Hunguest Hotel Flóra Eger ★★★

Akciós csomagok

Hunguest Hotel Flóra Eger - vélemények, kritkikák

Hunguest Hotel Flóra Eger vélemények

2017. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. február 6.
A recepción nagyon kedves, segítőkész, udvarias személyzet fogadott. A szobánk tiszta, kényelmes, szép fehér ágynemű, fehér törölközők és külön, más színű a fürdőbe menetelhez,ez nagyon tetszett. Remek, sokféle, minden igényt kielégítő ellátás, klassz étterem, fantasztikus, udvarias, mindig mosolygós személyzettel. Szuper csapat.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 30.
Nagyon kedves személyzet várt bennünket és tiszta környezet, kényelmes szoba. Az étterem szenzációs. A hotel elhelyezkedése nagyon jó, közel a belvároshoz.

Bizsu TOP szállásértékelő
Bizsu TOP fotófeltöltő
   Mobilról küldte. | 2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 11.
Vendégkör: magyar, néhány szlovák és német. Mindössze néhány fiatal, középkorú és gyermekes család volt, a vendégek 70%-nak az átlagéletkora 70-80 év közötti. Szálloda berendezése egyszerű, retró hangulatú. Tetszett a kényelmes ágy, a hófehér ágynemű, a rendszeres takarítás, s az, hogy jó meleg volt a szobákban.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 9.
Nagy por volt a szobában, gondolom a padlószőnyeget már hiába takarítják, cserére szorulna, egyébként a termálba való átjárhatóság és a szálloda wellness része kiváló, nagyon szeretem

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 8.
Az Erzsébet programon keresztül sikerült ide eljutnunk az ország nyugati feléből. A parkolás jól megoldott. A személyzet kedves, segítőkész, figyelmes. Az ételek változatossak és sokfélék. Bármelyik étkezésnél sokféle variáció van. A legfontosabbat majd elfelejtettem nagyon ízletes az étel. Az elhelyezkedése nagyon jó. Gyalogosan is bármi hamar elérhető.

2016. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. december 29.
Visszatérő vendégek vagyunk a Hotel Florába. Nyáron és télen szoktunk kikapcsolódni Egerben. Nagyon meg vagyunk elégedve a szálloda mindenféle szolgáltatásával. A parkolás nagyon jól megoldott, a személyzet nagyon kedves, az ételek minden alkalommal nagyon váltizatosak és finomak. Nagyon tetszik a családnak, hogy közvetlen átjárás van a városi strandra.

2017. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. november 28.
A kiszolgálás gyors és udvarias .A választék nagy és finom.És nagyon pozitív hogy a kiskutyáinkat is tudtuk hozni.Nagyon jól éreztük
magunkat.A parkolás is nagyon jól megoldott.Legközelebb is szívesen eljövünk.Bar család!

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 21.
2017. október 15-19-ig voltunk a Flóra szállóba. Nagyon barátságos, udvarias személyzettel, kényelmes tiszta erkélyes szobával, főleg kényelmes ággyal. Az étterem is kitűnő, igen bő választékkal, szóval finom volt minden, reggeli-vacsora. Ami még a legjobb volt, hogy a Városi Strandra a szálloda halljából lehetett fürdőköpenyben kimenni, és a még igénybe vehető úszó- és melegvizes medencéket estig használni.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 14.
Nos nem szokásom megszállni a Flórában mert kicsit retro rá férne egy komolyabb felújítás. Most mégis úgy esett hogy ide foglaltam mert a fürdőbe való szabad átjárást szeretem. Vasárnap érkeztünk két éjszakára még sosem voltunk hétköznap. A szobánk tiszta és kényelmes volt de a minibár üres csak két ásványvíz árválkodik benne! Fura volt nem értettük?

2017. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. november 8.
Ismertük a szállodát, így az őszi szünetet itt töltöttük. Csodálatos 5 nap volt. Itt csak pihenni, kikapcsolódni lehet: a szállóból közvetlen átjárás van a fürdőbe, de a benti wellness is kifogástalan. A gyerekek imádják a benti részt - bár egyes felnőttek ezt kifogásolták, "vizes lett a hajuk"! . . . . hát, igen , a fürdőben ez megesik! ! ! ! ! !

Hunguest Hotel Flóra
4 nap/3 éjszaka 14.267 - 18.200,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és élményfürdő használattal, átjárással a városi strandra
Érvényes: 2020.12.20-ig
Hunguest Hotel Flóra
3 nap/2 éjszaka 13.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és élményfürdő használattal, átjárással a városi strandra
Érvényes: 2020.12.21-ig
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
3 nap/2 éjszaka 22.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, tárlatvezetéssel és borkóstolással, belépőjeggyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.02.28-ig
Romantik Hotel
2 nap/1 éjszaka 9.965 - 15.778,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.11.07-ig
Hotel Villa Völgy
3 nap/2 éjszaka 19.850,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem, szabadtéri élménystrand használattal
Hotel Eger Ködmön
3-4 éjszaka 11.238,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 14.782 - 19.100,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
Park Hotel Minaret
3 nap/2 éjszaka 8.925 - 9.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.09.21-ig
Invest Vendégház
3 nap/2 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.04.06-ig
Hotel Panoráma
2-3 éjszaka 11.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, egyszeri alkalommal vacsorával, infrakabin használattal, bortúrával, délutáni kávé és sütemény fogyasztással, internet elérhetőséggel
Erika Vendégház
4 nap/3 éjszaka 4.500 - 5.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.04.06-ig
Hunguest Hotel Flóra
5 nap/4 éjszaka 18.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, strandbelépővel
2020.08.19. - 2020.08.23.

Szállodák Egerben és környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Szent István Hotel Eger
Hotel Villa Völgy Eger
Nyugdíjas kedvezmény (min. 2 éj)
Romantika a város felett (min. 2 éj)
Pihentető Villanapok (min. 2 éj)

EgerX