Erdőspuszta Club Hotel Debrecen ★★★★

Erdőspuszta Club Hotel Debrecen
Erdőspuszta Club Hotel DebrecenErdőspuszta Club Hotel Debrecen
Erdőspuszta Club Hotel DebrecenErdőspuszta Club Hotel Debrecen

Erdőspuszta Club Hotel Debrecen bemutatkozása

Gyönyörű erdei panorámával várja vendégeit Debrecentől mindössze 6 kilométerre az Erdőspuszta Club Hotel. 18 hektárnyi magánterületen helyezkedik el a magával ragadó hat hektáros fenyőerdő szomszédságában.

Az Erdőspuszta Club Hotel legnépszerűbb csomagjai

Erdőspuszta Club Hotel Debrecen - Relax napok (min. 2 éj)
Relax napok
Erdőspuszta Club Hotel Debrecen - Élmények Erdőspusztán (min. 4 éj)
Élmények Erdőspusztán
Legjobb ár félpanzióval
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi

Erdőspuszta Club Hotel Debrecen vélemények

Kiváló 2016. május 10.gyerekekkel járt itt
A Hotel nyeremény volt. Az hogy el tudtunk menni egy csoda, hisz nem túl jól keresünk. Kislányom 10 éves és még nem aludt Hotelbe igaz én 37 és csak 2. szor. Csodálatos volt egy igazi álom az ellátás a személyzet a szoba wellness részleg teljesen feltöltődtünk. Este élő zene a főpincérnek a kislányom életében először kishölgy volt. Igazi Hercegnőnek érezte magát. Valóra vált álom volt.
Erdőspuszta Club Hotel Debrecen - Egyéb
Kiváló 2016. május 5.gyerekekkel járt itt
2015 novemberében voltunk itt a gyermekeinkkel és a 10 hónapos unokánkkal. Szép helyen, (a fenyőfák miatt télen is) zöldövezetben, távolabb a közút zajától helyezkedik el a szálloda. A figyelmesség, kedvesség maximuma, ami övezett bennünket, a recepciótól kezdve az étteremig.
Erdőspuszta Club Hotel Debrecen - Belső
Kiváló 2016. május 5.a párjával járt itt
Ez hangzott el a számból amikor megérkeztünk első alkalommal. Már háromszor jártunk a hotelben, így törzsvendégek lettünk, amihez kedvezmény dukál! Fantasztikus hely, mindenki úgy érezheti az egész komplexum csak azért épült, hogy a vendégeknek fejedelmi kiszolgálásban és gondtalan pihenésben lehessen részük.
Kiváló 2016. május 3.a párjával járt itt
Egy gyönyörű környezetben található, ős fás, erdő közepén. Remek biciklizős, túrázós terep. Nagyon jó az ellátás, bőséges reggeli és vacsora, remek személyzet. Nem volt zsúfolt. Kiváló, és tiszta welness. Remek a jégkút, és a kinti-benti uszómedence. Tiszta szobák, napi takarítással. készséges személyzet. Összességében csak jót tudok róla mondani.
Kiváló 2016. március 28.gyerekekkel járt itt
Megérkezésünkkor barátságos és segítőkész fogadtatásban volt részünk. A szobák kényelmesek voltak, csodás erdei panorámára néző erkéllyel. Az ott szervezett programokkal sikerült teljesen kikapcsolódnunk. A húsvéti hétvége ellenére sehol sem volt zsúfoltság, Így a wellness részleget is mindig kényelmesen igénybe tudtuk venni.
Kiváló 2016. február 10.a párjával járt itt
Összességében nagyon elégedettek vagyunk. Félpanziós ellátással voltunk, az ételek minősége 1.osztályú, a kiszolgálás is, remek programokkal,a welness is rendkivül tiszta. Negatívum: vékonyak a falak, beszürődő basszus este 11ig (minket ez kevesse zavart).
Kiváló 2016. január 19.gyerekekkel járt itt
30-as házaspárként, 4 éves kisfiunkkal utaztunk el egy wellness hétvégére az Erdőspuszta Club Hotelbe. A 4 csillagos szálloda tökéletesen igényes, tisztasága kiváló, pontosan ahogyan a képeken látszik, azt kaptuk, amit ígértek és még többet is. :)
Maximális figyelmességet kaptunk a recepcióstól a wellness személyzeten át az éttermi dolgozókig mindenki részéről.
Átlagos 2015. december 29.a párjával járt itt
Sajnos sok negatív élmény ért a karácsonyi pihenés alatt. Megérkezésünkkor az első benyomás nagyon pozitív volt, ami sajnos nem tartott sokáig. A Welles részleg picike, ami nem is akkora probléma. Viszont a víz nagyon hideg volt( később a többi vendég reklamációja után közölték, hogy technikai hiba történt kb kettő nap múlva kellemes lesz a víz, mert idő kell a felfűtéshez) ami nagyon szuper, csak mi addigra már nem leszünk itt.
Kiváló 2015. szeptember 20.gyerekekkel járt itt
Májusban töltöttünk is egy hosszú hétvégét az akkor 8 hónapos kisfiunkkal. Pazar szálloda, kicsit távolabb a város nyüzsgésétől. Gyönyörű a környezet (a szálloda egy kis erdő közepén helyezkedik el, a teraszról a látvány a "csupazöldre" hihetetlenül hangulatos). A szobák tiszták, rendezettek, a személyzet udvarias és segítőkész, a wellness kifogástalan.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 56 városban járt márFelfedező - 24 helyen első értékelőNépszerű író - 44 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. augusztus 17.a párjával járt itt
A hotel szép környezetben, nagy területen helyezkedik el. A személyzet minden tagja rendkívül kedves és segítőkész. A szoba kényelmes, sajnos nekem az ágy kemény volt, ezért igazán jót nem tudtam aludni. A wellness részleg kellemes, de én hiányoltam egy úszómedencét. Hely lenne rá. Az étterem kiváló, igazi gasztronómiai élvezet volt minden étkezés.
Erdőspuszta Club Hotel Debrecen a térképen
4002 DebrecenPanoráma-Diószegi út
• szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szolárium • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya, 35 kg-ig: 9000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Kis testű kutya, 10 kg-ig: 5500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár