Forst-Ház Étterem és Kávézó Eger

2025.01.05-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Forst-Ház Étterem és Kávézó Eger vélemények

Átlagos 2014. október 6.a párjával járt itt
Egerben járva a legjobb étterembe szerettünk volna menni. Az ittjartam. hu egri ezüstérmese ez az étterem, ezért választottuk. Lehet, hogy rosszkor voltunk, de nem azt kaptuk teljesen, mint amire számítottunk. Az adagok mennyisége elegendő volt, de a minőség szempontjából nem tűntek frissnek, a húsok kiszáradtak voltak.
Kiváló 2014. augusztus 9.családjával járt itt
30. házassági évfordulónk alkalmával jártunk itt. Nem foglaltunk ugyan asztalt előre, de volt helyünk a kerthelyiségben- ami ebben a melegben éppen eléggé előnyös. Kiszolgálás tökéletesen megfelelt, gyors és pontos volt. A vacsoránk finom és megfelelően melegen érkezett az asztalunkra. Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Kiváló 2014. május 24.a párjával járt itt
29. Házassági évforduló alkalmábol voltunk ott vacsorázni. Melyet asztal foglalással keztunk,telefonon. Már az asztalfoglalás is meglepő volt,mert udvarias ,kedves férfihang vette föl a helyfoglalásunkat és természetesen segitökész volt. Már vártak bennünket. Gyors és pontos a kiszolgálás. Egy udvarias fiatal ember volt a kiszolgáló.
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. március 3.a párjával járt itt
Kiváló étterem a város közepén. Kicsit kevés férőhely van, érdemes előre foglalni. A kiszolgálás gyors és az ételek is nagyszerűek. A pincér nagyon udvariasan ajánl, elmagyarázza hogy egy adott étel pontosan mit is takar. Amikor mi voltunk, kiváló élő zene volt, hangulatos jazz zene, virtuóz hegedű és zongora duó.
Kiváló 2014. január 24.a párjával járt itt
A nagyon finom főfogást (rántott borjúláb)már csak a desszerttel tudták fokozni. A somlói galuskára esett a választásom, mert a pincér állította, hogy minden összetevőjét helyben készítik és valódi tejszínt használnak. Az eddigi kiváló tapasztalatunk alapján, hittem a pincérnek és megrendeltem.
Forst-Ház Étterem és Kávézó Eger - Belső
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. szeptember 16.családjával járt itt
A legízletesebb ételeket Egerben, mi ebben az étteremben ettük a Dobó tér sarkán. A személyzet általánosságban kedves volt (bár máshol is ezt tapasztaltuk Egerben), de ami kimondottan tetszett részükről, hogy viszonylag gyors volt a kiszolgálás. További jó munkát és mosolygós kiszolgálást!
Forst-Ház Étterem és Kávézó Eger a térképen
3300 EgerDobó István tér 1.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • élő zene • gyerekmenü • koktélok • napi menü • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P-Szo