Hotel Unicornis Eger ★★★

Hotel Unicornis Eger
3300 Eger, Hibay Károly u. 2.

Hotel Unicornis Eger a térképen

Hotel Unicornis Eger értékelése:

4. helyezett a 166 egri szállás közül

Hotel Unicornis Eger - vélemények, kritkikák

Hotel Unicornis Eger vélemények

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Hotel minden szolgálatával nagyon meg voltunk elégedve,ajánlom másoknak is! Ha módunk,és egészségünk engedi máskor is ezt a szálláshelyet választjuk! Város egyik legpatinásabb szálláshelye,az étterme ,a kiszolgálok kedvesek. A város nevezetességei is a Hotel közelében vannak,könnyen megközelíthető. Minden nap a szálláshelyről indultunk el ,és oda tértünk vissza a program végeztével!

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 13.
Eger városa megismeréséhez a lehetö legjobb szállodát választottuk! A hotel bár a mozgalmas belvárosban fekszik, mégis nyugodt pihenésünk és gyönyörű kilátásunk volt a tetötéri szobákból. Saját, fedett parkolóudvar, valamint a hotel előtt nyitott parkolóhelyek. A személyzet vendégszerető, kedves, segítőkész. A felújított szobák kényelmesek, tiszták és tágasak.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 24.
Már kétszer választottuk a szállodát pihenésünk helyszínéül. A hotel bár a mozgalmas belvárosban fekszik, mégis nyugodt pihenésünk és gyönyörű kilátásunk volt a 212-es szobából a várra. Saját, fedett parkolóudvar, valamint a hotel előtt nyitott parkolóhelyek. A személyzet vendégszerető, kedves, segítőkész. A felújított szobák kényelmesek, tiszták, hajszárítóval felszereltek.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 7.
Minden remek volt, biztos, hogy még visszatérünk. Az elhelyezkedése tökéletes, mindenhez nagyon közel van. Az ételek nagyon finomak. A honlapjuk szerint minden szobában van légkondi, azonban a mienkben nem volt, de szerencsére az időjárás jó volt, végül nem hiányzott! De minden remek volt!

2018. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. május 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az elhelxezkedés kíváló, pár percre a Dobó tértől. A szálloda megkívánna egy felújítást, főleg a közösségi terek. Tiszta, de már nagyon leharcolt. A szoba kényelmes, a személyzet segítőkész, kérésemre azonnal feljöttek és behangolták a TV-t. A 3 ott töltött éjszaka alatt csak külön kérésre vitték el a szemetet egy alkalommal. Az ágyhot hozzá sem nyúltak.

2018. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. április 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy ágyas szobát kértem, de két ágyasat kaptam, ami azzal járt, hogy az ágyról nem lehetett lekelni csak "lemászni", mert a tetőtér belógott. Az ágyak kényelmetlenek, a felszolgálók arcán egy mosolyt nem láttam ezen a szép ünnepen (húsvét). Pozitívum, hogy tiszta és elég jól felszerelt és nagyon jó helyen található, mindenhez közel.

2018. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. január 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda kellemes meglepetés volt. Tiszta volt. A fürdőben a törött csempét, mivel hiányzott a darabja nem ártana cserélni és a csaptelepeket vízkőmentesíteni. Amúgy nagyon szép tágas sz volt a szoba , modern. Az étel is nagyon jó volt. A személyzet kedvessége felkészültsége kiváló.

hazai tájak TOP szállásértékelő
hazai tájak TOP étteremértékelő
hazai tájak TOP egyébhely értékelő
2017. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. december 19.
Kiváló elhelyezkedés, percek alatt minden látnivaló elérhető. Tiszta, kellemes, tágas szoba, itt nekem csak az ágy pereme volt kényelmetlen.Kedves figyelmeség a fürdőszobába készített fürdősapka. A wellness kifogástalan, élveztük is zárásig. A reggelinél értékeltem a kávéautomatát, végre nem csak a híg egyenkávét kaptuk. A vacsora átlagos.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 29.
A szálloda nagyon jó helyen van. Minden látnivaló könnyen egy kis sétával megközelíthető.
Az ágyak kényelmesek.
A wellness részleg megfelelő.
Az ételek íze kiváló, csak a hőmérsékletével voltak problémák. (langyos volt, a marhapörköltnek nem előny) Különben minden tökéletes volt.
Szívesen mennénk máskor is.

2017. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. november 22.
Kiváló elhelyezkedés, néhány percre a vár bejáratától. A vasúti pályaudvartól 20 perc sétával könnyen elérhető. Ha kicsit szerencsésebb vagy mint mi, akkor várra néző szobát kapsz. A személyzet kedves, szolgálatkész. A szoba kényelmes, tiszta. A wellness részleg jó, jakuzzi, finn szauna, gőzkabin, konditerem. A csokis masszázst mi kihagytuk, de biztos az se rossz.

Hotel Unicornis
3 nap/2 éjszaka 11.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és mini fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Hotel Unicornis
2 nap/1 éjszaka 10.000 - 14.850,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, welness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.29-ig
Hunguest Hotel Flóra
Érvényes: 2021.08.11-ig
Romantik Hotel
4 nap/3 éjszaka 16.417,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, panoptikum, múzeum - és fürdőbelépőkkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.07-ig
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 14.989 - 22.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
Érvényes: 2021.03.31-ig
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
4 nap/3 éjszaka 19.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, választható belépővel, tárlatvezetéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.06-ig
Park Hotel Minaret
2 nap/1 éjszaka 6.500 - 22.833,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.02.06-ig
Hotel Eger Ködmön
2-5 éjszaka 14.790,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes belépési lehetőségekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Hotel Panoráma
2-3 éjszaka 13.067,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Hotel Villa Völgy
3 nap/2 éjszaka 23.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, tematikus vacsoraestekkel, masszázskuponnal, wellness-részleg és fitneszterem használattal
Érvényes: 2020.08.31-ig
Erika Vendégház
4 nap/3 éjszaka 4.500 - 5.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.08.11-ig
Hotel Unicornis
3 nap/2 éjszaka 14.998,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és mini fitneszterem használattal, wellness törölközővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig

Szállodák Eger környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
Nyáron is akciós vakáció (min. 2 éj)
Napi szobaár félpanziós ellátással (1 éjszakára)
Nyári kikapcsolódás (min. 2 éj)

EgerX