Forst-Ház Étterem és Kávézó Eger

2025.01.05-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Forst-Ház Étterem és Kávézó Eger vélemények

Kiváló 2017. június 23., csoporttal járt itt
tényleg nem tudom hányszor jártam ebben az étteremben, de már bőven több, mint 10 éve rendszeres vendég vagyok. eleinte a kiszolgálás miatt mentünk a párommal, családommal. félreértés ne essék az étel is jó volt, finom, de semmi extra. aztán néhány éve vmi megváltozott. egyre finomabbak lettek az ételek.
Kiváló 2016. október 5.a párjával járt itt
Kiváló helyen fekvő remek kis étterem. Udvarias és gyors a kiszolgálás, remek ízek, megfelelő méretű adagok jellemzik. A jó választék mellett külön meglepetés a saját sütiző igényes kínálata. Terasszal és különteremmel is rendelkező profi étterem, ahol az árak is elfogadhatók.
Kiváló 2016. május 17.gyerekekkel járt itt
Az étterem a Dobó téren helyezkedik el, ahol mindig történik valami. Mi kizárólag a teraszon étkezünk, ha oda vesszük az irányt. Fiatal, kedves, profi a kiszolgálás, ahol a profizmus nem megy át ridegségbe. Nagyon szeretünk ott enni. Nyarnta visszaterő vendégek vagyunk. Nem egy olcsó hely, de mindig mosollyal az arcunkon távoztunk. :)
2015. október 24.a párjával járt itt
A helynek nagyon jó a hangulata, és a kiszolgálás sem különbözik. Külön megemlíteném hogy érkezéskor a pincér felhívta a figyelmünket arra (ami dícséretes), hogy sajnos a leterheltségük miatt lehet hogy 1 órát is kell várnunk az ételünkre. Erdélyi fatányérost rendeltünk, aminek az összetevői: bélszín, csirkemell, füstölt csülök, kakastaréj, sülthagyma, steak burgonya és házi savanyúság.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. május 15.a párjával járt itt
Megújult belsővel és udvarias kiszolgálással várt minket az étterem. Csendes helyen választottunk asztalt, nyugodtan tudtuk beszélgetni, a felszolgáló jó időpontban állt mindenben a rendelkezésünkre, és ami ritka, mosolyogva szolgált ki minket. Az ízek finomak, az adagok bőségesek voltak. Desszertet is ettünk, a gömbpalacsintát nem tudtuk kihagyni.
2015. május 6.a párjával járt itt
Az étel finom volt de elég kis adag.A kiszolgálás nem túl gyors.De összefoglalóan azt mondanám jó.
Átlagos 2015. március 8. járt itt
Az értékelések ellenére nagy csalódás volt sajnos. Attól még, hogy a Dobó téren van és úgyis bemegy oda valaki, a konyha lehetne igényesebb. A két választott ételből egyikkel sem voltunk megelégedve. Roston libamáj helyett valami egészen mást kaptunk (persze lehet, hogy itt teljesen más az elkészítési mód mint az országban bárhol), a szarvaspörkölt pedig hideg volt és túlzottan zsíros.
Kiváló 2015. február 21.családjával járt itt
Nagyon szeretem ezt az éttermet! A kedvencem Egerben. Az ételek nagyon finomak, frissek és melegek (már amelyiknek eleve melegnek kell lennie)! És a bútorok nagyon jól néznek ki, a belső tér hangulatos, kuckós. Akár egy meleg, nyári napon, vagy egy hideg, téli napon jó ide beülni. A személyzet kedves, segítőkész.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. február 10.gyerekekkel járt itt
Az étterem kiváló. A pincérek és a hely nagyon jó volt. A pincér nagyon segítőkész volt, mert kis gyerekkel voltunk. De mindent megoldott. Az egyik étel a fatányéros volt ami tényleg nagyon finom volt, kár hogy nem fatányéron szolgálnák fel. A másik étel egy kicsit félresikerült, mert a kacsamell túl volt sütve.
Kiváló 2014. november 11.családjával járt itt
A csaladommal jártunk az etteremben egy gyönyörű napon. A kilátás az étteremből egyszerűen csodálatos volt. Kiprobaltuk az etterem nyújtotta lehetőségeket hiszen levestol kezdve a desszertig mindent végig kóstoltunk. Az étel minősége fantasztikus volt. Mindemellett meg kell emlitsem a kiszolgalast. Figyelmesek voltak es kedvesek.
Forst-Ház Étterem és Kávézó Eger a térképen
3300 EgerDobó István tér 1.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • élő zene • gyerekmenü • koktélok • napi menü • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P-Szo