Palacsintavár Eger

Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Palacsintavár Eger vélemények

Átlagos 2017. május 9.a párjával járt itt
Régebben többször jártam itt, most újra betévedtünk. A palacsinták nagyon mutatósak, szépen tálaltak, átlagosan finom volt mindkettő, viszont az árak elég magasak. A kiszolgálás gyors, a pincérek kedvesek, de nagyon meglepő volt a mai modern világban, hogy csak készpénz fizetési lehetőség van, és nemhogy SZÉP-kártyával, de sima bankkártyával sem tudtak fizetni a mellettünk lévő asztalnál.
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2016. október 11.családjával járt itt
Direkt a Palacsintavár miatt utaztunk el Egerbe, mert apukám nagy kedvence a palacsinta, édes és sós változatban is, ezért szülinapjára megleptük ezzel. Kimondhatjuk, talán ő csalódott a leginkább. Nagyobb reményeket fűztünk ehhez, mert hallottunk jót a helyről. Azonban ahhoz képest nagyon is drága.
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 63 városban járt márFelfedező - 77 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1102 feltöltött kép
2020. június 26.a párjával járt itt
Annyi jót olvastunk erről a helyről itt is, másutt is, hogy első egri napunkon ide jöttünk ebédelni. Nem bántuk meg, de még egyszer nem mennénk. . . ! Kellemes, utcai asztalnál ültünk le, és nyomban ott termett a kedves pincér fiatalember. A kiszolgálói figyelmesség a továbbiakban sem hagyott kívánnivalót maga után.
2092
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 235 városban járt márFelfedező - 254 helyen első értékelőNépszerű író - 29 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2092 feltöltött kép
2019. augusztus 25.a párjával járt itt
Az oldal ajánlása alapján választottam az éttermet. Kellemes, hangulatos hely első látásra is. A Honfoglaló leves tökéletes és különleges ízvilágú, nagyon finom volt. Ami zavart minket, az, hogy sajnos néhány légy is szemtelenül mindent meg akart kóstolni. Utána Lucifer palacsintát és Sombrero palacsintát ettünk.
2019. június 29.a párjával járt itt
Már régóta terveztünk beülni ide. Mikor oda értünk a felszolgáló korrekten közölte velünk,hogy egy nagyobb csoportot várnak,így lehet 1 órát is kell várnunk a rendelésunkre,de végül 20 perc után már tudtunk is enni. En bananos vaníliás palacsintát ettem,ami nagyon étvágygerjesztően volt találva,viszont az íze sajnos nem felelt meg az elkepzeleseimnek.
Palacsintavár Eger - Étel/italPalacsintavár Eger - Étel/ital
2018. október 9.barátokkal járt itt
Palacsinta várat- már kibővitett tágas étterem uj formában található, jobban utab esik a várba látogató turistának. . Rendelés után kb 20 perccel megjelenik a gusztusos nagy palcsinta. . Most karamellás- túrós változatban. . . Naygon finom még minddig. . Időben kell érkezni,mert 12 kor nyitnak, és fél egy után már nem nagyon van hely az étteremben. A pincérek igen körültekintően végzik munkájukat. .
2016. október 10.a párjával járt itt
Páromat születésnapján szerettem volna meglepni egy látogatással a Palacsintavárba, mivel már korábban jártam itt és akkor nagyon elégedett voltam. Most a külső kis teraszon üldögéltünk vagy 20-25 percet, amikor úgy döntöttem, hogy megnézem miért nem jön ki egyetlen pincér sem. Odabent a pultnál 3 alkalmazott vidáman beszélgetett, vendég nem volt.
2016. október 5.a párjával járt itt
A városban töltöttünk pár napot a párommal. A vár megnézése után tértünk be ide. Az éttermi kalauzok szerint kihagyhatatlan ajánlat volt, mi nem tartottuk annyira kihagyhatatlannak. A pincér többször elment előttünk mire odajött és felvette a rendelést. Szerencsére a palacsintára nem kellett sokat várni, de semmi különleges nem volt benne max a dekoráció.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3359 helyen első értékelőNépszerű író - 2496 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96076 feltöltött kép
2016. január 7.a párjával járt itt
Egri látogatásunk során ez volt az első étterem, amelyet felkerestünk, az itteni ajánlások alapján egyből beugrott a neve, amikor a kis macskaköves utcára befordulva megláttuk. Szombaton délután, ebéd és vacsora között "félidőben" érkeztünk, s meglepetésünkre nagyon sok vendég volt, mindössze 2 szabad asztalt láttunk, melyek közül az egyik foglalt volt.
Palacsintavár Eger - Külső képPalacsintavár Eger - BelsőPalacsintavár Eger - Étel/italPalacsintavár Eger - Étel/italPalacsintavár Eger - Étel/italPalacsintavár Eger - BelsőPalacsintavár Eger - Étel/italPalacsintavár Eger - Étlap/itallapPalacsintavár Eger - BelsőPalacsintavár Eger - BelsőPalacsintavár Eger - BelsőPalacsintavár Eger - BelsőPalacsintavár Eger - Külső képPalacsintavár Eger - Külső képPalacsintavár Eger - Belső
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 52 városban járt márFelfedező - 53 helyen első értékelőNépszerű író - 55 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagság
2015. december 29.a párjával járt itt
Nem első alkalom, hogy itt jártunk. A belső ugyanaz, elsőre nagyon fiatalos, retró, jópofa, újszerű volt. A kiszolgálás gyors volt. Nagyon gyors. Rendelés után nem sokkal meg is kaptuk az ételt. A főnök kedvence palacsinta káposztás, csülkös babfőzelékkel töltött. Ami nem rossz készétel.