Hunguest Hotel Flóra Eger ★★★

Hunguest Hotel Flóra Eger
Hunguest Hotel Flóra EgerHunguest Hotel Flóra Eger
Hunguest Hotel Flóra EgerHunguest Hotel Flóra Eger

Hunguest Hotel Flóra Eger bemutatkozása

A Bükk hegység déli lábánál, a síkság és a hegyvidék találkozásánál található Eger történelmi városa, Budapesttől 130 kilométerre. A híres borvidék közelsége, egyházi és közigazgatási szerepvállalása régóta központi hellyé tette e csinos kis városkát. Fürdővárosként is régóta ismert, mivel gyógyvízforrások központjában fekszik.

Agria Vintage Apartman Eger - 3 éjszakás ajánlat
3 éjszakás ajánlat
Agria Vintage Apartman Eger
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Pünkösd
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Hunguest Hotel Flóra Eger vélemények

2018. június 26.a párjával járt itt
A szálloda lehetne egy kicsit olcsóbb ár érték arány nem jó a szállás rész ára magas. Az étterem jó az étel választék lehetne nagyobb pl:pék süteményeket hiányoltam. A légkondi nagyon zörgött nem lehetett aludnitöle a lift zörög és el avult túl melegedés miatt bent rekedtem a liftbe. A személyzet kedves és udvarias. Átjárás az uszodába nagyon jó
Kiváló 2018. június 23.gyerekekkel járt itt
Pár évvel ezelött már voltunk a FLÓRÁBAN és akkor is csak sok JÓT tudtunk mondani úgy magáról a Szálloról mint a személyzetről másoknak is referálva - és ajálva. A portától az étteremig a személyzet kedves és készséges minden időben- a konyhájuk változatos és az ételek is nagyon izletesek ami nem utolsó szempont.
Kiváló 2018. június 2.családjával járt itt
Immár 12 éve járunk a Hotel Flórába, évente kétszer. Mi mindennel meg vagyunk elégedve. Olyan mintha második otthonunkba mennénk. Családias a hangulat, mindenki nagyon figyelmes. Ha lehetőségünk engedné, többször is elmennénk pihenni a Hotel Flórába. Az elmúlt évek alatt sok ismerősre és barátra tettünk szert, akikkel nyaraláson kívül is tartjuk a kapcsolatot.
2018. május 2.a párjával járt itt
A szálloda túlzottan lelakott. Mielőbb felújításra van szükség. A szálloda főbejáratának
megközelítése a sok szabálytalanul parkoló gépkocsi miatt nehézkes. Ennek megszüntetéséhez nem pénz kell.
Kiváló 2018. április 12.a párjával járt itt
Kitünő wellness.Kellemesen kikapcsolódtunk a párommal a novemberi hosszú hétvégén.Kellemes volt a szállodai wellness és a szabad átjárás a városi strandra.Az étkezés félpanzió bőséges büfé reggeli és svédasztalos vacsora nagyon finoman elkészített ételek.A parkolás őrzött parkolóban.Még biztosan visszatérünk.
2018. április 1.egyedül járt itt
Vélemény, észrevétel :

- A szobához tartozó WC tisztasága nem volt megfelelő.
- A mellékhelység víznyomása gyenge volt.
- A TV műsorcsatorna választéka szegényes.
- Az ételek finomak voltak, de a változatosság elmaradt.
- A félpanziós, svédasztalos ellátásba jó lenne, ha beleférne 1 pohár üdítő vagy egyéb
ital.
2018. március 31.a párjával járt itt
Mi már harmadszor voltunk a Flórában, mindennel elégedettek voltunk, egy kivétellel. A wellness részleg fürdőjében több gyerek igen erős hangon élvezte a fürdést, ugráltak a vízben, labdáztak, vizipuskával lövöldöztek, ami többször minket is eltalált, így inkább visszavonultunk a szobánkba. Azzal semmi baj, ha úszkálnak, élvezik a vizet, de ez egy kicsit sok volt.
Kiváló 2018. március 16.családjával járt itt
Az étkezések , a wellness ,a személyzet csillagos ötös. A szálloda a városközpontban van. A termálfürdő is szuper.
Kiváló 2018. március 11.a párjával járt itt
Az elhelyezkedése miatt választottuk a szállót. A parkolással volt problémánk, mint a többi vendégnek is. Miután kipakoltunk a szálló ajtóban majd találtunk helyet az autónak már minden jó volt. Az ételek finomak a választék hatalmas. A szoba megfelelő tiszta hotel szoba. A fürdőbe átjárás csoda jó.
Kiváló 2018. február 12.a párjával járt itt
Nagyon kellemes hétvégét töltöttünk a szállodában. Mindent rendben találtunk, tisztaság mindenhol, az étkezéseknél mindenki találhatott fogára valót. A wellness rész is minden igényt kielégített, sőt az utolsó nap lehetőséget kaptunk arra, hogy a szoba elhagyása és a kulcs leadása után még a saját fürdőbe, illetve a strandra is visszamehettünk.
Hunguest Hotel Flóra Eger a térképen
3300 EgerFürdő u. 5.
+36 36 513300
• szabadtéri úszómedence • szauna • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • Kneipp taposómedence • aromakabin • közvetlen átjárás a városi fürdőbe
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Zárt parkoló, nem őrzött: 1000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Macska, 10 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Kis testű kutya, 20 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • bár