Halászcsárda Dunaföldvár

étterem, halászcsárda, vendéglő
Halászcsárda Dunaföldvár
Halászcsárda DunaföldvárHalászcsárda Dunaföldvár
Halászcsárda DunaföldvárHalászcsárda Dunaföldvár

Erzsébet Nagy Szálloda Paks - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.16-21.
Erzsébet Nagy Szálloda Paks
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Duna Relax Hotel Ráckeve - Relax Wellness Félpanzióval - teljes előrefizetéssel
Relax Wellness Félpanzióval - teljes előrefizetéssel
Duna Relax Hotel Ráckeve

Halászcsárda Dunaföldvár vélemények

Szörnyű 2021. július 19.a párjával járt itt
Lehet hogy egyeseknek nagyon szimpatikus a Halász csárda, de nekem kifejezetten rossz tapasztalatom volt július 18. -án vasárnap a csárdával. Pécs mellől tartottunk haza Debrecenbe gépkocsival. 1 óra körül úgy gondoltuk, megállunk a Halászcsárdánál , s megebédelünk. Bent a kerthelyiségben kb 8-10 asztalnál ültek de lett volna bőven hely még legalább ennyi elhelyezésére.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
2021. június 6.a párjával járt itt
A halászlé finom volt. Ha forrón hozták volna ki, nem lett volna langyos a végére.
A kenyér lehetett volna jobb és frissebb is
Kértem egy hosszúlépést, kisfröccsöt kaptam. Ha nem tudják mi az miért nem kérdeznek?
Nem mindenhol tudják, hogy a hal szálkákhoz illik egy kistányért hozni, de hogy még egy halászcsárdában se figyelnek erre, az szerintem nem elfogadható.
2016. május 13.családjával járt itt
Halászlét ennék! Ha felhangzik ez az óhaj a családban, rögtön a dunaföldvári Halászcsárda képe villan be elénk. Irány hát a kényelmes M6-os autópálya, uticél az otthonunktól számított 66. km. A Duna-parton álló Halászcsárda. Itt mindig kellemes a hangulat, mindig nyüzsgés van, soha nem kong üresen (legalább is én hosszú évek óta még nem láttam úgy).
Átlagos 2016. február 5. járt itt
Vegyes halászlevet prőbáltunk. Az alaplevet sajnos nem főképpen hal felhasználásával, sokkal inkább az elterjedőben levő fesztiválhalllevekre jellemző pörkölt alapként állítják elő tömérdek olaj, pirospaprika, paradicsom segítségével. . .
2000 forintért hatalmas csalódás. Ha legközelebb erre járok, a retro hangulat miatt egy kávét azértt inni fogok. . .
Átlagos 2022. augusztus 29.családjával járt itt
Nem foglaltunk asztalt, de du. 3 órakor érkeztünk. 10 perc után már lett asztalunk. A rendelést felvették, de nagyon sokára kaptuk meg, illetve az italokat hiányosan és az ételt is másképpen kértük, mint ahogyan először kihozták. A vegyes halászlé kiváló volt, azonban a kenyér kissé száraz és 4 főre nem elegendő.
Gyenge 2021. június 5.családjával járt itt
Szülinapra foglaltunk asztalt kiemelt kérésünk volt hogy a teraszon fogyasztanak! Mikor megérkeztünk a pincér úgy fogadott hogy van egy kis probléma nincs hely a teraszon mert az “oltatlan embereket”ültették oda. Mivel nekünk van oltási kártyánk ő ugy gondolták mi foglaljunk bent helyett nekunk ott is jo!
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2442 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25652 feltöltött kép
Átlagos 2014. november 18.családjával járt itt
Dunaföldvár két okból is kedves a szívemnek. Egyrészt hosszú ideig ott keltünk át a Dunán családi kiruccanások alkalmából, amíg rá nem szoktunk az északabbra fekvő hídra. Másrészt korábbi polgármesterével évekig egy társaságba jártunk együtt boroztunk s vitattuk meg az élet nagy dolgait.
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 127 városban járt márFelfedező - 48 helyen első értékelőNépszerű író - 46 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1689 feltöltött kép
Kiváló 2023. december 12.családjával járt itt
Átutazóban Dunaföldváron, betértünk egy ebédre. Szép helyen van a Dunaparton. Gyorsan felvették a rendelést. De, mivel volt a halászlevek mellett egy sűlt kecsege, kicsit többet kellett várni. Az ételek ízletesek. elég bagy adagok, a személyzet viszonylag kedves volt. Nem votak sokan péntek egy órakor.
Halászcsárda Dunaföldvár - EgyébHalászcsárda Dunaföldvár - EgyébHalászcsárda Dunaföldvár - EgyébHalászcsárda Dunaföldvár - EgyébHalászcsárda Dunaföldvár - EgyébHalászcsárda Dunaföldvár - Egyéb
Kiváló 2023. szeptember 9.a párjával járt itt
Szívélyesen fogadtak. A rendelés után és az étkezés előtt kezet mostunk, a mosdó tiszta volt, papír és kézmosószer is rendben volt. Halászlét, és túrós csuszát ettünk, kávéval zártuk az étkezést. Minden ízletes és jó hőmérsékletű volt, az ételeket időben megkaptuk. Köszönjük szépen a precíz, és kedves kiszolgálást K Ramónának. :)
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 17 helyen első értékelőNépszerű író - 26 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 131 feltöltött kép
Kiváló 2021. szeptember 12.családjával járt itt
Családdal latogattuk meg ismét ezt a helyet. Asztalt telefonon előre foglaltam . Halászlet( Harcsahalászlé) és kapros juhturós tesztát fogyasztottunk. Mind a 2 finom volt. A kiszolgállás is gyors volt. Mindenkinek csak ajánlani tudom a helyt, és javaslom az előzetes telefonos asztalfoglalást mivel elég sokan szoktak lenni.
Halászcsárda Dunaföldvár - EgyébHalászcsárda Dunaföldvár - EgyébHalászcsárda Dunaföldvár - Étel/italHalászcsárda Dunaföldvár - Étel/italHalászcsárda Dunaföldvár - Étel/italHalászcsárda Dunaföldvár - Külső képHalászcsárda Dunaföldvár - Étel/ital