4,3
a 145 egri étterem közül
pizzéria
Il Padrino Pizza Club EgerIl Padrino Pizza Club Eger
Il Padrino Pizza Club Eger

Agria Vintage Apartman Eger - Augusztus 20.
Augusztus 20.
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Il Padrino Pizza Club Eger vélemények

Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már
Kiváló 2015. január 7.a párjával járt itt
Egyedi, sajátosan, stílusosan kialakított belső térrel. Kicsi helyen minden elfér (és mindent érdemes aprólékosan végignézni, mert a részletekben számos ötlet, geg van! ). Otthonosságot tükröz a berendezés és a személyzet kedves, barátságos, vendégmarasztaló stílusa is. A kiszolgálás a rendelésnek megfelelő,az ételek finomak, az italok ötletesen díszítettek. Kifejezetten kellemes környezet, jó ellátással, jó árakkal.
Kiváló 2015. január 4.a párjával járt itt
Sziasztok! A párommal voltunk itt december végén és nagyon kellemes élmény volt. A pizza finom az étterem hangulata páratlan. Csak ajánlani tudom.
2014. november 16.a párjával járt itt
Soha nem akartam pizzázóba menni ebédelni, de végül is sor került rá egy szép szombati napon. Az Il Padrínót választottuk egy ismerős ajánlására. Egy valószínűleg családi házból átalakított kellemes aprócsa helyet találtunk, de a méret ez esetben nem ront az összhatáson, sőt. A vendégek az emeleten foglalhatnak helyet, ahol újabb meglepetés várt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. szeptember 2.a párjával járt itt
Talán az első olyan étterem, melybe csak az ajánlások miatt mentünk be, és mely méltó a sok "dicshimnuszhoz". Elképesztően finom a pizzájuk. Emlékeim szerint a kiszolgálással és a tisztasággal sem volt problémánk, de a pizza íze, illata, látványa annyira lenyűgözte az érzékszerveim, hogy másra nem igazán emlékszem.
Kiváló 2014. augusztus 9.egyedül járt itt
Júliusban jártam Olaszországban, és alig vártam, hogy a kedvenc pizzámat ehessem. Elképedésemre, nem volt olyan jó. Akkor határoztam el, majd otthon eszek jó olasz pizzát az Il Padrino éttermében. Már alig várom. :) Legközelebb fotót is készítek. Voltam sokszor egyedül, de a barátnőmmel is.
Kiváló 2014. július 26.családjával járt itt
Nem olyan régen voltunk itt családommal 6-an pizzázni. Igazi olasz tészta recept alapján igazán finom és ízes pizzákat készítenek. Nem vagyok elfogult, de sajnálom, hogy Budapesten még nem találtam ilyen pizzériát. A hely hangulata nagyon magával ragadó, a régi újságok amik díszítik a helyet a múltba csöppentik vissza az embert. Nekem nagyon tetszett, ötletes és jó hely.
Kiváló 2014. július 22.gyerekekkel járt itt
Egy forró napon ebédeltünk itt kis családunkkal(gyerekekkel),a személyzet szabadkozott a meleg miatt, de mi azt is elfelejtettük, mikor belekóstoltunk a pizzába!
Szuper vékonytésztás, ízletes, jól megrakott, igazi feltétekkel!Könnyed mégis tartalmas, nagyon finom minden falat belőle! Csak ajánlani tudom mindenkinek!
Kiváló 2014. március 9.barátokkal járt itt
Igaz egri vagyok, de ezzel a hellyel nagyon elfogult, mert ha külföldre megyek (Olaszország, Horvátország, Görögország) akkor az ottani pizzázókat ehhez a helyhez hasonlítom. És biztosra mondom, sehol nincsenek ehhez képest :) A kedvencem a tonhalas pizza, ha valaki szereti, akkor nem bánja meg:) Ha vidékről jönnek barátok csak ide viszem őket. A hangulata a helynek külön 5* jó étvágyat :)
Kiváló 2014. február 5.barátokkal járt itt
A legjobb pizzát lehet itt enni, a városban mindenképp, de az is lehet, hogy országosan is megállja a helyét! Igazából nem találok megfelelő szavakat rá. . . . . tökéletes. . . ez mindent elmond. A kiszolgálásról: gyors és rendkívül udvarias, sőt barátságos. Nagyon hangulatos a hely, családias a légkör.
Kiváló 2013. december 7.a párjával járt itt
Igazi, vékony tésztás pizza! A legjobb! Minőségi feltétek, udvarias kiszolgálás. Sajnos kissé eldugott helyen van, de aki egyszer ide talál, az tuti visszatér. Az beülős rész az emeleten van, vendégként egy látványkonyhába érkezünk. Nyáron a teraszon is lehet üldögélni. A hangulata igazi olaszos.