Hunguest Hotel Flóra Eger ★★★

Akciós csomagok

Hunguest Hotel Flóra Eger - vélemények, kritkikák

Hunguest Hotel Flóra Eger vélemények

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 21.
2017. október 15-19-ig voltunk a Flóra szállóba. Nagyon barátságos, udvarias személyzettel, kényelmes tiszta erkélyes szobával, főleg kényelmes ággyal. Az étterem is kitűnő, igen bő választékkal, szóval finom volt minden, reggeli-vacsora. Ami még a legjobb volt, hogy a Városi Strandra a szálloda halljából lehetett fürdőköpenyben kimenni, és a még igénybe vehető úszó- és melegvizes medencéket estig használni.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 14.
Nos nem szokásom megszállni a Flórában mert kicsit retro rá férne egy komolyabb felújítás. Most mégis úgy esett hogy ide foglaltam mert a fürdőbe való szabad átjárást szeretem. Vasárnap érkeztünk két éjszakára még sosem voltunk hétköznap. A szobánk tiszta és kényelmes volt de a minibár üres csak két ásványvíz árválkodik benne! Fura volt nem értettük?

2017. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. november 8.
Ismertük a szállodát, így az őszi szünetet itt töltöttük. Csodálatos 5 nap volt. Itt csak pihenni, kikapcsolódni lehet: a szállóból közvetlen átjárás van a fürdőbe, de a benti wellness is kifogástalan. A gyerekek imádják a benti részt - bár egyes felnőttek ezt kifogásolták, "vizes lett a hajuk"! . . . . hát, igen , a fürdőben ez megesik! ! ! ! ! !

2017. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. november 6.
Idén, az őszi szünet első napjait töltöttük ebben a remek szállodában. Nagyon jó a fekvése, közel van a belvárosi részhez, gyalogosan be tudtuk járni a város egész központi részét. Gyermekeim, és mi, felnőttek is élveztük a csodálatos parkban elhelyezkedő meleg vizű medencék nyújtotta élményeket, minden igényünket kielégítette.

2017. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. október 4.
Nagyon jól éreztük magunkat.A szálloda a várostól néhány perc. Közel van a vár.A szobák rendezettek,nagy terasz, kényelmesek az ágyak.A fürdő közvetlen közelében helyezkedik el.A személyzet kedvessége,segítő készségük példamutatók.Az ételek kifogástalanok,nagyon finomak és változatosak.
Ajánlom mindenkinek.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 15.
Rendezett, tiszta környezet, tiszta szobák helyiségek, korrekt, segítőkész, udvarias személyzet, finom, változatos ételek! ! ! Tavaly és idén is itt nyaraltunk, a gyermekek és mi és nagyon élveztük! ! ! Csodaszép a város, a hoteltől gyalogosan is csak pár perc a városközpont, a vár. Csak ajánlani tudom mindenkinek ezt a hotelt, mi öten is kényelmesen elfértünk.
2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 8.
Immár sokadik alkalommal nyaraltunk a Flórában. Igazából már úgy járunk a szállodába, mintha hazajárnánk. A Flóra elhelyezkedése csillagos ötös, minden könnyen megközelíthető, a strand a szomszédban van. A személyzet hatalmas piros pontot érdemel udvariasak, kedvesek és rendkívül segítőkészek. A ételek nagyon változatosak, ízletesek és bőségesek, sosincs hiány semmiből sem.

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szép a szálloda, a szoba tágas, kényelmes az ágy. A szobánkhoz tartozott terasz is, ahol kellemesen elbeszélgettünk.Ahhoz képest, hogy szinte a központban van nyugalmas.Minden szolgáltatás adott helyben. Még a strand is helyben van.A személyzet készséges, illedelmes volt. Finomak, változatosak az ételek. Kevés a sport csatorna televízión.

linda59 TOP szállásértékelő
2017. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. június 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Bármelyik 4 csillagos szállodával vetekedhet, minden igényt kielégítő, tökéletes kikapcsolódást, pihenést biztosító szálloda, gyönyörű környezetben. Közel Eger történelmi városrészéhez, közvetlen átjárással az egri termál és strandfürdőbe. A Török Fürdő a szállodával szemben van, az is kihagyhatatlan. A szobák tágasak, kényelmesek és tiszták, a személyzet udvarias és segítőkész.

2017. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. május 25.
Csodálatos 5 napot töltöttünk el a barátnőmmel az egri Flóra hotelben. A szálló gyönyörű. A személyzet nagyon kedves,és udvarias volt. Az ételek kitünöek,és változatosak voltak. A fürdő része meg egyenesen isteni volt. Mindennel meg voltunk elégedve,csak a kispárna hiányzott. Bátran merem minden pihenni vágyó embernek ajánlani.

Hunguest Hotel Flóra
3 nap/2 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és élményfürdő használattal, átjárással a városi strandra
Érvényes: 2020.04.01-ig
Hunguest Hotel Flóra
4 nap/3 éjszaka 13.050,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, strand- és élményfürdő használattal
Érvényes: 2020.04.01-ig
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
2 nap/1 éjszaka 14.750,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2020.02.29-ig
Romantik Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.304 - 8.520,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.02.29-ig
Hotel Villa Völgy
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal
Érvényes: 2020.12.23-ig
Hotel Eger Ködmön
3 nap/2 éjszaka 12.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 15.995,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
Érvényes: 2020.01.02-ig
Park Hotel Minaret
3 nap/2 éjszaka 5.748,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Invest Vendégház
Érvényes: 2020.12.14-ig
Hotel Panoráma
2-3 éjszaka 12.233,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Erika Vendégház
4 nap/3 éjszaka 4.000 - 4.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.14-ig
Hunguest Hotel Flóra
4 nap/3 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, strandbelépővel
Érvényes: 2020.02.28-ig

Szállodák Egerben és környékén
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Hotel Villa Völgy Eger
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Pezsdítő wellness hétvége (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár nyugdíjasok részére (min. 2 éj)

EgerX