Hasik Hotel Döbrönte ★★★★

Hasik Hotel Döbrönte
Hasik Hotel DöbrönteHasik Hotel Döbrönte
Hasik Hotel DöbrönteHasik Hotel Döbrönte

A Hasik Hotel legnépszerűbb csomagjai

Hasik Hotel Döbrönte - Pihenés a Bakonyban (min. 2 éj)
Pihenés a Bakonyban
Hasik Hotel Döbrönte - Augusztus 20. (min. 1 éj)
Augusztus 20.
Vital wellness
2024.12.28-ig
Hotel Vital Zalakaros

Hasik Hotel Döbrönte vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt márNépszerű író - 35 hasznos szavazat
Szörnyű 2015. november 23.a párjával járt itt
Mivel az igazgató így értékelt engem " Ön nem egy könnyű vendég", én is szeretném az általa vezetett szálláshelyet értékelni. Kisállattal szeretne menni? Ne tegye! Azok a sötét, földszinti hátsó szobák, ahova besuvasztják a vendéget ilyen esetben -felárért! - , köszönőviszonyban sincsenek azokkal a képekkel, amiket a honlapjukon közzétesz a hotel.
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2014. június 9.a párjával járt itt
2 napig a szobank elotti ablakban hasznalt bugyi odadobva , undorito volt, kulon szolni kellett miatta. Az etteremben az etel mindig elfogyott pedig mindig ott voltunk 20 percel a kezdes utan. A recepion egy barna holgy kivetelevel az osszes nyegle es bunko volt. A megrendelt lovaglas sem jott ossze. Senkinek nem ajanlom.
Tisztelt Goldi!
Köszönöm, hogy időt szánt szállodánk értékelésére. Természetesen utánajártam észrevételeinek.
Az Ön által említett gyermek alsóneműt valószínűleg egy kisgyermekes család vesztette el a folyosón, egy kedves vendég pedig feltette a folyosó ablakpárkányára, hogy szem előtt legyen, és a gyermekes család megtalálja.
2014. június 17., Bezzeg József, igazgató
2021. december 6.gyerekekkel járt itt
Nagyon tetszett, hogy gondoltak a kicsikre és a mosdókban volt fellépő, a szobában gyerekköntös. A fürdőszobai felszereltség kiváló. A szobában volt elég konnektor a telefonok töltéséhez is, és a szoba mérete egy kis gyerekkel is megfelelő volt! A vacsora választék bőséges volt és az ételek kiválóak, épp ezért a deszert csalódást okozott.
Hasik Hotel válasza
Kedves Ildikó! Köszönjük, hogy időt szánt szállodák értékelésére. A negatív "élményeket" sajnáljuk, igyekszünk a jövőben ezeket orvosolni, javítani. A kürtőskalács sütés egyébként nem a lépcső mellett szokott lenni, csak nagyon hideg szél fújt "szokásos" helyen, és muszáj volt egy szélvédett helyett találnunk.
2021. december 7., Bezzeg József, Hasik Hotel
2020. február 17.a párjával járt itt
Különösen tetszett, hogy mivel késői érkezést adtam meg, és , sajnos, még este 8 órakor sem tudtunk megérkezni, aggódva hívtak fel a recepcióról. Nagyon jólesett ez a fajta személyes törődés!
Csak így tovább!
Ezenkívül a csomagajánlathoz tartozó várlátogatás és játék is nagyon jó volt; a vezető hölgy felkészültsége és lelkesedése példaértékű! Köszönjük!
Hasik Hotel válasza
Tisztelt vendégünk! Köszönjük, hogy időt szánt szállodán értékelésére, és köszönjük a kedves szavakat! Üdvözlettel:
2020. március 2., Bezzeg József, Hasik Hotel
2019. október 15.kollégákkal járt itt
Kollégákkal töltöttünk 3 napot a hotelben. Csodálatos a környezet, kedves, előzékeny alkalmazottak. A szoba nagyon kényelmes volt, bár a szőnyeg már kicsit megkopott, a kanapé huzata feslett. A folyosó falai több árnyalatban. Szezon vége lévén az udvar már kicsit őszies, de a kinti medencét még nem engedték le.
Hasik Hotel válasza
Kedves Vendégünk! Köszönjük, hogy időt szánt szállodánk értékelésére! A külső medence valójában már nem üzemel, de ősztől tavaszig is fel van töltve, fagyvédelem miatt. Az őszi téli időszak a felújításoké; ennek keretében igyekszünk a hibákat javítani, a szükséges generált elvégezni.
2019. október 22., Bezzeg József, igazgató
2019. július 29.gyerekekkel járt itt
Kedves alkalmazottak,csend,szép kilátás a várra. Az étteremben sok volt a légy.Az ételek színvonala nem üti meg a négy csillagot.Véleményem szerint lassan el kellene kezdeni a felújítást.
Hasik Hotel válasza
Kedves Vendégünk! Köszönjük visszajelzését a szállodával kapcsolatban, és az esetleges kellemetlenségekért elnézését kérjük! A hibákat igyekszünk ősztől tavaszig kijavítani! Üdvözlettel:
2019. október 22., Bezzeg József, igazgató
2018. augusztus 5.gyerekekkel járt itt
Összességében elégedett voltam. Ami nem tetszett,hogy nem volt légkondi a szobábanés nagyon meleg volt! Az ajándékba kapott lovaskocsikázást nem tudtuk igénybe venni a recepción történő mulasztás miatt! A tisztasággal nem voltam megelégedve,viszont az ételek finomak és változatosak voltak! A személyzet kedves volt. A wellness részleg is kitűnő volt!
2014. november 3.a párjával járt itt
A környezet gyönyörű,-szépen rendben tartott bakonyi zsákfalu a természet közepén. A hotel hangulatos tájba illő. A személyzet kedves és segítőkész, a konyha jobb a négycsillagos átlagnál,a vacsoránál nagyon kellemes háttér zene szól. Tetszett a fedett uszoda üveg teteje és a sok zöld növény. A masszázs kissé drága de első rangú. Jó volt, ajánlom mindenkinek.
2014. augusztus 12.barátokkal járt itt
Barátokkal voltunk itt, nagyon jól éreztük magunkat. Azóta is emlegetjük, hogy milyen kellemes környezet volt. Mindennel meg voltunk elégedve a szállodában. A személyzet kedves és segítőkész volt, a szobák nagyon kellemesek és tiszták, a wellness-részleg nagyon tetszett, valamint a külső medence is.
2014. május 6.gyerekekkel járt itt
Elbővülő csendes és nyugalmas helyen található ez a „kis családias” szálloda. Kérem itt is szinte minden a gyerekeknek(ről) szól. A szoba tiszta, hangulatos, nagy és otthonos. A személyzet kedves és előzékeny. A reggel ízletes és szintén van egy két hazai íz „becsempészve”. A vendég kőr kulturált.
Hasik Hotel Döbrönte a térképen
8597 DöbrönteFő u. 4.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Zárt parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 10 kg-ig: 4500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár