4130 Derecske, 47-es Fő út 18. kilométerszelvény

Wellness csomagok Derecske városában

Almavirág Étterem Derecske vélemények

Debrecen

2019. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. július 7.
. . . mint a lángja,mai ebédünk helyszínének,amit ismerős ajánlása,és az itt olvasott kiváló értékelések alapján választottunk mai ebédünk szinhelyéűl. 18 perc autózás után,jó megközelithetőséggel,kényelmes parkolással érkezünk,foglalt asztalunk már vár bennünket. Tömeg nincs,2 asztalnál ülnek. Érkezés 11,55-kor.

Mobilról küldte. | 2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 10.
Kiváló ételek, figyelmes kiszolgálás!
Ínyenceknek és az egyszerű ételek kedvelőinek egyaránt kiváló

2018. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. április 30.
Nagyon grarutálok a tulajdonosoknak, hogy létrehozták ezt a helyet és ilyen minőségben. Az első alkalommal volt egy óriási kontraszt élményem a régi csárdához viszonyítva. Jól átgondolt ételsor, egyedi italok pld. az almafröccs. Nyíregyházára menet most már mindig teszünk egy kitérőt az Almavirágba. Remélem még sokáig megtartják a színvonalat.

Csilla TOP szállásértékelő
Csilla TOP egyébhely értékelő
2018. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 2.
Már többször jártunk itt mióta megnyílt az étterem,jó kis designe,jó felszolgálók,minőségi ételek ,hazai alapanyagok jellemzik kicsit más formában. . . és ez adja az étterem népszerűségét,van benne egy kicsi gourmet,egy kicsi magyaros,és egy kis plussz amit ők adnak hozzá. Az adagok nagyok ,az ételek szépen tálalva és finoman elkészítve.

2018. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. július 3.
Ma már nem kérdés, ha étterem akkor Almavirág! Legyen az egy hétköznapi vacsora vagy egy hétvégi ebéd a családdal. De ha születésnap vagy egyéb családi rendezvébyunk Van akkor is, csak ide! Nagyon szép, ízléses az étterem. A tálalás tökéletes. Az ízek fenségesek! Az adagok bőségesen! És a pénztárcánk nak is kedvezőek. Nagyon családcentrikus, gyermekbarát hely.

Legnépszerűbb csomagok Derecskén és környékén
Korinna Apartman I.
7 nap/6 éjszaka 3.000 - 4.167,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
2019.08.24. - 2020.08.24.
Campus Hotel
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 8.850,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.08.24. - 2020.08.24.
Attila Apartman
2019.09.01. - 2020.08.24.
Hotel Hőforrás
6 nap/5 éjszaka 8.240,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes fürdőkezeléssel, wellness-részleg használattal, szabadidős játékokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.12.20.
Hungarospa Thermal Hotel
3-4 éjszaka 25.075,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szilveszteri bállal, zenés szórakoztató műsorral, éjfélkor pezsgővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.28. - 2020.01.04.

Szállodák Derecske környékén
Erdőspuszta Club Hotel Derecske
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Derecske
Hotel Divinus Derecske
Szilveszter (min. 2 éj)
Wellness napok az Atlantisban (min. 2 éj)
Romantikus lazítás (min. 2 éj)

Almavirág Étterem DerecskeX