Ittisjártam

Ittisjártam adatlapja

Regisztráció2014.03.24
Utoljára itt2017.06.29

Szörnyű 2014. augusztus 5.gyerekekkel járt itt
3kisgyerekes család - 4nap "all inclusive" - vissza 1960-ba - mindezt több mint 750ezer forintért - maga az égbekiáltó csalódottság. Be kell ismernünk,nem mi vagyunk egy 3csillagos tömegszálloda célcsoportja,de adtunk egy esélyt a helynek,főleg a közvetlen parti strand csábított oda minket.
Kiváló 2014. május 3.a párjával járt itt
Az Egyéjszakás kaland nevű ajánlatot vettük igénybe a Bükkös Hotelben, ami nevéhez híven valóban boutique hotel, tetszetős minimalista stílusban megépítve és berendezve. Kritikus és csak a valóban jót elfogadni hajlandó hotelvendégként, megérdemelten 4*-os helyen jártunk ezúttal.
Gyenge 2014. március 24.gyerekekkel járt itt
Nagy csalódás volt számunkra, 2 kisgyerekkel hosszabb időt a Palotában eltölteni kívánó családnak a hotel. Ez a hely felnőtteknek 2 éjszakára lehet kiváló az év bármely szakában, de a nyári szezonon kívül, gyerekekkel egy hétre nem az. A hotel környéke április elejéig halott, gyakorlatilag minden zárva, kisvasút, múzeum, presszó, de még a lángosos is.