Csurgó Étterem Dunakeszi

Wellness pihenés félpanzióval
Portobello Hotel Esztergom

Csurgó Étterem Dunakeszi vélemények

Kiváló 2022. február 7.családjával járt itt
Szuper ételek, udvarias személyzet, gyönyörű kilátás a Dunára a fedett teraszról.Újra megyünk.
Kiváló 2021. október 14.barátokkal járt itt
Kedves ismerősöm hívott meg erre a helyre vacsorázni.

Nagyon finom étel, ital, gyors, kedves kiszolgálás!

Hamarosan a munkarársaimmal is meglátogatjuk a helyet!

Szívesen ajánlom az ismerőseimnek is!
Remélem amikor oda látogatunk is ilyen lesz a kiszolgálás, és az étel, kiszolgálás minősége!
Kiváló 2020. szeptember 15.a párjával járt itt
Régóta járunk ebbe az étterembe, mindig meg voltunk elégedve a kiszolgálással és az ételek minőségével.
De örömmel tapasztaltuk hogy az idén egy kisebb arculatváltáson esett át az étterem.
Figyelnek a vendégre, kellemes a környezet, és nem utolsó sorban finom ételek.
Kiváló 2017. május 7.barátokkal járt itt
Finom házias ételek,a halételek kiválóak. Gyors kedves kiszolgálás. Azoknak ajánlom akik gyorsan szeretnének rgy remek ebédet a Duna parton elfogyasztani.
Kiváló 2016. augusztus 2.a párjával járt itt
Kétszer jártam eddig a Csurgó vendéglőben, de még biztosan többször fogok. Tartottam attól, hogy ilyen alacsony árért rossz minőségű ételt kapunk, de nem így történt. A marhaszelet és a haltál nagyon finom volt, a ház bora és a fagyikehely is. A kilátás pedig nagyon kellemes hangulatot teremtett a vacsorához.
Egy hátrány, hogy nem lehet bankkárytával és szépkártyával fizetni.
Kiváló 2016. február 28.a párjával járt itt
Találomra választottuk ki, de mindenképp jól döntöttünk. Kedves, gyors kiszolgálás, széles választék. Árban kifejezetten kedvező (főétel: 1200-1600ft), annak ellenére, hogy a parton helyezkedik el, szép panorámával. Maga a hely egyszerű, kellemes, nyáron a terasz valószínűleg még jobb.
Kiváló 2015. június 27.családjával járt itt
Hármunknak foglaltunk előző nap helyet a teraszon. Az érkezéskor az asztalt azonnal elfoglalhattuk. A panoráma gyönyörű. A kiszolgálás gyors volt és pontos. Az ételek: A 3 féle leves egyszerre érkezett forrón. A főételek sztrapacska, görög csirkemell és a fogasfilé gusztán tálalva forrón, szinte a leves után azonnal feltálalva.
Kiváló 2015. március 13.barátokkal járt itt
Kellemes étterem, remek ételekkel, udvarias és viszonylag gyors kiszolgálással és nem utolsó sorban csodálatos panorámával. A környéken ingyenesen lehet parkolni. Első randi helyszínének is kiválóan alkalmas. A pincér rendkívül figyelmes volt velünk, és főleg jópofa. Az árak szerintem elfogadhatók és az adagok is megfelelőek. Aki teheti, próbálja ki a Csurgót! Én eddig még nem csalódtam.
2019. április 16.a párjával járt itt
Nagyon kellemes csalódás volt! Menekültünk a Karácsony előtti forgatagtól és ebédelni szerettünk volna. A hely télen is hangulatos volt, főleg a belső része. Igazi ünnepi filing. Kandalló, díszek, és érződött az étterem családias jellege. Az ételek finomak voltak, a kiszolgálás teljesen rendben volt.
2016. július 2.családjával járt itt
Az üzleti ügy lerendezése után, jöttünk ide, előre kiválasztva a helyet és elolvasva a véleményeket. Nem bántuk meg. Az étlap nem egy regény, de lehet választani. Rendelünk inni valót, a Cola megérkezik, a baileys nem. Nem találok húslevest, sem Újházit sem tanyasit ezért egy tárkonyos ragut választok.
Csurgó Étterem Dunakeszi - Külső képCsurgó Étterem Dunakeszi - Külső képCsurgó Étterem Dunakeszi - Külső képCsurgó Étterem Dunakeszi - Étel/italCsurgó Étterem Dunakeszi - Étel/italCsurgó Étterem Dunakeszi - Étel/italCsurgó Étterem Dunakeszi - Külső képCsurgó Étterem Dunakeszi - BelsőCsurgó Étterem Dunakeszi - Külső képCsurgó Étterem Dunakeszi - Külső képCsurgó Étterem Dunakeszi - Külső képCsurgó Étterem Dunakeszi - Külső képCsurgó Étterem Dunakeszi - Étel/italCsurgó Étterem Dunakeszi - Étel/italCsurgó Étterem Dunakeszi - Külső képCsurgó Étterem Dunakeszi - Külső kép
Csurgó Étterem Dunakeszi a térképen
2120 DunakesziDunasor 31.
• kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • gyerekmenü • parkolási lehetőség • széles borválaszték
H-V
magyar