Palacsintavár Eger

Agria Vintage Apartman Eger - Egri kikapcsolódás
Egri kikapcsolódás
Agria Vintage Apartman Eger
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - A Mátra felfedezése a legjobb áron
A Mátra felfedezése a legjobb áron
2026.04.12-ig
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Palacsintavár Eger vélemények

Kiváló 2022. augusztus 14.a párjával járt itt
Ajánlásra mentünk, nem bántuk meg! Az étterem bár folyamatosan foglalt, gyorsan kaptunk asztalt. Kúlönleges palacsinták közül nehéz volt a választás végül hagyományos édes mellett döntöttünk. A tálalás szép volt az iz fantasztikus a méretról nem beszélve, Jobb volt mint amire gondoltunk, aki Egerben jár ne hagyja ki!!
Kiváló 2019. május 9.a párjával járt itt
Kíváncsiságból kipróbáltuk az éttermet. A hagymaleves isteni finom ropogós cipóban. A Burrito's palacsintában túl sok a paradicsom. Nem rontja el az ízét de nekem sok volt. Azzal együtt biztos hogy vissza megyünk még,mert a többi palacsintát is megkóstolom.
Kiváló 2019. január 19.a párjával járt itt
Az egri kedvenc helyben most sem kellett csalódnunk. Csodálom a berendezést, az újságpapírral leragasztott épületgépészeti elemeket (szellőzés, fűtés csóvezetékei). Az akvárium pedig mint egy óriási LCD-TV. Olyan odafigyelő részletességgel díszítik az ételeket, hogy annak nincs párja.
Palacsintavár Eger - Étel/ital
Kiváló 2019. január 4.gyerekekkel járt itt
A palacsinták nagyon dekoratívak és finomak. Van édes és sós palacsinta választék is. A kiszolgálás kedves. Az adagok is rendben voltak.
Kiváló 2018. augusztus 12.gyerekekkel járt itt
Nagy melegben nem kívántunk nehéz, meleg étkeket, ide tértünk be. Egyből kaptunk asztalt, noha folyamatos mozgás volt az étteremben. Három pincér plusz egy pultos dolgozott, szinte azonnal felvették velünk a szemkontaktust, profin tették a dolgukat, kedvesek voltak de nem tolakodóak.
Kiváló 2018. július 27.családjával járt itt
Nagyon jó élmény volt itt enni, azzal együtt, hogy amikor megérkeztünk, a pincér jelezte, hogy a várakozási idő fél óra +- 10 perc (és tényleg annyi volt). A hely belső kialakítása színes és vidám, szerintem jó hangulatú. A palacsinták óriásiak, sósból és édesből is megfelelő a kínálat, érezhetően jó minőségű alapanyagokat használnak. Az igényes és kreatív díszítéssel nagyon megadták a módját. Imádtuk!
Kiváló 2017. június 24.gyerekekkel járt itt
Kétszer ettünk itt az elmúlt két hétben (hétköznapi ebéd ötödmagammal, majd szombati vacsora, ekkor heten voltunk), mindkétszer kiváló volt az étel és a kiszolgálás is. A szombati vacsorát emelném ki: három felnőtt és négy kisgyerek alkotta a társaságot. Az étterem tele volt, a két utolsó szabad asztalt zokszó nélkül és azonnal összetolták kérésünkre.
Kiváló 2017. március 30.gyerekekkel járt itt
Gyermekeimmel / 16, 13 éves fiú / jártunk a Palacsintavárban. A pincér szinte azonnal hozta az étlapot. Bőséges a választék sós- és édes palacsintákból egyaránt. Az étel is hamar az asztalunkra került, nagyon gusztusos volt a tálalás, ízletes és hatalmas az adag, mindkét kamasz gyermek nagyon jól lakott az étellel.
Kiváló 2016. augusztus 14.a párjával járt itt
Nagyon finomak voltak a palacsinták! Ajánlom mindenki figyelmébe, ha egerben jár, csak előtte foglaljon asztalt!!
Palacsintavár Eger - Étel/ital
Kiváló 2016. május 22.gyerekekkel járt itt
Szilvásvárad felé tartottunk egy rövid pihenésre, gondoltunk ha már arra megyünk nézzük meg Egerben a várat is, mert már eléggé régen jártunk ott. A kora délutáni időpontban találtunk is parkolót, ahonnan elindultunk sétánkra. Igen ám, de még nem ebédeltünk.
Palacsintavár Eger - BelsőPalacsintavár Eger - BelsőPalacsintavár Eger - BelsőPalacsintavár Eger - Étel/italPalacsintavár Eger - Étel/ital