Ködmön Csárda Borétterem Eger

Agria Vintage Apartman Eger - Egri kikapcsolódás
Egri kikapcsolódás
Agria Vintage Apartman Eger
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - A Mátra felfedezése a legjobb áron
A Mátra felfedezése a legjobb áron
2026.04.12-ig
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Ködmön Csárda Borétterem Eger vélemények

Kiváló 2019. január 14.barátokkal járt itt
Hat fős társasággal vettem részt egy vacsorán. Az étterem elhelyezkedése, a belső berendezése egyaránt lenyűgöző. Mindannyian kifogástalan, kitűnő ételeket kaptunk. Az italválaszték kiváló. A felszolgálók udvariasak, értenek a szakmájukhoz.
Kiváló 2017. szeptember 11.a párjával járt itt
A Ködmön Hotel vendégeként 2 vacsorát költöttünk el az étteremben félpanziós ellátás keretében.
Az étterem szép, kellemes, a kiszolgálás első osztályú. A pincérek nagyon figyelmesek és kedvesek. Bőséges a választék, minden fogás nagyon finom és bőséges volt. A vacsora és a bor is kiváló. Fantasztikusan éreztük magunkat, szívből ajánlom Mindenkinek!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. augusztus 5.gyerekekkel járt itt
Esti sétánk alkalmával vetődtünk az étterem elé. Mivel borozgatni akartunk,gondoltuk előtte egy vacsora nem árt. A felszolgálók nagyon előzékenyek,és élő zene is van. Az étlap bőségesen kínál finomabbnál finomabb ételeket. Az ételeket rekord idő alatt megkaptuk,és nagyon meg voltunk elégedve velük.
Ködmön Csárda Borétterem Eger - Étel/italKödmön Csárda Borétterem Eger - Étel/italKödmön Csárda Borétterem Eger - Étel/ital
Kiváló 2016. október 17.a párjával járt itt
Végre eljutottam párommal pihenni a Hotel Ködmönbe,s mivel a szálloda vendégei voltunk természetesnek vettük hogy betérjünk erre a helyre. Szívélyesen fogadtak minket,megkérdezték hogy a Hotel vendégei vagyunk e,s elvették kabátjainkat. Belépve a terembe ahová kísértek,fülünket "retrovendéglátós"zene ütötte meg.
Kiváló 2016. május 20.családjával járt itt
Az étterem és csárda a Szépasszonyvölgy bejáratánál helyezkedik el. A "pince" (mert ez a vendéglátóhely a tufakőhegyből kivágott pince többszöri átalakítása után nyerte el mai formáját) a takaros kis kerthelyiségen keresztülérhető el. Miután beléptünk a "hegybe" örömmel teli csodálkozással tapasztaltuk, hogy a belső kialakítás semmiben sem emlékeztet a valamikori hideg, nyirkos tufapincére.
Kiváló 2016. április 11.a párjával járt itt
A Ködmön csárda személyzete kifogástalan, készséges és remek hangulatot teremtő pincérek hadából áll. Maximálisan a "MINDENT A VENDÉGÉRT" felfogás érvényesült, az udvarias fogadtatástól egészen a távozásunkig, humoros és jó kedélyű estét biztosítva az érkezők számára.
Ködmön Csárda Borétterem Eger - Étel/ital
Kiváló 2016. április 11.a párjával járt itt
A Ködmön Hotel félpanziós ellátása kertén belül a 3 fogásos vacsoránk a szállodához tartozó Ködmön Csárdában volt.
Tapasztalatunk alapján a szálláshely magas színvonalához tökéletesen illik a csárda is.
Az ételek finomak voltak. A cigányzene nagyon hangulatossá tette a vacsorát, de mindezek eltörpülnek a pincérek mellett, akik rendkívül magas fokon művelik a szakmájukat. Igazi élménnyé tették a vacsorákat. Köszönjük!
Kiváló 2015. március 23.a párjával járt itt
Március 22-én, vasárnap jártunk Egerben a feleségemmel, ahol a házassági évfordulónkat akartuk egy kis csatangolással megünnepelni. Mivel Ő még nem járt a Szépasszony-völgyben, ezért itt kezdtünk.
Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 30 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. július 29.egyedül járt itt
Sok év után végre én is turistaként sétálgattam Egerben, és nem ottlakóként. :) Megnéztem újra a Szépasszonyvölgyet. Kisvasút, borozók a régi vendéglők/büfék. Gondoltam ott ebédezem, mert sok jó hely kis helyen :). Végül a Ködmön csárdát választottam az egész völgyből hallható kiszűrődő cigányzene miatt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 14 helyen első értékelő1 évnyi aktív tagság
2017. július 13., csoporttal járt itt
Egy nagyobb csoporttal mentem, előre le volt fixálva és vártak minket. . . elvileg. Gyakorlatilag pedig káosz volt az egész! Leültünk (én az étterem elején ahogy bemegyünk, a csapat másik fele pedig a konyhához közel, ők kapták meg először az ételt) és mire rám került a sor, mire elért hozzám az étel, a csapat többi része már rég megette.