4130 Derecske, 47-es Fő út 18. kilométerszelvény

Wellness csomagok Derecske városában

Almavirág Étterem Derecske vélemények

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 25. - 2 látogató hasznosnak vélte
Követendő filozófia és példa az Almavirág étterem. Helyi termelők alapanyagaiból készítenek minőségi ételeket. Kínácsiak voltunk feleségemmel a helyre. Sok ismerősünk mondta, hogy kötelező eljönni, ha valaki a kulináris élvezetek híve. A parkoló szép tágas, rendezett. A pincérek udvariasak, tisztelettudóak, segítőkészek.
Debrecen

2019. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. július 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
. . . mint a lángja,mai ebédünk helyszínének,amit ismerős ajánlása,és az itt olvasott kiváló értékelések alapján választottunk mai ebédünk szinhelyéűl. 18 perc autózás után,jó megközelithetőséggel,kényelmes parkolással érkezünk,foglalt asztalunk már vár bennünket. Tömeg nincs,2 asztalnál ülnek. Érkezés 11,55-kor.

Mobilról küldte. | 2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 10.
Kiváló ételek, figyelmes kiszolgálás!
Ínyenceknek és az egyszerű ételek kedvelőinek egyaránt kiváló

2018. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. április 30.
Nagyon grarutálok a tulajdonosoknak, hogy létrehozták ezt a helyet és ilyen minőségben. Az első alkalommal volt egy óriási kontraszt élményem a régi csárdához viszonyítva. Jól átgondolt ételsor, egyedi italok pld. az almafröccs. Nyíregyházára menet most már mindig teszünk egy kitérőt az Almavirágba. Remélem még sokáig megtartják a színvonalat.

2018. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 2.
Már többször jártunk itt mióta megnyílt az étterem,jó kis designe,jó felszolgálók,minőségi ételek ,hazai alapanyagok jellemzik kicsit más formában. . . és ez adja az étterem népszerűségét,van benne egy kicsi gourmet,egy kicsi magyaros,és egy kis plussz amit ők adnak hozzá. Az adagok nagyok ,az ételek szépen tálalva és finoman elkészítve.

2018. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. július 3.
Ma már nem kérdés, ha étterem akkor Almavirág! Legyen az egy hétköznapi vacsora vagy egy hétvégi ebéd a családdal. De ha születésnap vagy egyéb családi rendezvébyunk Van akkor is, csak ide! Nagyon szép, ízléses az étterem. A tálalás tökéletes. Az ízek fenségesek! Az adagok bőségesen! És a pénztárcánk nak is kedvezőek. Nagyon családcentrikus, gyermekbarát hely.

Legnépszerűbb csomagok Derecskén és környékén
Attila Vendégház
Miki Apartmanok & Vendégházak
Napsugár Apartmanok
4 nap/3 éjszaka 8.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdő belépővel, sportolási lehetőséggel, parkolással
2021.05.19. - 2022.05.01.
Muskátli Vendégház
Cristian Apartman
4 nap/3 éjszaka 8.663,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.07.01. - 2021.08.28.
Hotel Hőforrás
4 nap/3 éjszaka 9.900 - 13.100,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, kedvezménnyel, mozgásprogramokkal
2021.05.02. - 2021.12.22.

Szállodák Derecske környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Derecske
Silver Hotel Derecske
Hotel Hőforrás Derecske
Hajdúszoboszló kiemelt üdülőövezetében, a városi gyógyfürdőtől mintegy 500 méterre...
Hurrá nyár (min. 4 éj)
Nyári Silver napok (min. 2 éj)
Senior Napok (min. 3 éj)

Almavirág Étterem DerecskeX