3300 Eger, Szépasszony-völgy

Szállások Eger városában
Wellness csomagok Eger városában

Ködmön Csárda Borétterem Eger vélemények

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 25.
A Szépasszony-völgyi kitérőnk közben gondoltuk betérünk a legelső étterembe. Nagyon udvariasan hellyel kínáltak bennünket. A kiszolgálás pazar volt. Én magyaros gulyáslevet ettem ami telis-teli volt minden finomsággal,semmit nem spóroltak ki belőle és bőséges adag volt. Másodikként ropogós pisztrángot kértem cézár salátával.

Mobilról küldte. | 2019. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. június 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Minősíthetetlen, udvariatlam kiszolgálásban volt részünk. Pontosabban ki nem is szolgáltak a pincér miután megkérdezte mit kérünk egy mozdulattal se szó se elnézést! Ellibbent az asztalunktól. A pohár koszos és csorba volt a szalvéta használt az asztalon!
Elkeseritő hogy ez manapság előfordul!

2019. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. január 14. - 2 látogató hasznosnak vélte
Hat fős társasággal vettem részt egy vacsorán. Az étterem elhelyezkedése, a belső berendezése egyaránt lenyűgöző. Mindannyian kifogástalan, kitűnő ételeket kaptunk. Az italválaszték kiváló. A felszolgálók udvariasak, értenek a szakmájukhoz. Ha valaki jól akarja érezni magát szép környezetben és a gasztronómiai élmény fontos számára, keresse fel a Ködmön Csárdát Egerben, a Szépasszony völgyben!

Mobilról küldte. | 2018. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. október 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szerettünk volna egy nagyobb családi vacsorát elfogyasztani 10-en, de a pincérek nem tűntek túl feldobottnak ettől a tervünktől. Nagy kegyesen egy asztalhoz vezettek minket, majd az italok rendelése közben kijelentették, hogy nem hoznak kis pohár csapvizet a három pici gyereknek. Hiába mondtuk, hogy mi (7-en) rendelünk italt és mind a 10-en ennénk két fogásos vacsorát, ez a három kis pohár víz nem volt lehetséges.

Mobilról küldte. | 2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 22. - 2 látogató hasznosnak vélte
Tegnap,pünkösd másnapján jártunk itt a csárdában családi körben 9-személyröl van szó. Szerettünk volna egy asztalhoz ülni és probáltuk össze tolni óvatosan. . . Mire a szemüveges pincér elkezdett velünk a kerthelység másik végéröl kiabálni,hogy mért nem tudunk mi külön ülni, és nyugodtan törjük ki az asztal lábát.

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 11.
A Ködmön Hotel vendégeként 2 vacsorát költöttünk el az étteremben félpanziós ellátás keretében. Az étterem szép, kellemes, a kiszolgálás első osztályú. A pincérek nagyon figyelmesek és kedvesek. Bőséges a választék, minden fogás nagyon finom és bőséges volt. A vacsora és a bor is kiváló. Fantasztikusan éreztük magunkat, szívből ajánlom Mindenkinek!

Mobilról küldte. | 2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Párommal beültünk vacsizni. A teraszon foglaltunk helyet amely jó elrendezésü,hangulatos élő zenés. Mikor megkaptuk az étlapot,minden étel leírva olyan finomnak tünt (tudom ez így hülyén hangzik. ) De mikor megkaptuk a rendelésünket kicsit csalódtam :( kicsik az adagok és nem voltunk elájulva az ízektől. Nem hiszem hogy fogunk oda járni de egy próbát megért.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 5.
Esti sétánk alkalmával vetődtünk az étterem elé. Mivel borozgatni akartunk,gondoltuk előtte egy vacsora nem árt. A felszolgálók nagyon előzékenyek,és élő zene is van. Az étlap bőségesen kínál finomabbnál finomabb ételeket. Az ételeket rekord idő alatt megkaptuk,és nagyon meg voltunk elégedve velük. Fiam egy burgert kért,és a mellé tálalt burgonyával nem is tudott elbánni.

2016. augusztusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2017. július 13.
Egy nagyobb csoporttal mentem, előre le volt fixálva és vártak minket. . . elvileg. Gyakorlatilag pedig káosz volt az egész! Leültünk (én az étterem elején ahogy bemegyünk, a csapat másik fele pedig a konyhához közel, ők kapták meg először az ételt) és mire rám került a sor, mire elért hozzám az étel, a csapat többi része már rég megette. . .

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 7.
Párommal egy kellemes hétvégét töltöttünk el a Hotel Ködmönben, és mivel félpanziós ellátásunk volt, a hotel éttermében vacsoráztunk két alakalommal. Mindkét este ugyanaz a pincér szolgált ki minket. Első este az általunk választott étel elég jó volt, nem volt vele gond. Második este viszont a rántott hús tocsogott a zsírban, és nehezen lehetett vágni is.

Legnépszerűbb csomagok Egerben és környékén
Marienka Panzió
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
2020.10.26. - 2021.01.15.
Hunguest Hotel Palota
Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 16.873 - 25.798,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.23. - 2020.12.28.
Gerendás Vendégház
Cserépfalu
2 nap/1 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.11.13. - 2021.10.26.
Kisfa2 Apartman
Mezőkövesd
6 nap/5 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.10.26. - 2021.10.26.
HR Apartmanház
4 nap/3 éjszaka 17.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, szilveszteri gálavacsorával és korlátlan italfogyasztással, bekészítésekkel, fürdőbelépővel,kedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.04.
Kék Panzió
Szilvásvárad
5 nap/4 éjszaka 8.225,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, sétakocsikázással, Szalajka-völgybe kisvonatjeggyel, Millenniumi kilátó belépőjeggyel, gyönyörű látnivalókkal, színes programokkal
2020.03.06. - 2020.12.31.
Zsuzsanna Kúria
Feldebrő
2020.10.26. - 2021.01.31.
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness
Mezőkövesd
2 nap/1 éjszaka 19.459,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, felnőttek részére fürdőköpeny és wellness törülköző használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.23. - 2020.11.01.
Gábor Vendégház
2 nap/1 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.03.01. - 2021.10.26.
D&A Apartmanház
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 11.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, Barlanglakás belépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.08.26. - 2020.10.31.
Szent János Vendégház
2 nap/1 éjszaka 7.333,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.10.26. - 2021.10.26.
Residence Ózon Konferencia & Wellness Hotel
Mátraháza
2 nap/1 éjszaka 46.282 - 48.942,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, parkolással
2020.10.08. - 2022.06.05.

Szállodák Eger környékén
Kikelet Club Hotel Eger
Panoráma Hotel Noszvaj Eger
Szenteste Miskolctapolcán (min. 2 éj)
Tombol a nyár (1 éjtől)
Karácsonyi ajánlat (min. 2 éj)

Ködmön Csárda Borétterem EgerX