4,3
a 145 egri étterem közül
pizzéria
Il Padrino Pizza Club EgerIl Padrino Pizza Club Eger
Il Padrino Pizza Club Eger

Agria Vintage Apartman Eger - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.
Agria Vintage Apartman Eger
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Pünkösd
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Il Padrino Pizza Club Eger vélemények

Kiváló 2016. október 9. járt itt
Eger legjobb pizzériája, sokszori rendelés alapján. Érezhetően minőségi alapanyagokkal, bő feltétekkel dolgoznak, korrekt kiszállítási idővel. Ha el vannak havazva, előre szólnak.
Kiváló 2016. augusztus 16.a párjával járt itt
Teljesen véletlenül akadtunk rá erre a kis étteremre városnézés közben, de klasszikus jackpot. Otthonos, hangulatos a hely, folyamatosan (de nem erőszakos hangerővel) szól a jóféle háttérzene, az ételek kiválóak, a menü nagyon ötletes, és a Nutellás palacsinta. . . . verhetetlen. Olyannyira, hogy bumeráng módjára másnap is visszatértünk ide. :)
Kiváló 2016. február 21.a párjával járt itt
Párommal ennek a honlapnak az értékelései alapján kerestük fel az éttermet. Nem csalódtunk, nagyon finom pizzát kaptunk ami kettőnknek elég volt, olyan nagy adag volt. A kiszolgálás gyors volt és udvarias.
Nagyon hangulatos a hely, minden részlete kidolgozva.
Az étlap kinézete kimondottan tetszett nekünk, nagyon ötletes.
Mindenképpen újra betérünk ha megint Eger felé járunk.
Kiváló 2016. január 12.a párjával járt itt
Amint bementünk az étterembe, engem teljesen elvarázsolt. Annyira kis otthonos, édes az egész hely. Nem fényűző, nem ötcsillagos- úgyhogy aki erre vágyik az ne ide jöjjön. Romantikus ebédet töltöttünk itt párommal, az étel nagyon finom volt. Meg sem bírtuk enni, akkora volt az adag. Itt egyáltalán nem azt az ehetetlen sparos sonkás pizzát kapod, az biztos.
Kiváló 2016. január 6.a párjával járt itt
A IttJártam.hu értékelési alapján kerestük meg a helyet Egerben. Nem csalódtunk. Nagyon finom volt a pizza. A kiszolgálás gyors, a pincér kedves. Nagyon hangulatos a hely. Ha családdal fogunk érkezni, nem fogjuk kihagyni.Mindenkinek ajánlani tudom.A pizza tésztája kellő képen vékony volt. A feltét minőségi és változatos.
Kiváló 2016. január 2.barátokkal járt itt
Pizzát akartunk enni és a legjobb helyre jöttünk.Minden megfelelő volt.Csak ajánlani tudom.Nagyon jó hely.
Kiváló 2015. október 19. járt itt
Minőségi alapanyagokból (speck-tiroli érlelt sonka, mozzarella, leveles spenót, pármai sonka stb ) készült nagyon finom pizzák,egy nem minden napi helyen. :)
Il Padrino Pizza Club Eger - Étel/italIl Padrino Pizza Club Eger - Étel/ital
2015. szeptember 2.barátokkal járt itt
Gyalogosan jól megközelíthető helyen, egy szűk kis utcában bukkanunk rá a kisméretű étteremre. Ha nagyobb társasággal mennél, érdemes asztalt foglalni. Bőséges pizzaválaszték. Nagyon ízletes, vékonytésztás igazi pizza kapható, mely nem tocsog a zsiradéktól. Árban inkább a magasabb árfekvésű pizzériákhoz tartozik. Házhozsszállítást gyorsan teljesítik.
Gyenge 2015. augusztus 27.a párjával járt itt
A kiválló véleményekre alapozva úgy döntöttünk, meglátogatjuk a csillagokig magasztalt pizzériát. A hely könnyen megközelíthetö, az illatok már messzire érezhetöek. Szuper! Gondoltuk elsöre. És eddig tartott a mese habbal! Leültünk, és ültünk. És ültünk.
Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 15 helyen első értékelőNépszerű író - 28 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. május 5.a párjával járt itt
Az itt olvasott vélemények alapján úgy döntöttünk, hogy érdemes kipróbálni ezt a helyet. Ami a pizzákat illeti, nem csalódtunk, nagyon különleges, máshoz nem fogható ízű pizzákról van szó. Kb. 30 pizza közül lehet választani, átlagosan 1300 Ft körül vannak. Viszont a hely nekem nagy csalódás volt.