Hasik Hotel Döbrönte ★★★★

Hasik Hotel Döbrönte
Hasik Hotel DöbrönteHasik Hotel Döbrönte
Hasik Hotel DöbrönteHasik Hotel Döbrönte

A Hasik Hotel legnépszerűbb csomagjai

Hasik Hotel Döbrönte - Pihenés a Bakonyban (min. 2 éj)
Pihenés a Bakonyban
Hasik Hotel Döbrönte - Augusztus 20. (min. 1 éj)
Augusztus 20.
2025.01.05-ig
Hotel Vital Zalakaros

Hasik Hotel Döbrönte vélemények

Kiváló 2016. június 4.barátokkal járt itt
Hétvégi szabadidőnk eltöltése kapcsán kerestem szálláshelyeket. Így leltem rá a Döbröntei Hasik Hotelre. Olvasgattam a véleményeket, és meg voltam győződve, hogy ilyen, mindenben jó minősítést adó és elégedett véleményeket, csalogató szándékkal, csakis a vezetőség írhat. Nosza! Menjünk nézzük meg! Elhívtuk barátainkat is.
Kiváló 2015. január 25.gyerekekkel járt itt
Családommal voltam itt. Gyermekeim is nagyon élvezték. Éttermük kifogástalan, a szoba gyönyörű és tiszta. Az Önök által szolgáltatott ételek mennyisége és minősége minden elvárás feletti maximálisan. A wellness részleg szuper bár kicsit lehetne melegebb a nagy medence:))) Ajánlom mindenki számára aki igazán pihenni szeretne. Gratulálok a személyzetnek::)))
Hasik Hotel válasza
Kedves Vendégünk! Köszönjük, hogy szállodánkat választották pihenésük helyszínéül. Szeretettel visszavárjuk Önöket! Üdvözlettel:
2015. február 3., Hasik Hotel, igazgató
Kiváló 2014. június 18.gyerekekkel járt itt
Többször jártunk Náluk, mindig ! kiválóan éreztük magunkat gyönyörű szobák , kedves kiszolgálás, tiszta szép welness részleg, kisgyermekekkle is tökéletes gyermekbarát minden tekintetben. Lovaglási lehetőség, közel Vezsprém és a Balaton . Kinti medence tenisz pálya. . . kerékpár bérlés és ezáltal be lehet barangolni a környéket. . . . . jó levegőőő. Mi nagyon szeretjük!
Hasik Hotel válasza
Kedves Pejung! Köszönjük méltató szavait. Bízva a mielőbbi viszontlátásban, maradok tisztelettel és üdvözlettel: Bezzeg József
2014. június 19., Bezzeg József, igazgató
Kiváló 2014. június 5.családjával járt itt
2014. május 30-június 01-ig voltunk vendégei a hotelnek. Maximálisan csak jókat mondhatok, úgy az ellátásról, mint a személyzet munkájáról, a hotel tisztaságáról, a kertjéről, a wellness szolgáltatásairól, Külön pozítívum, hogy kutyás vendégeket (minket) is fogadnak. A falu és a környéke gyönyörű, nyugodt, csendes, tiszta. Mindenképpen vissza fogunk térni valamikor!
Hasik Hotel Döbrönte - Külső kép
Kiváló 2014. május 20.gyerekekkel járt itt
Egy borús hétvégén érkeztünk Döbröntére. Kicsit sajnáltuk,hogy az eső miatt nem tudtuk bejárni a környéket,de a szálloda annyi jó lehetőséget nyújtott bent is,hogy nem is bántuk igazán,hogy nem sütött százágra a nap. Ami nagyon tetszett,hogy hároméves kislányunk kedvébe tudtak járni egy nagyon jól felszerelt játszószobával,ahol nagyon sok időt töltöttünk:)
A személyzet nagyon kedves és figyelmes volt.
Köszönjük
Hasik Hotel válasza
Kedves Sziklai-Bors Anita! Köszönjük, hogy vendégeink voltak!
2014. június 18., Bezzeg József, Hasik Hotel
Kiváló 2013. november 19.a párjával járt itt
Eddig kétszer voltunk a Hasik Hotelben, egyszer decemberben és egyszer májusban. A személyzet közvetlen és roppant segítőkész, a szobák tiszták, az ágy és az ágynemű (akinek volt már "szerencséje" vacakhoz, az tudja hogy ez milyen fontos) kényelmes, jóleső; az ellátás pazar. A környéken jókat sétáltunk.
Kiváló 2013. augusztus 29.gyerekekkel járt itt
Romantikus, zegzugos épület. Ideális hely gyerekes családoknak. Miközben a szülők kényelmesen pihennek a medence partján, vagy wellneszeznek, a gyerekek játszhatnak a szomszédos játszótéren. Gyönyörű a kert, erdővel körülvéve. A szálloda fölé magasodó domb, melyen a várrom található könnyen megmászható gyerekekkel is.
Hasik Hotel Döbrönte a térképen
8597 DöbrönteFő u. 4.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Zárt parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 10 kg-ig: 4500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár
Wellness Hotel Szindbád