinus Debrecen
Hotel Divinus DebrecenHotel Divinus Debrecen

Hotel Divinus Debrecen bemutatkozása

Az ötcsillagos Hotel Divinus Debrecen belvárosától sétatávolságra található, a mediterrán világ színeit viselő, emberközeli szálloda. Egyedülálló fekvése egyszerre nyújtja egy városi és egy zöldövezeti szálloda előnyeit és kényelmét.

Peró Vendégház Debrecen - Napi árak önellátással
Spa ajánlat fürdőbelépővel
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló

Hotel Divinus Debrecen vélemények

Kiváló 2018. augusztus 20.gyerekekkel járt itt
Nagyon kényelmes jól felszerelt szoba, kiemelkedő SÉF a konyhán, kedves személyzet,a jakuzziból lehetne 2 db és az oldal fúvókái a meglévőnek működhetnének.
2018. augusztus 16.a párjával járt itt
Habár a visszaigazolás szerint 14 órától lehet elfoglalni a szobákat, mi 14:30 -kor érkeztünk (2 x 2 fő). Az egyik szoba még nem volt kész. Több, mint 2 órát kellett várni, hogy a második szobát is elfoglalhassuk. A személyzet kifejezetten kedves, udvarias volt úgy a recepción, mint az étteremben, . . .
Kiváló 2018. augusztus 14.gyerekekkel járt itt
Kedvesemmel és kislányommal töltöttünk önöknél 3 csodás napot.
Nagyon tetszett a szálloda elhelyezkedése és stílusa. Kedves,udvarias személyzete és az ételek!
Fenségesek.
Amit hiányoltam az a gyerekek szórakoztatása.
Köszönjük,hogy önöknél tölthettünk pár csodás napot.
Tisztelettel: Varga Viktor
Kiváló 2018. augusztus 12.a párjával járt itt
A Hotel Szép és nagyon szép környezetben van. A személyzet nagyon figyelmes volt . A reggeli és a Vacsora változatos és finom volt. Mindenkinek ajánlom. Szeretnénk meg később visszamenni.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt márNépszerű író - 31 hasznos szavazat
Kiváló 2018. augusztus 12.a párjával járt itt
Sok szállodai élmény után sor került a Divinusra, amit ajándékba kaptunk a férjemmel. Kedves, szolgálatkész személyzettel, elegáns környezettel, a nagy hőségben több hűsítő lehetőséggel találkoztunk. A városban híresen finom fagyit is megkóstolhattuk a hotel figyelmességéből eredően. Szivesen visszatérek, ha hasonló kedvező akciós ajánlatot kapunk.
Kiváló 2018. augusztus 9.a párjával járt itt
A szálloda valóban megfelel az öt csillagos kategóriának, kényelmes, ízlésesen berendezett, makulátlanul tiszta szobát kaptunk, az ellátással sem volt problémánk, minden megfelelt az elvárásainknak. Kedves, segítőkész, udvarias személyzet figyelmességét élvezhettük. Szívesen visszajövünk máskor is, illetve jó szívvel ajánljuk másoknak is szálláshelyül.
Kiváló 2018. augusztus 3.a párjával járt itt
Kíváló napokat töltöttünk el önöknél, remek úszási lehetőségekkel. Az értékeléseink ezért kiemelkedők, egyet leszámítva,az étkezést. Amit kifogásolhatok a vacsorával kapcsolatos. Jó ételek sok választék de egy ilyen minősítésű szállodánál a vacsorába legalább üdítő,vagy ásványvíznek bele kellett volna férni-e az étkezésbe. Legalább egy-egy fejenként.

Tisztelettel Scherczer László vendég.
2018. július 28. járt itt
Az útra néző szoba hangos, méretre kényelmes. A fürdőben fix zuhanyfej van. Nincs welcome drink. Beterhelik a bankkártyát. A személyzet udvarias, kedves, a reggeli választék szinte ugyanaz volt a két nap, szénhidrát opció csak a kenyér volt.
Hotel Divinus Debrecen - SzobákHotel Divinus Debrecen - SzobákHotel Divinus Debrecen - SzobákHotel Divinus Debrecen - Belső
Kiváló 2018. július 23.gyerekekkel járt itt
A vacsoránál a második fogásból szerény volt a választási lehetőség. A desszerteknél a sütemények vajas krémmel töltöttek voltak, ami nem volt annyira finom.
Kiváló 2018. július 21.gyerekekkel járt itt
Szuper 5 napot töltöttünk el 3 gyerekkel. A szobánk tágas, kényelmes. A wellness részlegben kicsiknek nagyoknak több medence. Gyerekeknek külön játszószoba. Az ételek nagyon finomak, illetve bőséges a választék. A személyzet nagyon kedves segítőkész. A hotelhez gyalogosan közel az állatkert, egy nagy park, Aquaticum mediterrán élményfürdő. Összességében nekünk tetszett nem tudnék rosszat írni.
Hotel Divinus Debrecen a térképen
4032 DebrecenNagyerdei körút 1.
+36 52 510900
• fedett úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • szépségszalon • szolárium • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • gyerekmedence
• Wi-Fi vezeték nélküli Internet a szobában (felár)
• Wi-Fi vezeték nélküli Internet a közös helyiségekben (felár)
• Internet használat a szálloda számítógépén (felár)
• Mélygarázs, kamerával felügyelt: 4000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • 24 órás szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár