Ködmön Csárda Borétterem Eger

Agria Vintage Apartman Eger - Egri kikapcsolódás
Egri kikapcsolódás
Agria Vintage Apartman Eger
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - A Mátra felfedezése a legjobb áron
A Mátra felfedezése a legjobb áron
2026.04.12-ig
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Ködmön Csárda Borétterem Eger vélemények

Kiváló 2019. január 14.barátokkal járt itt
Hat fős társasággal vettem részt egy vacsorán. Az étterem elhelyezkedése, a belső berendezése egyaránt lenyűgöző. Mindannyian kifogástalan, kitűnő ételeket kaptunk. Az italválaszték kiváló. A felszolgálók udvariasak, értenek a szakmájukhoz.
Gyenge 2018. május 22.gyerekekkel járt itt
Tegnap,pünkösd másnapján jártunk itt a csárdában családi körben 9-személyröl van szó. Szerettünk volna egy asztalhoz ülni és probáltuk össze tolni óvatosan. . . Mire a szemüveges pincér elkezdett velünk a kerthelység másik végéröl kiabálni,hogy mért nem tudunk mi külön ülni, és nyugodtan törjük ki az asztal lábát.
Szörnyű 2023. március 21.családjával járt itt
22 életévem alatt még egyszer sem jártam ennyire alacsony színvonalú étteremben, ahol nem ismerik a só fogalmát, valamint olyan száraz ételt szolgálnak fel a vendégnek amit nem lehet elfogyasztani. Nem ajánlanám ezt a helyet senkinek!
Szörnyű 2019. június 24.barátokkal járt itt
Minősíthetetlen, udvariatlam kiszolgálásban volt részünk. Pontosabban ki nem is szolgáltak a pincér miután megkérdezte mit kérünk egy mozdulattal se szó se elnézést! Ellibbent az asztalunktól. A pohár koszos és csorba volt a szalvéta használt az asztalon!
Elkeseritő hogy ez manapság előfordul!
Szörnyű 2018. október 24.gyerekekkel járt itt
Szerettünk volna egy nagyobb családi vacsorát elfogyasztani 10-en, de a pincérek nem tűntek túl feldobottnak ettől a tervünktől. Nagy kegyesen egy asztalhoz vezettek minket, majd az italok rendelése közben kijelentették, hogy nem hoznak kis pohár csapvizet a három pici gyereknek.
Átlagos 2017. augusztus 19.a párjával járt itt
Párommal beültünk vacsizni.
A teraszon foglaltunk helyet amely jó elrendezésü,hangulatos élő zenés.
Mikor megkaptuk az étlapot,minden étel leírva olyan finomnak tünt (tudom ez így hülyén hangzik. ) De mikor megkaptuk a rendelésünket kicsit csalódtam :( kicsik az adagok és nem voltunk elájulva az ízektől.
Nem hiszem hogy fogunk oda járni de egy próbát megért.
Szörnyű 2016. augusztus 26.gyerekekkel járt itt
Voltunk ma este a Ködmön Csárdába vacsorázni, nem jó kellemes tapasztalókkal távoztunk. Kihozták a kenyeret szikkadtan és penész foltok is voltak már rajta amikor szóltam a pincérnek még elnézést se kért csak elvette tőlem. Az adag se túl nagy ahhoz képest, hogy azt mondták hogy jól lehet vele lakni.
Gyenge 2022. április 24.gyerekekkel járt itt
Húsvétkor voltunk a gyerekekkel hosszú hétvégén Eger környékén és így keveredtünk a Szépasszony-völgyébe is. Már egyszer voltunk a Ködmön Étteremben,de az első alkalom nem nyerte el a tetszésünket. Akkor a saláta keserű volt a mákos guba meg savanyú. De adtunk még egy esélyt az étteremnek és a gyerekekkel is betértünk ide.
Ködmön Csárda Borétterem Eger - Étel/ital
Átlagos 2020. szeptember 25.a párjával járt itt
A Szépasszony-völgyi kitérőnk közben gondoltuk betérünk a legelső étterembe. Nagyon udvariasan hellyel kínáltak bennünket. A kiszolgálás pazar volt. Én magyaros gulyáslevet ettem ami telis-teli volt minden finomsággal,semmit nem spóroltak ki belőle és bőséges adag volt. Másodikként ropogós pisztrángot kértem cézár salátával.
Ködmön Csárda Borétterem Eger - Étel/ital
Kiváló 2017. szeptember 11.a párjával járt itt
A Ködmön Hotel vendégeként 2 vacsorát költöttünk el az étteremben félpanziós ellátás keretében.
Az étterem szép, kellemes, a kiszolgálás első osztályú. A pincérek nagyon figyelmesek és kedvesek. Bőséges a választék, minden fogás nagyon finom és bőséges volt. A vacsora és a bor is kiváló. Fantasztikusan éreztük magunkat, szívből ajánlom Mindenkinek!