Erdőspuszta Club Hotel Debrecen ★★★★

Erdőspuszta Club Hotel Debrecen
Erdőspuszta Club Hotel DebrecenErdőspuszta Club Hotel Debrecen
Erdőspuszta Club Hotel DebrecenErdőspuszta Club Hotel Debrecen

Erdőspuszta Club Hotel Debrecen bemutatkozása

Gyönyörű erdei panorámával várja vendégeit Debrecentől mindössze 6 kilométerre az Erdőspuszta Club Hotel. 18 hektárnyi magánterületen helyezkedik el a magával ragadó hat hektáros fenyőerdő szomszédságában.

Az Erdőspuszta Club Hotel legnépszerűbb csomagjai

Erdőspuszta Club Hotel Debrecen - Élmények Erdőspusztán (min. 4 éj)
Élmények Erdőspusztán
Erdőspuszta Club Hotel Debrecen - Romantikus pillanatok (min. 2 éj)
Romantikus pillanatok
Legjobb ár félpanzióval
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi

Erdőspuszta Club Hotel Debrecen vélemények

Kiváló 2019. március 25.a párjával járt itt
Kiváló kiszolgálás. Kedves, mosolygós, felkészült személyzet. Étkezéseknél gyors kiszolgálás, bőséges adagok. A wellness rész felszeretsége, tisztasága átlagon felüli. A sportotolási lehetőségeknek is nagy a választéka. Nem utolsó sorban gyönyörű a környezet. Aki pihenésre, feltöltődésre vágyik szerintem jó helyet választott. Bárkinek szívesen tudom ajánlani, hogy egyszer próbálja ki.
Kiváló 2019. január 22.a párjával járt itt
2x voltunk, mind a két alkalommal tökéletes pihenésben volt részünk.
Amit fentebb pontoztam fedi a valóságot.
Egyéni véleményem, hogy ez a legjobb 4 csillagos hotel az országban.
Erdőspuszta Club Hotel Debrecen - KörnyékErdőspuszta Club Hotel Debrecen - KörnyékErdőspuszta Club Hotel Debrecen - EgyébErdőspuszta Club Hotel Debrecen - EgyébErdőspuszta Club Hotel Debrecen - Egyéb
Kiváló 2019. január 16.a párjával járt itt
Szilveszteri programunk helyszínéül választottuk az Erdőspuszta Hotelt. Jó döntés volt mert szép és jól felszerelt a szoba, nagyon tiszta minden helység, a személyzet hozzáállása szinte majdnem minden esetben kifogástalan. Az ételekkel jórészt elégedettek voltunk. A legfinomabb nekem a szuvid sertésborda volt!
Kiváló 2019. január 14.a párjával járt itt
Januárban második hetében voltunk a hotelban. Nagyon kevés vendég volt, szerencsénkre. Kiváló környezetben, nyugodt, hangulatos szálloda. Nagyon jól éreztük magunkat. A wellness részleg nagyon jó volt. A reggeli svédasztalos volt, választhattunk amit akartunk. A vacsora viszont nem, ott étlapról kellett választanunk ételt. A gyümölcsöt hiányoltam csak.
2019. január 8.a párjával járt itt
Szállás és a vele járó programok fenomenálisak voltak. A fürdő is csodálatos élménnyel gazdagított. Az egészben ami nem volt megfelelő, hogy hiányzott a minibár.
Kiváló 2019. január 7.a párjával járt itt
Nagyon elégedett voltam mindennel. Másnak is ajánlani fogom. a kikapcsolódni vágyóknak kitűnő pihenési lehetőség. A szolgáltatás kiváló. A ételek nagyon finomak.
Kiváló 2018. november 12.barátokkal járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat, kifogástalan volt minden. A szoba nagyon komfortos és tiszta. A felszolgálás kitűnő, az ételek isteni finomak és nagy adagok. A wellness részleg pazar. A tanya rész is csodálatos.
Kiváló 2018. november 11.a párjával járt itt
A hotel szép helyen fekszik, az erdő szélén. A személyzet nagyon kedves, segítőkész és jól felkészült. A félpanzió minden képzeletünket felülmúlta: a svédasztalos reggelinél kiemelkedően nagy volt a választék villásreggeliből is, vacsorára pedig finom, nagy adag ételekből választhattunk teljes menüsort.
Kiváló 2018. szeptember 17.a párjával járt itt
Nagyon tetszett minden. Gyönyörű környezetben található. Nagyon kedvesek és segítőkészek voltak a dolgozók. Az ételek nagyon finomak és bőségesek voltak. Nagyon jó programlehetőségek. Jó volt a lovaglás, a hintózás, a masszázs. Nagyon örültem hogy a medencékben meleg víz volt és nem hideg,így nyugodtan lehetett fürödni a nap bármelyik időszakában.
Kiváló 2018. augusztus 12.a párjával járt itt
Kellemesen medlepődtünk amikor megérkeztünk a hotelba.A hotel gyönyörű helyen van a személyzet nagyon kedves.A pincérek úgy szintén a reggeli jó a vacsora sok.A szoba tiszta és szép.Szóval minden tökéletes volt köszönjük.
Erdőspuszta Club Hotel Debrecen a térképen
4002 DebrecenPanoráma-Diószegi út
• szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szolárium • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya, 35 kg-ig: 9000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Kis testű kutya, 10 kg-ig: 5500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár