Csurgó Étterem Dunakeszi

2025.12.30-ig
Aquaworld Resort Budapest

Csurgó Étterem Dunakeszi vélemények

Szörnyű 2017. szeptember 1.a párjával járt itt
Házassági évfordulónk megünneplésére telefonon foglaltam asztalt, azzal a külön kéréssel, hogy korlát melletti asztalt kérjük, mivel a kilátás volt az egyetlen oka az étteremválasztásnak. 7 órára szólt az asztalfoglalásunk, ami 7. 10 perckor a megérkezésünkkor már nem állt rendelkezésre, minden türelmi idő nélkül odaadták másnak.
Kiváló 2017. május 7.barátokkal járt itt
Finom házias ételek,a halételek kiválóak. Gyors kedves kiszolgálás. Azoknak ajánlom akik gyorsan szeretnének rgy remek ebédet a Duna parton elfogyasztani.
Szörnyű 2016. augusztus 14.barátokkal járt itt
Ma este vacsiztunk itt először és sajnos utoljára. A halászlé finom volt, de a lében sok volt a szálka. A 2 személyes grilltál viszont szörnyű volt minden szempontból. Tartalmazott 2 fél grillezett paprikát, 2 fél paradicsomot, 6 szelet cukkinit, kb. 10 dkg sült krumplit (1 maroknyi volt), 6 db húst vegyesen (csirke, sertés, marha),összesen kb.
Kiváló 2016. augusztus 2.a párjával járt itt
Kétszer jártam eddig a Csurgó vendéglőben, de még biztosan többször fogok. Tartottam attól, hogy ilyen alacsony árért rossz minőségű ételt kapunk, de nem így történt. A marhaszelet és a haltál nagyon finom volt, a ház bora és a fagyikehely is. A kilátás pedig nagyon kellemes hangulatot teremtett a vacsorához.
Egy hátrány, hogy nem lehet bankkárytával és szépkártyával fizetni.
2016. július 2.családjával járt itt
Az üzleti ügy lerendezése után, jöttünk ide, előre kiválasztva a helyet és elolvasva a véleményeket. Nem bántuk meg. Az étlap nem egy regény, de lehet választani. Rendelünk inni valót, a Cola megérkezik, a baileys nem. Nem találok húslevest, sem Újházit sem tanyasit ezért egy tárkonyos ragut választok.
Csurgó Étterem Dunakeszi - Külső képCsurgó Étterem Dunakeszi - Külső képCsurgó Étterem Dunakeszi - Külső képCsurgó Étterem Dunakeszi - Étel/italCsurgó Étterem Dunakeszi - Étel/italCsurgó Étterem Dunakeszi - Étel/italCsurgó Étterem Dunakeszi - Külső képCsurgó Étterem Dunakeszi - BelsőCsurgó Étterem Dunakeszi - Külső képCsurgó Étterem Dunakeszi - Külső képCsurgó Étterem Dunakeszi - Külső képCsurgó Étterem Dunakeszi - Külső képCsurgó Étterem Dunakeszi - Étel/italCsurgó Étterem Dunakeszi - Étel/italCsurgó Étterem Dunakeszi - Külső képCsurgó Étterem Dunakeszi - Külső kép
Kiváló 2016. február 28.a párjával járt itt
Találomra választottuk ki, de mindenképp jól döntöttünk. Kedves, gyors kiszolgálás, széles választék. Árban kifejezetten kedvező (főétel: 1200-1600ft), annak ellenére, hogy a parton helyezkedik el, szép panorámával. Maga a hely egyszerű, kellemes, nyáron a terasz valószínűleg még jobb.
Átlagos 2015. október 10. járt itt
Pozitív:
-Az étterem a Duna parton helyezkedik el. -Előre foglalás. -Az adagok bőségesek voltak. -A második fogás, az un. Csurgó tál minden finomságot tartalmazott. -Gyertya az asztalon. Negatív:
-Nem lehet Erzsébet utalvánnyal, bankkártyával, és Szép kártyával sem fizetni. Kizárólag csak készpénzzel.
Kiváló 2015. június 27.családjával járt itt
Hármunknak foglaltunk előző nap helyet a teraszon. Az érkezéskor az asztalt azonnal elfoglalhattuk. A panoráma gyönyörű. A kiszolgálás gyors volt és pontos. Az ételek: A 3 féle leves egyszerre érkezett forrón. A főételek sztrapacska, görög csirkemell és a fogasfilé gusztán tálalva forrón, szinte a leves után azonnal feltálalva.
Kiváló 2015. március 13.barátokkal járt itt
Kellemes étterem, remek ételekkel, udvarias és viszonylag gyors kiszolgálással és nem utolsó sorban csodálatos panorámával. A környéken ingyenesen lehet parkolni. Első randi helyszínének is kiválóan alkalmas. A pincér rendkívül figyelmes volt velünk, és főleg jópofa. Az árak szerintem elfogadhatók és az adagok is megfelelőek. Aki teheti, próbálja ki a Csurgót! Én eddig még nem csalódtam.
2014. október 8.gyerekekkel járt itt
Teljesen jó! Kellemes környezet, tűrhető árakon, jó kilátással. Viszonylag gyors kiszolgálással. Még az unokáim is kibírták! Szerintem nagyon jó ! Az ételek fűszerezése kellemes, házias. többször is jártunk itt és még nem csalódtunk! ! Igaza van az előttem szólónak . Kevés pénzből is jól tud lakni egy család.
Csurgó Étterem Dunakeszi a térképen
2120 DunakesziDunasor 31.
• kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • gyerekmenü • parkolási lehetőség • széles borválaszték
H-V
magyar