Hunguest Hotel Flóra Eger ★★★

Hunguest Hotel Flóra Eger
Hunguest Hotel Flóra EgerHunguest Hotel Flóra Eger
Hunguest Hotel Flóra EgerHunguest Hotel Flóra Eger

Hunguest Hotel Flóra Eger bemutatkozása

A Bükk hegység déli lábánál, a síkság és a hegyvidék találkozásánál található Eger történelmi városa, Budapesttől 130 kilométerre. A híres borvidék közelsége, egyházi és közigazgatási szerepvállalása régóta központi hellyé tette e csinos kis városkát. Fürdővárosként is régóta ismert, mivel gyógyvízforrások központjában fekszik.

Agria Vintage Apartman Eger - Egri kikapcsolódás
Egri kikapcsolódás
Agria Vintage Apartman Eger
Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Hunguest Hotel Flóra Eger vélemények

2013. augusztus 31.a párjával járt itt
Kellemes napokat sikerült eltölteni a Hotel Flórában amely kellemes fekvésével ( közel van a történelmi belvároshoz, mégis csöndes nyugodt helyen fekszik ) kényelmes szobáival ár/érték arányt tekintve minden igényt kielégít. Wellness és TB által biztosított szolgáltatásai és kezelései megfeleltek az elvárásainknak.
2013. augusztus 24.a párjával járt itt
Eger legjobb helyét választottuk egy hétvége eltöltésére. A fürdő szomszédsága, az átjárhatóság óriási előnyöket biztosít a szálloda számára. Az ételekkel különösen meg voltunk elégedve, mindketten szeretjük a hasunkat. A személyzettel nem volt probléma, nagyon kedvesek és segítőkészek voltak velünk szemben. A szobával meg voltunk elégedve, az ágy különösen kényelmes volt.
2013. április 24.gyerekekkel járt itt
A lenyűgöző városka nyugodt helyén lévő szállodája. A gyerekeknek nagyon tetszett, hogy a strandra közvetlenül a szállodából be lehetett menni, és a közelség ellenére sem volt zavaró a fürdő ricsaja. Nekünk fontos volt az is, hogy az épületen belül is van wellness részleg, így rossz idő esetén is lehetett csobbanni.
2013. április 23.csoporttal járt itt
Nagyobb társasággal voltunk a Hotel vendégei. A személyzet figyelmességét, kedvességét külön kiemelem. Voltunk már ilyen áron elegánsabb szállodában, a mi szobánk TV készüléke már alig nézhető kategoria volt, az étkezésnél a választék bősége kicsit a minőség rovására ment, de ezen "kis hibák " említését csak az építő kritika miatt teszem.
2013. április 23.barátokkal járt itt
Barátnőimmel születésnapoztam az elmúlt év egyik tavaszi hétvégéjén a Hotel Flórában. A legjobb lehetőség e szálloda Egerben a kikapcsolódásra, mert központi helyen van, minden könnyen elérhető innen. De minek is menni! Az egri városi gyógyfürdőbe való korlátlan átjárás lehetősége kiemeli ezt a helyet az egri szállások közül.
2013. február 18.a párjával járt itt
Vendégfogadás jó távozáskor is jó.Mellék helység szűk.Fűrdőkád helyett inkább zuhanykabin kellene.Fütés megfelelő,de nyílászáró csere ráférne a szobára amely egyébként tágas jól megvilágított.TV készüléket magasabban kellene elhelyezni.A csillagokkal a tetszést már értékeltem.üdv.száger gyula
2013. február 4.a párjával járt itt
A szálódának nagy előnye,hogy közvetlen átjárása van a standra,mi ezért is szeretjük nagyon.Amivel kevésbé elégedettek vagyunk,az az étkezés,lehetnének több egészséges ételek,Pl.:halak,jól megpárolt zöldségek.
a sütemények ehetetlenek.A halkan szóló zene is jó pont lenne a vacsora alatt.Köszönöm.
Kiváló 2021. augusztus 18.családjával járt itt
Nagyon jo helyen levo szalloda volt kozvetlen atjarassal a strandra kar,hogy bezart.Kituno volt a etkezes is.Kirandulasokhoz is kituno kiindulo pont.Egr gyonyoru varos.Egyetlen hartrany,hogy meleg volt a szobaban hianyzott a legkondi.A belso parkolo is jo otlet illetve,hogy orzott .aűA szemelyzet igen segitokesz.
Kiváló 2020. február 27.a párjával járt itt
Most voltunk ott másodszor,nagyon tetszik a szálloda,főleg a fürdőrész az első emeleten,a személyzet nagyon barátságos és szolgálatkész!!!Ha lesz még lehetőségünk,szívesen megyünk újra!!!
Kiváló 2020. február 16.a párjával járt itt
az étkezés körülményei kifejezetten jók, a személyzet udvarias,jól képzett,szimpatikus és türelmes. a szoba és kiegészitő helyiségei tiszták, kényelmesek.
Hunguest Hotel Flóra Eger a térképen
3300 EgerFürdő u. 5.
+36 36 513300
• szabadtéri úszómedence • szauna • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • Kneipp taposómedence • aromakabin • közvetlen átjárás a városi fürdőbe
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Zárt parkoló, nem őrzött: 1000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Macska, 10 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Kis testű kutya, 20 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • bár
Wellness Hotel Szindbád