Servita Udvarház Eger
3300 Eger, Servita u. 3-5.

Servita Udvarház Eger a térképen

grill ételek ...
Gépzene:
nemzetközi slágerek, pop
magyar, angol, német, lengyel
kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség, asztalfoglalási lehetőség, csoportokat szívesen fogad ...
Különtermek:
Belső terem - max. 25 fő
Külső terem - max. 25 fő
Visa, EC/MC
Urpiner

Servita Udvarház Eger bemutatkozása

A Servita Udvarház a Minaret tövében helyezkedik el, komplex turisztikai egységként egyesíti a Kopcsik Marcipániát, a Harangöntő emlékszobát és az éttermet.
Az udvarház Eger legszebb belső udvarát rejti, a zárt terület kiválóan alkalmas kisgyermekes családok számára. Az udvar pázsitján a gyermekek biztonságban tudnak játszani, míg szüleik kávéznak, beszélgetnek.
A konyha magyaros jellegű, tavasztól őszig üzemel az udvaron lévő kemence, ahol hétvégeken kemencés napokat rendez az étterem.
Kisebb baráti társaságok, családi események, üzleti megbeszélések kiváló helyszíne a Servita Udvarház.

Servita Udvarház Eger képei

Servita Udvarház Eger vélemények

T. Éva2 TOP szállásértékelő
T. Éva2 TOP étteremértékelő
T. Éva2 TOP egyébhely értékelő
2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 24.
Családi kirándulás során tértünk be ide. Kedves és gyors kiszolgálás fogadott minket. A leves kitűnő volt, az általunk rendelt 2 személyes tál bőven elég volt és az íze is jó volt. Az elhelyezkedéséhez képest az ár/érték arány megfelelő, hiszen a hátsó kapun kilépve meg is lehet közelíteni a várat. Egy dolog okozott kellemetlenséget: a parkolás.

Mobilról küldte. | 2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 17.
Két kis gyerekkel tértünk be ebédelni. Meglepődésünkre élő zene fogadott minket, aki megállás nélkül zenélt az egész ebéd alatt. Igazi magyaros étlap várt minket és egy tökéletes kiszolgálás. Az ár érték arány viszonylag elfogadható volt. Ettünk egy kétszemélyes tálat és egy csülköt. Azbételek minősége és mennyisége megfelelő volt.
Sárospatak
Sátoraljaújhely
Szerencs

2017. szeptemberben járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 17.
A hely hangulatát meghatározza egy Kiváló Zongorista aki egy igazi egyéniség és élvezi a zenét amit játszik! Sajnos a teraszon az eső miatt nem tudtunk helyet foglalni. Az ételek finomak, de nálunk összességében a kiváló minősítést nem érte el! A kiszolgálás az viszont kiváló valódi vendéglátósok dolgoznak itt!

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 18. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nyaralás alkalmával tértünk be az étterembe. Nagyon éhesek voltunk, türelmetlen gyerkőc is volt velünk. Nagyon gyorsan megkaptuk az ételt. A kis piros fazék nagyon tetszett, a benne felszolgált húsleves nagyon ízletes volt. A felszolgálók udvariasak voltak, a gyerkőc minden kérdésére készségesen válaszoltak. A kétszemélyes tál hatalmas adag volt, a fűszeres pácolt csirkemell omlós.

2016. októberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2016. október 14.
A hely hangulata nagyon jó és bár olyan sokan voltak, hogy csak a teraszon jutott hely nekünk, rendkívül jól éreztük magunkat. Az ételek finomak, a napi ajánlat nagyon jó áron, ízletes, bőséges és ötletes. A babgulyás piros, pettyes kis lábosban, nem csak nagyon ízletes, de jó ötlet is. A személyzet udvarias és kedves, az árak rendkívül korrektek.

Mobilról küldte. | 2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 4.
A gyümölcsleves erőteljesen érezhetően fagyasztott gyümölcsből készült, ez kicsit elkedvetlenített rögtön az elején, mert nagy reményeket fűztem a helyhez. Amit egyenként ezt követően be is váltott. A libamáj és a krumplipüré tökéletes volt. A máj belül krémes, gyönyörűen fűszerezett, kívül itt-ott ropogós. A vadpörkölt nagyon komplex ízvilágú.

2015. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. január 1.
Karácsony második napján, családi összejövetelt tartottunk az étteremben. Bár egri származásúak vagyunk és évente többször is hazajárunk a Servita Étteremről még sem hallottunk. Magára az étteremre interneten keresztül találtunk rá.

Mobilról küldte. | 2015. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. október 4.
Gyerekekkel voltunk s kisadag rantotthust kertunk nekik. . szonelkul kihoztak a felnott adagokat, minden magyarazat nelkul, amit nemcsak az arkulonbseg miatt akartunk elkerulni, hanem azert is, hogy a gyerekeket ne erje csalodas, hogy nem tudja megenni a kihozott etelt. . . . Az ajto fele felfuggesztett fababuk sem adjak meg a kello hatast. Sooot!

2015. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. június 1.
Születésnapot ünnepeltünk családi körben. Szépen, ízlésesen megterített asztal várt bennünket. Figyelmes, udvarias és kedves kiszolgálásban volt részünk, az ebéd és az ott sütött torta nagyon finom volt. Vidám, jó hangulatban telt el a születésnapi ebéd, köszönet érte! Szívesen ajánljuk mindenki figyelmébe!

2015. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. május 31.
Nagyon jó volt a grillezett étel. A kiszolgálás udvarias, ami egy ilyen belvárosi étteremtől el is várható. Nagyon hangulatos a belső udvar. Tetszett, hogy kedves kis szállodai szobák is vannak. Jó volt a desszertük is. Az árak kissé borsosak, de belvárosi étteremtől, a minarett tövében mi is várható. Jól éreztük magunkat, máskor is megyünk.

Legnépszerűbb csomagok Egerben és környékén
Szent István Hotel
2-3-4 éjszaka 14.330,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan borfogyasztással, éttermi kedvezménnyel, wellness-részleg használattal, parkolással,Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.31. - 2021.08.29.
Burg Vendégház
3 nap/2 éjszaka 7.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Kisfa2 Apartman
Mezőkövesd
8 nap/7 éjszaka 16.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Napraforgó Vendégház
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 11.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
Excellence Apartmanok
Toszkána Apartmanház
Bogács
3 nap/2 éjszaka 6.400,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.06.23. - 2021.12.31.
Sweet-Life Wellness Apartman
Egerszalók
2 nap/1 éjszaka 8.250 - 12.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.06.25. - 2022.06.23.
Szakal Vendégház
Aggtelek
2 nap/1 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.07.07. - 2022.06.23.
Imola Hotel Platán
4 nap/3 éjszaka 27.470 - 32.117,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és szaunavilág használattal, kültéri fitness park használattal, teremgarázzsal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.23. - 2021.09.30.
Aqua Villa Eger
2-3 éjszaka 15.583,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőszobai és ásványvíz bekészítéssel, fürdőbelépővel, borkóstolóval, értékmegőrzési lehetőséggel, parkolással
2020.09.08. - 2021.12.29.
Gerendás Vendégház
Cserépfalu
6 nap/5 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Erika Vendégház
3 nap/2 éjszaka 5.500 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Eger környékén
Kikelet Club Hotel Eger
Kastélyhotel Sasvár Eger
D&A Apartmanház Eger
Tavaszi-őszi kedvezmény (min. 2 éj)
Nyári pihenés (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)

Servita Udvarház EgerX