Hotel Unicornis Eger ★★★

Hotel Unicornis Eger
Hotel Unicornis EgerHotel Unicornis Eger
Hotel Unicornis EgerHotel Unicornis Eger

A Hotel Unicornis legnépszerűbb csomagjai

Hotel Unicornis Eger - Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
2025.10.28-ig
2025.10.16-ig
Park Hotel Minaret Eger

Hotel Unicornis Eger vélemények

Kiváló 2017. június 25.a párjával járt itt
Férjem születés napját ünnepeltük a szállodában ami tökéletesen sikerült! Teljes ellátással voltunk, az ételek finomak, és a választék is bőséges. A személyzet kedves, a hotel jól felszerelt, kényelmes és dicséretesen tiszta! A központban helyezkedik el, így nagyon közel van a Vár,és egyéb nevezetességek!
2017. május 9.barátokkal járt itt
Kifogástalan személyzettel,remek helyen, kellemes környezetben működő hotel! A tisztaság dicséretes, a felszereltség jó. Az ételek ízletesek, választékosak, gusztusosak. Az egyetlen kifogás a wellness részleg mérete. Korrekt ár, abszolút értékarányos, még baráti körökben is ajánlva.
Kiváló 2017. április 5.a párjával járt itt
Férjem születésnapját ünnepeltük itt. Az étkezés teljes panzió, nagyon finom volt. Az ellátás szintén jó volt, egyedül az volt a rossz, hogy nincs erkély a szobákhoz. A szálloda munkatársai mindenben készségesen segítettek nekünk. A város látnivalóit gyalog pár perc alatt elértük, annyira a központban van a szálloda.
Kiváló 2017. április 2.a párjával járt itt
Kiváló személyzet, pazar ételek! Még csak egyszer jártunk itt, de úgy gondolom nem utoljára! Először tartottam az ilyen internetes szállás kereséstől, de nem csalódtam, sőt nagyon elégedetten távoztunk a helyről, bár a szolgáltatások lehetnének színesebbek,de a személyzet, és az ételek, tisztaság kiváló!
Kiváló 2017. február 24.barátokkal járt itt
Három nap két éjszakát töltöttünk ebben a kedves Egri hotelben az
Unicornisban. Kuponnal érkeztünk és amit Ígértek azt maradéktalanul teljesítették ! Lehetne mondani , hogy az ágy egy kicsit középen már teknős volt , de a 4*-os szállodában is találkoztam hasonló ággyal. A szgbák tiszták, tágasak és jól felszereltek.
Átlagos 2017. február 22.a párjával járt itt
Az első éjszaka egyáltalán nem tudtam pihenni mert az ágy rugója felszakította a huzatot,és állandóan szúrta a testemet.
Másnap reggel szóltam a recepción hogy orvosolják a panaszomat. Rendesek voltak, megnézték és kicserélték a matracot.
A többi szolgáltatással elégedettek voltunk.
Kiváló 2017. február 6.a párjával járt itt
Minden szempontból nagyon jó tapasztalattal töltöttünk el egy hétvégét a Hotel Unicornisban. A személyzet kedvességét és az ételválaszték minőségét külön kiemelném! A wellnes részleg medencés része lehetne nagyobb, aki gyerekkel megy annak a városi fürdőt tudom ajánlani.
Átlagos 2017. február 1.családjával járt itt
Egy kuponos akció keretein belül mentünk el az Unicornis Hotelbe. Kezdetben volt annyi fennakadás, hogy a szobára várni kellett kb. fél órát és ezzel sajnos nem csak mi voltunk így. Na de nem a világ vége, nem siettünk sehova. A szoba (két ágyas) teljesen megfelelt a célnak. Az ágy kényelmes volt és nem nyikorgott. A kilátás zéró volt.
Kiváló 2017. január 23.barátokkal járt itt
A szobánk barátságos és tiszta volt. Igaz a kilátás nem volt pazar (háztetőt láttunk). Ez azonban nem zavart bennünket. Annak ellenére, hogy a belvárosban helyezkedik el az épület a szobánk csendes volt. Zajok nem zavarták pihenésünket. Kellemes volt a wellness részleg, igazán figyelmes személyzettel.
Kiváló 2017. január 21.a párjával járt itt
A személyzet nagyon kedves és segítőkész, az étel finom, a választék bőséges. A wellness részleg elég kicsi, viszont jól felszerelt. A város látnivalóit gyalog pár perc alatt elértük, annyira a központban van a szálloda.
Hotel Unicornis Eger a térképen
3300 EgerDr. Hibay Károly u. 2.
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Zárt parkoló, kamerával felügyelt: 2000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Parkolás a szálloda előtt, kamerával felügyelt: 2000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Egyéb kistestű háziállat, 40 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • szobaszervíz • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár