drandee

drandee adatlapja

Regisztráció2013.07.19
Utoljára itt2019.06.29

Kiváló 2015. szeptember 2.gyerekekkel járt itt
CSaláddal tartottunk itt több alkalommal szülinapi v. egyéb ünnepséget. Bent ill. az újonnan épült üveges teraszon is kényelmesen lehet elférni. Az étlap jól összeállított, mindenki válogathat kedvére. Gyors a kiszolgálás. Cukrászsütemény nincs sok (de az nagyon finom) féle, pont elég a választék egy jóllakott pocaknak.
Kiváló 2013. augusztus 17., üzleti partnerrel járt itt
Többször jártam már itt- párommal és céges rendezvény keretében is. Gasztronómiai élmény, amit itt kap az ember. Ráadásul nem miniatűr kiszerelésben:-) Választékos az étlap. Hangulatos az étterem kertje is, ahova jó érzés nyáron kiülni hűsölni. Tetőtérben lévő konferencia teremhez sajnos nincsen lift, ez az egy hátránya van.
Kiváló 2013. december 20., üzleti partnerrel járt itt
Többször vettem már részt vacsorán céges esemény kapcsán. Változatos étlappal várnak a nagyon udvarias pincérek. Különleges és hagyományos ételek közül lehet válogatni. Nagyon ízletesen főznek, minőségi alapanyagokkal. Az étterem nagyon dekoratív, exclusivan berendezett. Ajánlom mindenkinek, aki igényes helyen, gasztronómia élményre vágyik!