4130 Derecske, 47-es Fő út 18. kilométerszelvény

Deilinger TOP étteremértékelő
Deilinger TOP egyébhely értékelő
2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Követendő filozófia és példa az Almavirág étterem. Helyi termelők alapanyagaiból készítenek minőségi ételeket. Kínácsiak voltunk feleségemmel a helyre. Sok ismerősünk mondta, hogy kötelező eljönni, ha valaki a kulináris élvezetek híve. A parkoló szép tágas, rendezett. A pincérek udvariasak, tisztelettudóak, segítőkészek.
Debrecen

2019. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. július 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
. . . mint a lángja,mai ebédünk helyszínének,amit ismerős ajánlása,és az itt olvasott kiváló értékelések alapján választottunk mai ebédünk szinhelyéűl. 18 perc autózás után,jó megközelithetőséggel,kényelmes parkolással érkezünk,foglalt asztalunk már vár bennünket. Tömeg nincs,2 asztalnál ülnek. Érkezés 11,55-kor.

Mobilról küldte. | 2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 10.
Kiváló ételek, figyelmes kiszolgálás!
Ínyenceknek és az egyszerű ételek kedvelőinek egyaránt kiváló

2018. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. április 30.
Nagyon grarutálok a tulajdonosoknak, hogy létrehozták ezt a helyet és ilyen minőségben. Az első alkalommal volt egy óriási kontraszt élményem a régi csárdához viszonyítva. Jól átgondolt ételsor, egyedi italok pld. az almafröccs. Nyíregyházára menet most már mindig teszünk egy kitérőt az Almavirágba. Remélem még sokáig megtartják a színvonalat.

2018. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 2.
Már többször jártunk itt mióta megnyílt az étterem,jó kis designe,jó felszolgálók,minőségi ételek ,hazai alapanyagok jellemzik kicsit más formában. . . és ez adja az étterem népszerűségét,van benne egy kicsi gourmet,egy kicsi magyaros,és egy kis plussz amit ők adnak hozzá. Az adagok nagyok ,az ételek szépen tálalva és finoman elkészítve.

2018. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. július 3.
Ma már nem kérdés, ha étterem akkor Almavirág! Legyen az egy hétköznapi vacsora vagy egy hétvégi ebéd a családdal. De ha születésnap vagy egyéb családi rendezvébyunk Van akkor is, csak ide! Nagyon szép, ízléses az étterem. A tálalás tökéletes. Az ízek fenségesek! Az adagok bőségesen! És a pénztárcánk nak is kedvezőek. Nagyon családcentrikus, gyermekbarát hely.

Legnépszerűbb csomagok Derecskén és környékén
Major Panzió & Étterem
5 nap/4 éjszaka 6.990,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.07.13. - 2020.08.29.
HRC Panzió
3 nap/2 éjszaka 8.500 - 9.500,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2020.07.13. - 2020.12.31.
Hotel Aurum Family
3 nap/2 éjszaka 10.997 - 20.791,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, a szálloda szaunájának és gőzkamrájának használatával, köntös bekészítéssel
2018.09.19. - 2020.12.20.
In Hotel
3 nap/2 éjszaka 7.904 - 13.828,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, finn szauna használattal
2020.06.01. - 2020.09.13.
Wellness Hotel-M
2 nap/1 éjszaka 18.213 - 30.069,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, korlátlan italfogyasztással, wellness részleg és fitneszterem használattal, kedvezményekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.07.22. - 2020.12.22.
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 18.500 - 34.200,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, internettel
2018.08.13. - 2022.01.02.

Szállodák Derecske környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Derecske
Hotel Divinus Derecske
Silver Hotel Derecske
Hurrá nyár (min. 4 éj)
Pezsdítő nyári élmények (min. 2 éj)
Nyári ajánlat (min. 2 éj)

Almavirág Étterem DerecskeX