Cascade Barlang- & Élményfürdő Demjén

Cascade Barlang- & Élményfürdő Demjén
Cascade Barlang- & Élményfürdő DemjénCascade Barlang- & Élményfürdő Demjén
Cascade Barlang- & Élményfürdő DemjénCascade Barlang- & Élményfürdő Demjén

Cascade Barlang- & Élményfürdő Demjén bemutatkozása

Lépjen be a múlhatatlanság leheletétől megérintett elvarázsolt barlangbirodalomba! Ússzon, csússzon, fedezze fel és élje át az egykorvolt mesét, ízlelje a mágiát!

Natura Vendégházak Demjén - Legjobb ár
2024.07.01-ig
Natura Vendégházak Demjén
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - A Mátra felfedezése a legjobb áron
A Mátra felfedezése a legjobb áron
2026.04.12-ig
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Cascade Barlang- & Élményfürdő Demjén vélemények

Érdekes 2021. szeptember 18.gyerekekkel járt itt
Egerszalókon üdültünk a gyerekekkel, s bár ott is nagyon klassz volt a fürdő, úgy gondoltuk, érdemes lehet egyik nap kipróbálni a szomszédos faluban (kb. 5 km távolságra) lévő Cascade Fürdőt. Mindenképpen javasolt hétköznap menni, mert hétvégén nagy tömegek alakulhatnak ki, hétköznap viszont - nem a nyári 3 hónapban - nagyon szellős, kevés a vendég.
Cascade Barlang- & Élményfürdő Demjén - EgyébCascade Barlang- & Élményfürdő Demjén - EgyébCascade Barlang- & Élményfürdő Demjén - EgyébCascade Barlang- & Élményfürdő Demjén - EgyébCascade Barlang- & Élményfürdő Demjén - EgyébCascade Barlang- & Élményfürdő Demjén - EgyébCascade Barlang- & Élményfürdő Demjén - EgyébCascade Barlang- & Élményfürdő Demjén - EgyébCascade Barlang- & Élményfürdő Demjén - EgyébCascade Barlang- & Élményfürdő Demjén - EgyébCascade Barlang- & Élményfürdő Demjén - EgyébCascade Barlang- & Élményfürdő Demjén - EgyébCascade Barlang- & Élményfürdő Demjén - EgyébCascade Barlang- & Élményfürdő Demjén - EgyébCascade Barlang- & Élményfürdő Demjén - EgyébCascade Barlang- & Élményfürdő Demjén - EgyébCascade Barlang- & Élményfürdő Demjén - EgyébCascade Barlang- & Élményfürdő Demjén - EgyébCascade Barlang- & Élményfürdő Demjén - EgyébCascade Barlang- & Élményfürdő Demjén - EgyébCascade Barlang- & Élményfürdő Demjén - EgyébCascade Barlang- & Élményfürdő Demjén - EgyébCascade Barlang- & Élményfürdő Demjén - EgyébCascade Barlang- & Élményfürdő Demjén - EgyébCascade Barlang- & Élményfürdő Demjén - EgyébCascade Barlang- & Élményfürdő Demjén - EgyébCascade Barlang- & Élményfürdő Demjén - EgyébCascade Barlang- & Élményfürdő Demjén - EgyébCascade Barlang- & Élményfürdő Demjén - EgyébCascade Barlang- & Élményfürdő Demjén - EgyébCascade Barlang- & Élményfürdő Demjén - EgyébCascade Barlang- & Élményfürdő Demjén - EgyébCascade Barlang- & Élményfürdő Demjén - EgyébCascade Barlang- & Élményfürdő Demjén - EgyébCascade Barlang- & Élményfürdő Demjén - EgyébCascade Barlang- & Élményfürdő Demjén - EgyébCascade Barlang- & Élményfürdő Demjén - EgyébCascade Barlang- & Élményfürdő Demjén - EgyébCascade Barlang- & Élményfürdő Demjén - EgyébCascade Barlang- & Élményfürdő Demjén - EgyébCascade Barlang- & Élményfürdő Demjén - Egyéb
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 90 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 52 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagság
Átlagos 2021. szeptember 18.gyerekekkel járt itt
Egerben nyaraltunk a családommal és az egyik teljes napunkat az élményfürdőre szántuk. Nagyon vártam, mert a fürdő oldalán található képek alapján 5*-nak gondoltam. 8-an mentünk, a belépő sajnos egy VAGYON! ! ! SZÉP kártyával fizettünk, de mivel vártuk ezt a napot, hát rászántuk a pénzt.
Érdekes 2021. szeptember 4.barátokkal járt itt
Hatalmas, minden korosztálynak megfelelő.
Napsütésben és esőben is ideális. A csúszdák izgalmasak, a medenck ideális hőfokúak.
A víz mindenhol bokáig ért, az étel ital drága.
Kihagyható 2020. augusztus 19.családjával járt itt
Páréve voltunk itt először, akkor még csak a kültéri strand működött. Szuper volt minden, nem volt tömeg, parkolóhely bőven, ételek elfogadhatóak. Aztán megnyitott a barlang, ami nyitás után nagyon szuper volt, viszont vonzotta a népet. Az elmúlt hétvégén ismét felkerestük a helyet. Háát nagy csalódást okozott.
Érdekes 2018. július 5.gyerekekkel járt itt
Többet vártam a helytől, bár akiktől hallottam róla, pár éve voltak itt. . . Szombaton és vasárnap is fürödtünk, de nem volt nagy tömeg egyik nap sem, bár jó idő volt. Elfértünk, a csúszdáknál és a büfében/étteremben sem kellett többet sorban állni az átlagosnál. Az étel-ital kínálat a szokásos volt, a szokásos strandos árképzéssel.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt márNépszerű író - 23 hasznos szavazatLelkes fotózó - 117 feltöltött kép
Érdekes 2018. május 5.családjával járt itt
Annakidején mikor Demjénben voltunk a családommal, még nem létezett ez a hatalmas komplexum, csupán egy aranyos kis szabadtéri fürdő. Ezért most úgy gondoltuk, megnézzük ezt az őj csodát melyről oly sokat hallottunk már, csak pozitív jelzőkkel illetve.
Cascade Barlang- & Élményfürdő Demjén - Cascade Barlang- & Élményfürdő Demjén - Cascade Barlang- & Élményfürdő Demjén - Cascade Barlang- & Élményfürdő Demjén - Cascade Barlang- & Élményfürdő Demjén - Cascade Barlang- & Élményfürdő Demjén - Cascade Barlang- & Élményfürdő Demjén - Cascade Barlang- & Élményfürdő Demjén - Cascade Barlang- & Élményfürdő Demjén - Cascade Barlang- & Élményfürdő Demjén - Cascade Barlang- & Élményfürdő Demjén - Cascade Barlang- & Élményfürdő Demjén - Cascade Barlang- & Élményfürdő Demjén - Cascade Barlang- & Élményfürdő Demjén - Cascade Barlang- & Élményfürdő Demjén -
Kihagyható 2018. május 1.gyerekekkel járt itt
Családdal voltunk itt, immár harmadjára, de lehet, hogy egy darabig inkább máshova megyünk. A pénztárnál már nagy sor fogadott minket, közel félóra várakozás után jutottunk be. Az öltözőben a szekrényt nem nyitotta- zárta a pénztárnál kapott órák egyike sem. 20- 25 perc kínlódás után kaptunk segítséget.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márNépszerű író - 23 hasznos szavazat
Kihagyható 2018. február 14.gyerekekkel járt itt
Már a pénztáraknál hatalmas tömeg fogadott minket. A sor viszonylag gyorsan haladt. Elég korán érkeztünk, de a lenti öltöző már teltházas volt. Az emeletibe mentünk fel, ahol lépni nem lehetett egymástól. A szekrénysorok túl közel vannak egymáshoz, levegőtlenség és tömeg van.
Átlagos 2018. január 8.a párjával járt itt
Ez a hely nem a pihenés szól szerintem. Mivel egy barlangról van szó, írtó hangos, levegőtlen hely. Nagyon sokan voltak, tömeg volt mindenhol. A csúszdákról nem tudok nyilatkozni, de gondolom a gyerekek nagyon élvezik. A kinti (régi) termál rész viszont nagyon jó, de oda jóval olcsóbban meg lehet úszni a belépést is, nem kell megvenni az 5000 Ft-os belépőt.
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 113 városban járt márFelfedező - 79 helyen első értékelőNépszerű író - 67 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1059 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2017. november 30.csoporttal járt itt
Már a pénztárhoz lépve csodálatos látvány tárul a szemünk elé. Szivárványhiddal világított vizi folyősok. A 176 méter hosszú barlangrendszert a vízben sétálva be lehet gyalogolni. A 2 emelet magas csúszdavilág fenomenális. A szobrok és a TV-vel ellátott pihenőhelyek szuperek.
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 49 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.