Hotel Unicornis Eger ★★★

Hotel Unicornis Eger
Hotel Unicornis EgerHotel Unicornis Eger
Hotel Unicornis EgerHotel Unicornis Eger

A Hotel Unicornis legnépszerűbb csomagjai

Hotel Unicornis Eger - Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
2025.10.28-ig
2025.10.16-ig
Park Hotel Minaret Eger

Hotel Unicornis Eger vélemények

Kiváló 2016. július 21.gyerekekkel járt itt
Jó napot ! 2016. július 18-20-ig szálltunk meg a hotelben gyermekeinkkel. A személyzet nagyon kedves és segítőkész volt. Nagyon jó dolognak tartottuk ,hogy a városnéző kisvonatra és a várba is helyben a hotelben lehetett jegyet venni. A gyerekeinknek nagyon tetszett a fürdő rész. A masszázs nekünk szuper volt. Mindennel meg voltunk elégedve.
Kiváló 2016. július 5.barátokkal járt itt
Akik pénztárcabarát szálláshelyet keresnek, s emellett maximális elégedettséggel szeretnének távozni, azoknak bátran ajánlom az Unicornis Hotel Eger választását! Fiataloknak és az idősebb korosztálynak egyaránt ideális, az elhelyezkedése központi, az ellátás mennyei, a vendéglátás pedig igazán barátságos! Mi már visszatérő vendégek vagyunk
Szörnyű 2016. július 4.a párjával járt itt
A szálloda sajnos mélyen alatta van a jelenlegi besorolásának is. A szoba tisztasága rendben, de három napon keresztül még csak a szemetest sem ürítették. A szoba ajtaja nem záródott megfelelően, kulccsal nem lehet bezárni. A szobában nem volt klíma, a nagy meleg miatt ablakot kell nyitni, így az utcai közlekedés zaja elviselhetetlen.
Kiváló 2016. május 17.a párjával járt itt
Amikor megvettem interneten a 2 éjszakás utat nem gondoltam, hogy ekkora meglepetés fog érni. Már a megérkezéskor kedves közvetlen és igazán udvarias személyzet fogadott. Gyors és könnyű becsekkolást követően a meghirdetett időpontnál hamarabb elfoglalhattuk a külön kérésre részünkre bocsájtott francia ágyas szép, tiszta és az Egri várra néző ablakokkal rendelkező szobát.
Gyenge 2016. május 15.a párjával járt itt
A szálloda fekvését tekintve előnye a hátránya is. A belvárosi elhelyezkedés szerencsés a látnivalók elérése szempontjából,de igen zajos a környék (a szemközti óvoda, a nagy forgalmú utcák). Az épület sokáig zárva volt, az újranyitás a szükséges felújítások nélkül történt meg.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt márNépszerű író - 26 hasznos szavazat
Átlagos 2016. február 20.a párjával járt itt
A szálloda nagyon jó helyen van, a legtöbb látnivaló innen jól megközelíthető gyalogosan is. A parkolás gyakran szerencse kérdése. A személyzet többsége udvarias, kedves. Az étterem konyhája nagyon jó. Sajnos a kiszolgálópultból a személyzet a vendégek orra elől is elviszi feltöltésre az edényt, hiába van még benne néhány adagra való.
2015. október 9.a párjával járt itt
Egerben eddig csak átutazóban voltam, ezért most egy két éjszakás wellnesst választottam franciaágyas szobával. Az Unicornis Hotel honlapját és a szálloda értékeléseket megnézve esett a választás rájuk és nem bántam meg. Belvárosban, a vártól pár percre, ahonnan minden más is pillanatok alatt megközelíthető.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márNépszerű író - 30 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. szeptember 27.a párjával járt itt
Születésnapra kaptam ajándékba ezt a wellnesst az Unicornisban. Belvárosban, a vár lábánál, ahonnan minden percek alatt elérhető. Kedves fogadtatás a recepción. Tisztaság mindenhol. A szoba berendezése is tetszett, mindennek volt hely. A franciaágy nagyon kényelmes. Infralámpa a fürdőszobában, amit eddig még sehol nem láttam.
Kiváló 2015. szeptember 2.a párjával járt itt
Maximálisan központi elhelyezkedésű, minden 5 perc alatt elérhető. A szoba tiszta, az ágy kényelmes, az ételek pedig bőségesek, és finomak voltak. A személyzet kedvessége is meggyőző volt, sajnos a wellness részlegben a jacuzzi épp nem működött ottjártunkkor. Ettől függetlenül nagyon jó szívvel gondolunk vissza az itt eltöltött néhány nyári napra :)
2015. július 7.kollégákkal járt itt
Kényelmes szoba, ízletes ételek,kiváló elhelyezkedés. A személyzet segítőkész. A parkolással volt némi nehézségünk,mert nagyobb társasággal voltunk. A szobát panorámásnak nem nevezném (egy tetőre nézett),de a célnak maximálisan megfelelt.
Hotel Unicornis Eger a térképen
3300 EgerDr. Hibay Károly u. 2.
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Zárt parkoló, kamerával felügyelt: 2000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Parkolás a szálloda előtt, kamerával felügyelt: 2000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Egyéb kistestű háziállat, 40 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • szobaszervíz • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár