Hunguest Hotel Flóra Eger ★★★

Akciós csomagok

Hunguest Hotel Flóra Eger - vélemények, kritkikák

Hunguest Hotel Flóra Eger vélemények

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 23.
Nagyon tetszett a szálloda.A személyzet udvarias kiszolgálása.Fantasztikus az Egri Gyógyfürdő,a szálloda Wellness szolgáltatása.A kényelmes és tágas szoba.Minden nagyon tetszett.

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 10.
A szállodában már nem először voltunk, korábban már eltöltöttünk itt egy kellemes hetet. Most sem csalódtunk. A személyzet kedves, segítőkész. A szobánk tiszta, kényelmes, jó meleg volt. A wellness részleg igazi felüdülést nyújtott. A szolgáltatások időtartama megfelelő, ezért nem volt zsúfoltság semelyik részen sem. A szálloda biztosítja a nyugodt pihenés feltételeit.

2016. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 8.
Remek 3 napot töltöttünk el a szállodában 3 gyerekkel. Nagyon jó, hogy a wellness rész 23 óráig használható. A személyzet kedves. A gyerek programok nagyon jók voltak.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 28.
A vécé csésze törött, a csempe törött, a vizesblokkok vízkövesek, az ajtók kopottak.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 24.
A párnák rossz állapotban vannak.
A szőnyegpadló cserére szorul. (222-es szoba)
A lift belső burkolata szegényes, kopott.
Az ablakok felújításra, vagy cserére várnak.

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 20.
A szálloda nem túl modern, és sajnos csak a helyszínen derült ki, hogy nincs légkondi, és földszinti a szoba. . . A gyerek egy kemping ágyat kapott pótágyként, amiből kiálltak a rugók és ezáltal kényelmetlen volt. :( Uh az ágytakarót hajtottuk össze és azt tettük rá, hogy ne nyomják a rugók. . . A wellness részleg nagyon szép. A medence és a szauna világ is szuper.

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 22.
Törzsvendégek vagyunk ,s bizony sok minden mellette szól: az elhelyezkedés ,az ételkínálat/na volt már egyszer kis problémánk de azt igyekeztek kiküszöbölni/..a strand közelsége ,a kényelmes szuperior szoba, s a személyzet figyelmessége.Szeretünk oda visszajárni!!!Ajánlani tudom mindenkinek.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 21.
Kellemes napokat töltöttünk a Flóra Hotelben. Finom ételek,gyors kiszolgálás,kedves személyzet, jó wellness, ügyesen megoldott folyamatos felújítás. Jó szívvel tudom ajánlani mindenkinek !

Éva és Családja

2016. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 18.
Ajánlom a gyerekekkel érkező családoknak mert családbarát,felszerelt és rendkívül finom a konyhájuk és választékos!
Köszönjük a szálloda személyzetének a remek kiszolgálást az ott töltött pár napban!

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 10.
Máskor is megyünk. Semmi kivetnivalót nem találtunk. A személyzet kedves,előzékeny, a szoba tiszta, az ágy kényelmes. Félpanzióval vettük igénybe, minden volt ami szem, szájnak ingere. Közvetlen átjárás van az egri strandra, ami nagyon tetszett. A hotel szobájából láttuk a várat, ami nagyon hangulatos volt az esti kivilágításkor. Csak egyszerűen köszönjük.

Hunguest Hotel Flóra
4 nap/3 éjszaka 14.000 - 18.800,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és élményfürdő használattal, átjárással a városi strandra
2020.04.01. - 2020.10.31.
Hunguest Hotel Flóra
3 nap/2 éjszaka 13.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és élményfürdő használattal, átjárással a városi strandra
Érvényes: 2020.12.21-ig
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
3 nap/2 éjszaka 22.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, tárlatvezetéssel és borkóstolással, belépőjeggyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.02.28-ig
Romantik Hotel
2 nap/1 éjszaka 9.965 - 15.778,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.04.13. - 2020.11.07.
Hotel Villa Völgy
3 nap/2 éjszaka 19.850,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem, szabadtéri élménystrand használattal
Hotel Eger Ködmön
3-4 éjszaka 11.238,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 14.782 - 19.100,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
Park Hotel Minaret
3 nap/2 éjszaka 5.748,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Invest Vendégház
3 nap/2 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.04.13. - 2021.03.31.
Hotel Panoráma
2-3 éjszaka 11.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, egyszeri alkalommal vacsorával, infrakabin használattal, bortúrával, délutáni kávé és sütemény fogyasztással, internet elérhetőséggel
Erika Vendégház
4 nap/3 éjszaka 4.500 - 5.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.03.31-ig
Hunguest Hotel Flóra
8 nap/7 éjszaka 11.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, ingyenes átjárással a városi strandra, élményfürdő használattal, parkolással
Érvényes: 2020.12.21-ig

Szállodák Egerben és környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Szent István Hotel Eger
Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
Nyugdíjas kedvezmény (min. 2 éj)
Romantika a város felett (min. 2 éj)
Kedvezményes félpanziós ajánlat (min. 2 éj)

EgerX