Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár ★★★★

06.02-09.01.
CE Plaza Hotel Siófok

Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár vélemények

Gyenge 2014. március 24.barátokkal járt itt
Nagyon tetszetős csomagajánlat csábítására kerekedtünk fel a Gunaras Hotelbe. Aztán a sok jó ígéretből nagyjából csak csalódás lett. Mégis ki az az igénytelen vendég, aki welcome drink és délutáni kávé, sütemény címén automatából csapolt szörpöt és instant kávét vár el és fogyaszt el örömmel egy négycsillagos szállodában?
Gyenge 2014. február 24.gyerekekkel járt itt
Mindenek előtt le kell szögeznem, hogy a hotel gyönyörű. Prémium alapanyagok és kiegészítők mindenhol. De. . . Ez egy wellnesshotel wellness nélkül. Igaz át lehet menni a szomszédos szocreál fürdőbe (kb. 60 méter fürdőköpenyben a szabadban). Amikor a kupont vettem karácsonyra ígérték a gyerekmedencét (tavaly karácsonyra).
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 31 városban járt márNépszerű író - 29 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Gyenge 2013. december 28.családjával járt itt
A szálloda a giccs és a minimalista stílus keveréke. Szoba kényelmes, rossz helyen lévő olvasó lámpákkal,fürdőszoba nem praktikus, a polcok a WC felett vannak. A fűtés gyenge, melegítőben kellett aludni. Törülközőket csak két nap után cserélnek, ami nevetséges, miután fürdeni jár onnan a vendég.
Gyenge 2013. október 8.gyerekekkel járt itt
Nemrégiben jártunk a hotelben, a lakosztályt vettük igénybe 4napra. A pozitívumokkal kezdenénk, a hotel maximálisan rendben van, igényes, szemet gyönyörködtető belső tereivel, ízléses berendezési tárgyaival, kiemelném a lobby csillárjait, bútorait, a vizes blokkokat, és a többi közös teret, amik kialakításán látszik az odafigyelés és méltóak a 4csillaghoz.
Gyenge 2013. május 14.barátokkal járt itt
Szép, tiszta szoba, igényes szálloda, rugalmatlan személyzettel. . . Az ételek mennyisége nem mondható elegendőnek, a wellness részleg személyzete pedig nem való a vendéglátás, idegenforgalom szakterületre! Nem az a szempont, hogy a vendégek legközelebb is visszatérjenek és ezzel sajnos hosszútávon nem fog előre lépni a szálloda.
Mi biztosan nem megyünk ide többet.
Szörnyű 2018. július 6.a párjával járt itt
Ma jöttünk el 3 éjszaka után és lehúztam a használt ágyneműt. Amit alatta találtam, attól kivert a hideg. Képesek voltak a koszos, foltokkal teli matracvédőre megágyazni nekünk. A paplan és a párnák szintén besárgult foltokkal voltak tele. GUSZTUSTALAN volt az egész! ! !
Szörnyű 2018. május 11.a párjával járt itt
A párommal látogattuk meg a helyet ahol elsőre minden a szokásosnak tünt! ellenben felérve a lakosztályunkban tapasztaltuk hogy az erkélyen található jakuzzi vize koszos ,vastagon állt benne a kosz,poshadt a víz és véres úszó tanpon maradványok díszítik! Nem patáliáztnuk csak távozáskor megjegyeztem hogy 40 ezerért pont azt nem tudtuk használni amiért jöttünk!
Szörnyű 2018. április 2.a párjával járt itt
Párommal vásároltunk egy vouchert egy szállásközvetítő oldalon [moderálva - a szerk. ] oldalon a Gunaras Resort Spa Hotel**** Superiorba Dombóvárra, 4 nap 3 éjszaka időtartamra, valamint ezen felül külön igényeltük a lakosztályos elhelyezést. A lakosztály saját jacuzzit és infraszaunát tartalmazott. 2018. 02.
Gunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - EgyébGunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - EgyébGunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - EgyébGunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - EgyébGunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - EgyébGunaras Resort Spa Hotel Dombóvár - Egyéb
Szörnyű 2017. július 20.gyerekekkel járt itt
Tavaly júniusban töltöttünk ott 4 napot(3éj). Lakosztályban 2 gyermekkel all inclusive ellátással. Sokat megyünk gyerekekkel szállodába úgyhogy van viszonyítási alapunk. A személyzetnek fogalma nem volt úgy konkrétan semmiről. Mintha nem is ott dolgoztak volna. Így senki nem tudta hogyan lehet kihasználni az ajándék masszázsokat :) De tényleg senki.
Szörnyű 2015. április 21. járt itt
Sajnos nekem csak rossz véleményem van a hotelről. Emberségből és segítőkészségből egy nagy nulla az egész társaság. Volt egy foglalásunk a hotelben március végére,ahová el is indultunk de sajnos útközben vissza kellett fordulnunk mert a 14 hónapos kisfiunk kétszer is hányt az autóban.