Palacsintavár Eger

Agria Vintage Apartman Eger - Egri kikapcsolódás
Egri kikapcsolódás
Agria Vintage Apartman Eger
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - A Mátra felfedezése a legjobb áron
A Mátra felfedezése a legjobb áron
2026.04.12-ig
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Palacsintavár Eger vélemények

Szörnyű 2023. május 23.gyerekekkel járt itt
220 km-t utaztunk Egerért, azon belül a Palacsintavárért. Napok óta meséltünk a gyerekeknek a palacsintákról. Az hagyján, hogy délbe nyitnak, de 11:59-kor hiába kértük, nem adták ki az étlapot. Két éhes - 2 és 4 éves gyerekkel - addig talán választhattunk volna, gyorsítva az étkezés lehetőségét.
Szörnyű 2019. március 8.a párjával járt itt
Pozitívum:
a kiszolgálás és a környezet kifogástalan,
a limonádé finom, minden extra nélküli - de nem kérdezték meg, szódával kérem-e. . . tudtommal az alapkészítmény szénsavmentes lenne.
Szörnyű 2018. augusztus 11.gyerekekkel járt itt
Jó ötletnek tűnt bejönni, de sajnos az ételek íze annyira nem volt kiemelkedő, hogy a pincérek hozzáállását feledtesse. Ilyen lassú, kelletlen, flegma társasággal - szerencsére - még vendéglátó helyen nem találkoztunk. Szégyenletes volt...rossz élmény!!!!
Szörnyű 2018. július 27.a párjával járt itt
A kiszolgálás kritikán aluli, a pincérek folyamatosan méregetik az embereket, látszik rajtuk, hogy gyűlölik a munkájukat, 2 db palacsintára pedig 50 (! ) percet vártunk. Előtte az étlapra 10 percet vártunk, utána kérdésemre, flegmán odavetették, hogy visszük majd, türelem. A felszolgálók egyszerűen megölik a hangulatot már a nézésükkel.
Gyenge 2017. október 4.barátokkal járt itt
Már többször jártunk itt barátokkal. A párom egészségügyi okokból nem ehet pár dolgot. Ezért minden rendeléskor megkérjük a felszolgálót hogy mi ne legyen az ételen. Sajnos az összes alkalommal vissza kellett küldenünk az ő ételét mert mindig elfelejtik. Ez nagyon kellemetlen számunkra. Amúgy mindig kicserélik szó nélkül. Az palacsinták finomak. Az árát viszont drágállom.
Gyenge 2017. augusztus 31.a párjával járt itt
A napokban voltunk az étteremben. sajnos csak rossz tapasztalataim voltak. Miután kikértük a kettő darab palacsintát én nagy bizakodva és kiváncsian vártam. Mivel 2000ft-ért gondoltam nem egy sima nutellás palacsintát kap az ember. A lényeg én nutellásat rendeltem dejós feltéttel, a párom szintén nutellásat mogyoróval.
Gyenge 2017. január 24.családjával járt itt
Születésnapi ebédet szerettünk volna egyedibb helyen, így esett a választásunk a palacsintázóra. Sok volt a bizonytalanság, így sajnos nem foglaltunk előre helyet, emiatt elég sokat kellett várakoznunk, de ez természetesen a mi hibánk. A hely túlságosan sötét szerintem. A sós palacsinták nem nyűgöztek le minket.
Gyenge 2015. június 7.gyerekekkel járt itt
Amikor megláttuk a szépen dekorált palacsintákat (figyelem: csak ehető dekorációt tehetünk a tányérra! ! ! ), azt hittem, a belbecs olyan lesz, mint s külcsín. Tévedtem. Átlagos, semmi extra tejszínes gombaragu, mirelit párolt vegyes zöldség, konzerv őszibarack NYÁRON!
Palacsintavár Eger - Étel/ital
Gyenge 2015. március 20.gyerekekkel járt itt
Elkövettem az a hibát hogy elhívtam a családomat egy csodálatos nyaralás lezárásaként ebbe az étterembe.A kiszolgálás nulla.Segítőkészség nulla.45 percet várni 4db palacsintára, nevetséges.Mire a pincér kihozata elhűlt.Hiába sütötte finomra a szakács.Mindez 15000 Ftért.Nem ajánlom.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt márFelfedező - 13 helyen első értékelőNépszerű író - 41 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Gyenge 2014. június 29.gyerekekkel járt itt
Régebben mikor még nem voltak gyerekek,már jártam ott,ezért gondoltam hogy velük is elmegyek. A környezet nem változott,kellemes retro. A kinézett ételben máj is volt,kérdésemre hogy ezt ki lehetne-e hagyni a válasz:nem. (tehát fagyasztott a töltelék) A gyerekek epres palcsit kértek,de mivel tudtam hogy nagy az adag,kértem hogy vágják ketté és tegyék 2 tányérra.