Utazó 146

Utazó 146 adatlapja

Regisztráció2016.03.24
Utoljára itt2019.12.14

Szörnyű 2016. március 24. járt itt
Nagyon sok helyet bejártam, de ezzel a szörnyűséggel még nem találkoztam. Ennél még az is jobb volt, mikor a kuponos oldalon elveszett a kupónom, mert a csalók közben bezárták a szállásaikat. A szoba az inkább kutyaól, mert abban sincs egy fogas vagy szekrény sem. Megvettem 2 kupont, visszaigazoltak 2 szobát.
2018. május 10.családjával járt itt
Neten keresztül vásároltam a kupont, mely során az ár-érték arány kiváló volt. A hotel elhelyezkedése jó, mert egy csendes külvárosi részen van, viszont könnyen és gyorsan megközelíthető minden lényeges célpont, látnivaló. A tisztaság megfelelt, a svédasztal kellően bőséges és minőségben is rendben volt.
Átlagos 2017. november 8.a párjával járt itt
Eger csodálatos. A hotelnak a Minaret közelsége plusszot jelent. A személyzet kellemes. A reggelik rendben voltak, a vacsorákon viszont még sokat lehetne javítani. Maga az épület, a szobák tükrözik az akciós árat. Nem hiszem, hogy a hotel nem tudna megvásárolni pár parkolóhelyet, hogy a vendégeknek ne kelljen a parkolásnál fél órát parkolóhelyet keresni, ami ha sikerül is lehetséges, hogy egy rendes sétával felér.